Bibhutibhushan Bandyopadhyay

 1. Pather Panchali – Yol Türküsü
  Tüm Bilgiler
  Pather Panchali – Yol Türküsü Dram Hint Filmleri, Eski Hint Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Bengal köyünde fakir Brahmin ailesinin bir erkek çocukları doğmuştur, çocuklarına Apu adını koymuşlardır. Apunun babası bir şair ve rahiptir, buradan ailesini geçindirecek kadar para kazanamamaktadır, maaş zar zor yetmektedir. hintfilmi.net Apunun kız kardeşi Durga ise sürekli komşularının ağacından meyve aşırmaktadır. Tüm bu zorluklara ek olarak Brahmin ailesi ile birlikte yaşayan yaşlı teyzenin sürekli konuşması ve susmaması evin annesini iyiden iyiye bunaltmaktadır. Pather Panchali filminin türkçe adı Yol Türküsü dür. Film 3 seri şeklinde çekilmiştir diğer filmlere Apur Sansar ve Aparajito filmlerine üzerlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
  • 1955
  • Hindistan
  • IMDb 8.1
  • 3.285
  • 0
  Aparajito – Yenilmez
  Tüm Bilgiler
  Aparajito – Yenilmez Dram Hint Filmleri, Eski Hint Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Ünlü yönetmen Satyajit Ray'in kült olmuş 3 filminden birisidir Aparajito yani Türkçe adı ile Yenilmez. Diğer filmleri Apur Sansar ve Pather Panchali dir. Film çok düşük bir meblağ ile eski zamanlarda siyah beyaz çekilmesine rağmen imdb den 5000 kişinin oyu ile 7.9 luk bir puan almıştır. Filmde Apu ebevenyleri ile birlikte Hindistanın sembolü haline gelmiş Ganj Nehri boyunca uzanan bir semte taşınırlar. hintfilmi.net Apu'nun babası çalışığ para kazanır ilk kez hayatlarında düzenli bir para gören aile mutludur fakat Apu'nun babası ölüp gelen parada kesilince bu mutluluk çok kısa sürer. Daha sonra Apu'nun annesi evi geçindirmek için çalışır fakat daha sonra bir akrabasının daveti üzerine eski köyüne Apu ile birlikte geri döner. Apu bu köyde okumaya başlar ve üstün sivri zekası sayesinde öğretmenleri tarafından sürekli övülür ve şehirdeki bir kolejde okumaya hak kazanır. Fakat Apu'nun anası onun eşi gibi bir rahip olmasını yanından ayrılıp ucaklara gitmesini istememektedir, ne de olsa ana yüreğidir. Ama Apu ufak yaşına rağmen hayatın zorluğunu bilir ve okuyup büyük adam olmak için okula gider aynı zaman burada harçlığını çıkarmak için çalışır. Muhteşem dram dolu bir film hintfilmi.net sitesinden izleyebilirsiniz.
  • 1956
  • Hindistan
  • IMDb 7.9
  • 5.315
  • 5
  Apur Sansar – Apurun Dünyası
  Tüm Bilgiler
  Apur Sansar – Apurun Dünyası Dram Hint Filmleri, Eski Hint Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  “Apu’nun Dünyası” Apur Sansar filminin Türkçe'ye çevrilmişidir. Apur Sansar 1959 yılında filme alındığı için film siyah beyazdır ve yönetmen Satyajit Ray in son filmidir. Bu film devam filmi niteliğindedir, Yönetmenin diğer filmleride en kısa zamanda sitemize eklenecektir. Film Hindistan'ın kült filmleri arasında gösterilebilir zaten aldığı 7.8 lik puanda bunu kanıtlar niteliktedir.Apur Sansar filminde Apu hayalleri olan okulunda mezuniyetini yeni almış, tek hayali de yazar olmak olan birisidir. Günün birinde Apu eski bir okul arkadaşı tarafından bir köy düğününe davet edilir, işte bu düğün Apu'nun hayatını değiştirecek ve burada tanıştığı biriyle evlilik yapacaktır. Hintfilmi.net sitemiz 1 mayıs 1959 da hindistanda gösterime giren Apur'un Dünyası filmini tek part 360p kalitesinde full altyazılı olarak siz değerli takipçilerine sunar.
  • 1959
  • Hindistan
  • IMDb 7.8
  • 3.627
  • 2
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...