1. Sanjh Aur Savera

  Sanjh Aur Savera

  720p Orjinal Dil

  Bollywood sinemasında önemli bir yere sahip olan ve kült filmler arasında gösterilen Sanjh Aur Savera filminde karmaşık bir aşk hikayesi anlatılıyor. Shankar Chaudhry, dul annesi Rukmini ve genç kız kardeşi Manju ile birlikte Bombay’da zengin bir hayat sürmektedir. Annesi, hiç görmemesine rağmen avukat Madhusudan’ın kızı Maya ile oğlunun evlenmesini ister. Shankar annesinin bu isteğini kabul eder ve çeşitli formaliteleri gerçekleştirdikten sonra Maya ile evlenir. Ancak Maya, geçirecekleri ilk gecede onun kendisine dokunmasına izin vermez. Çünkü inançlarına göre tapınakta evliliklerinin onaylanması gerekir. Ertesi gün gerekli olan bu işlemin yapılması için tapınağa giderler. Artık aralarında bir engel yoktur. Karı koca birlikte olurlar ve Maya hamile kalır. Her şey iyi gitmektedir, fakat bir gün işler değişir. Shankar, evine geldiğinde karısını bulamaz. Olayın sonunda Shankar, evlendiği kadının aslında avukatın kızı olmadığını anlar. Hintfilmi.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.4   817

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...