1. Thoongaa Vanam

  Thoongaa Vanam

  720p Türkçe Altyazı

  Thoongaa Vanam filminde, narkotik bürosunda Hintli bir polis olan Diwakar ile yardımcısı Mani’nin bir uyuşturucu çetesini çökertmeye çalışma hikayesi anlatılıyor. Vittal Rao, bir uyuşturucu kaçakçısıdır ve polis memuru Diwakar tarafından alt edilmiştir. Bunun üzerine Vittal Rao, intikam duyguları besleyerek Diwakar’ın oğlu Vasu’yu kaçırır.

  Diwakar’ın elinde olan kokain dolu çantayı ona geri verdiği anda, oğluna kavuşabileceğini söyler. Başka seçeneği olmayan Diwakar, elindeki kokain dolu çantayı alır ve Vittal Rao’nun sahibi olduğu gece kulübüne gider. Ancak Diwakar’ın yardımcısı Mani, onu elinde kokain çantası ile kaçakçıyla görüşmeye giderken görünce, ondan şüphelenir ve uyuşturucu kaçakçıları ile işbirliği yaptığını düşünür. Bunun üzerine Diwakar’ı takip etmeye başlayan Mani, işlerin tamamen karışmasına ve Diwakar’ın oğlunun hayatının tehlikeye girmesine neden olur. Hintfilmi.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.2   6.287

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...