1. Strangers

  Strangers

  720p Orjinal Dil

  Sanjeev Rai, İngiltere’de karısı Nandini ile birlikte oldukça naif ama zengin bir hayat yaşamaktadır. Günün birinde Sanjeev, Fransa’ya yaptığı bir tren yolculuğu sırasında Rahul ismindeki bir adam ile tanışır. Rahul, bir yazardır, fakat yazma ilhamını tamamen kaybetmiştir. Günün birinde 6 yaşındaki oğlunun ölmesi üzerine neredeyse delirecek hale gelmiş ve evliliği bu durumdan zarar görmüştür. Sohbetlerinin sonunda Rahul, Sanjeev’e bir teklifte bulunur. Bu teklif korkunç bir şekilde kendi karılarını öldürmek üzerinedir. Bu teklifi kabul eden Sanjeev ile birlikte Rahul, planladıkları görevi yerine getirmek için harekete geçerler, fakat içlerinden birisi aslında bu işi yapmaya niyetli değildir. Hintfilmi.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.2   703

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...