1. Sessiz Bir Yer-A Quiet Place 2018

  Sessiz Bir Yer-A Quiet Place 2018

  720p Fragman

  A Quiet Place, gerçek hayattaki karısı Emily Blunt ile birlikte rol alan John Krasinski'nin yönettiği 2018 yılında gösterime girecek bir Amerikan korku filmidir. 2020'de, dünya görmeyen ve son derece hassas duyma özelliğine sahip dünya dışı yaratıklar tarafından istila edilecektir. Abbott ailesi - kocası Lee, eşi Evelyn, sağır kızı Regan, oğulları Marcus ve Beau olabildiğince sessiz kalırken ve Amerikan İşaret Dili ile sözsüz olarak iletişim kurarak hayatta kalabilmek için leş yemektedirler. Lee, Beau'nun oyuncak Uzay Mekiği'nden kurtarır, çünkü gürültünün yaratıkları çekebileceğini ve bu sebepten oyuncağın pilleri çıkardığını söyler. Ona merhamet eden Regan oyuncağı, ailesinin görünmeden pilleri oyuncuğun içine tekrar yerleştirerek Beau'ya geri verir. Daha sonra, Beau oyuncağı açar ve onu öldüren yaratıklardan birinisini kendine çeker.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.2   244

Background
 • Fragman
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...