1. Stalin

  Stalin

  720p Orjinal Dil

  Stalin, Hint ordusunda binbaşı olarak görev yapmıştır. Ancak bir savaş kahramanı olmasına rağmen Iqbal teğmen ile yaşadığı bir çatışma nedeni ile disiplin cezası verilerek ordudan atılır. Aynı zamanda kız kardeşi Jhansi, bir Puncab erkeği ile evlendikten sonra annesi ile görüşmemeye başlar. Ordudan atıldıktan sonra Sumati adındaki fiziksel engelli bir kıza sınavında başarılı olması için yardım eder, ancak kızın ölümü onu sarsar.

  Tüm bu olayların üzerine Stalin, hayatında bir karar verir. Ona göre tüm bu olanlar, etrafına yardım etmediği için olmaktadır. Bu nedenle onun bu hayattaki tek görevi, artık insanlara yardım etmek ve dünyayı daha yaşanılabilir bir hale getirmek olur. Bunun için bir zincir oluşturur. Herkes etrafındaki üç kişiye yardım edecek ve karşılığında teşekkür bile istemeyecektir. Böyle bir zincirin uygulanması ile hayatın daha iyi bir yer olacağına inanır. Hintfilmi.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.8   1.667

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...