1. Subramanyam For Sale

  Subramanyam For Sale

  720p Türkçe Altyazı

  Subramanyam, büyük paralar kazanmak için Amerika’ya giden genç ve paragöz biridir. Bir gün ailesinin de onayladığı bir erkek arkadaş ile birlikte yaşayan Seetha adındaki bir kız ile tanışır. Zaman içinde Seetha erkek arkadaşı tarafından aldatıldığını öğrenir ve bu girdabın içine sıkışıp kalır. Bu durumdan kurtulmak isteyen Seetha, Subramanyam’a bir teklifte bulunur. Bu teklife göre Seetha Subramanyam ile birlikte Hindistan’a kaçacaktır.

  Subramanyam bu teklif karşısında ondan yüklü bir para talep ederek teklifi kabul eder. Böylece hem kız içinde bulunduğu zor durumdan kurtulacak hem de Subramanyam para kazanmak için geldiği Amerika’dan yüklü bir para ile ayrılacaktır. Ancak önlerinde bir sorun daha vardır ki o da Subramanyam’ın bu durumu Hindistan’daki ailesine nasıl açıklayacağıdır. Hintfilmi.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.0   4.621

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Kadir 21/08/2017 19:42:43

  Filmde oynatılan film başka bir film admin lütfen rica ederim şununla biir ilgilenirmisinz rica ederım 😀

 2. avatar
    Sejder 09/08/2017 12:56:42

  Videoda oynatılan film başka bir filmdir. Lütfen ilgilenir misiniz?

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...