1. Uppu Huli Khara 2017

  Uppu Huli Khara 2017

  720p Fragman

  Filmin hikayesi oldukça heyecan dolu gibi görünüyor! Bir banka soygunun ve bu soyguncular peşindeki kovalamacayı konu alan bu filmi çok seveceksiniz. Soruşturma görevlisine bir kızdan gelen anonim bir telefon ile soruşturmanın seyri tamamen değişir. Telefondaki kız 3 farklı isimden bahseder ve bunların detaylı kimliklerini verir. Bunun üstüne soruşturma görevlisi bu ü ismi gidip tutuklar. Ancak bu  isim gerçek suçlular mıdır? Tek bir telefon ile bu belirlenebilir mi? Bu konuda sosyal medya ve halkın baskısınız üstünde hisseden soruşturma görevlisi ne yapacaktır? Suçu biraz daha derinlemesine araştıracak ve gerçekleri ortaya çıkartmak için uğraşacak mıdır? Yoksa bu 3 isim gerçekten suçlu mudur? Hintfilmi.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.3   625

Background
 • Fragman
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...