Spain
Melekler Uyurken 2018
İncele
Melekler Uyurken 2018
Türkçe Dublaj
German, bir sigorta şirketinde Ceo görevinde bulunmaktadır. Sandra ismindeki güzel eşi ve Estela ismindeki küçük sevimli kızıyla birlikte çekirdek bir aile içerisinde hayatını idame ettirmektedir. Çok yoğun olarak çalışmaktadır ve eviyle işi arasındaki mesafe bir hayli fazladır. Arabasıyla bu yolu gitmektedir. Kızı Estela'nın doğum gününün olduğu zaman yine iş yerinde yoğunluk vardır ve geç kalacaktır. İşten çıkar ve evin yolunu tutar. Yolda küçük bir kazaya karışır, akabinde yine uyuklarken yoldan çıkmak üzeredir ve polis tarafından anında tespit edilip durdurulur.When The Angels Sleep İzleSonrasında polis onu bırakır yoluna devam eder. Yine karanlıkta başka bir araçtan genç erkekler 2 kızı atmıştır. Kızlar yolun ortasında gecenin bir vakti otobanda otostop çekmektedir. German otostop çeken kızlardan birini geç fark eder ve ona vurur. Kızın durumu ağırdır ve yoldan nadiren geçen arabalarda hiçbir şekilde durup yardım etmemektedir. Adam normal bir gün geçireyim derken başına gelmeyen kalmaz.
  • 94
  • IMDb 5.7
  • 101
  • 0
Kriminal Polis – Bent 2018
İncele
Kriminal Polis – Bent 2018
Türkçe Dublaj
Eski bir polis komploya kurban gider ve bir süre hapishanede kalmak zorunda kalır. İçeriden çıktığı güvenebileceği kişiler arasında hayat arkadaşı vardır. İtibarını yeniden kazanmak için ona bu komployu kuranları bulmak ister fakat devlet tüm yetkilerini ve gücünü kullanarak onun bunu yapmasına engel olmaya çalışır.
  • 96
  • IMDb 5.5
  • 241
  • 0
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...