1971
Parwana Filmini İzle
İncele
Parwana Filmini İzle
Türkçe Altyazı
İtibarlı bir sanatçı olan Kumar Sen, hem resimle hem de heykelle ilgilenmektedir. Diğer sanatçılar gibi Kumar da oldukça içe dönük biridir. Ancak onların hiç biri kendisinin eriştiği seviyeye gelememiştir. Asha Varma, yaşlı ve inzivaya çekilmiş bir adam olan Ashok Varma’nın yeğenidir ve Kumar’ın hem hayatı hem de sanatının ışığıdır. Kumar Asha’yla evlenebilmek için Ashok’tan izin ister, ancak Ashok asla izin vermeyeceğini söyleyerek onu kovar. Bir süre sonra felaketler arka arkaya gelir ve Asha boğularak öldürülür. Katilin kim olduğu belli değildir ama Asha’nın sevgilisi Rajesh baş şüphelidir. Olay mahkemeye taşınacak, masumlar ve suçlular ortaya çıkacaktır.
 • IMDb 7.0
 • 2.071
 • 1
Adhikar Eski Hint Filmi İzle
İncele
Adhikar Eski Hint Filmi İzle
Orjinal Dil
Shyam ve Radha, üniversitede tanışan iki gençtir. Birbirlerine aşık olmuşlardır ve bir süre sonra evlenmek için ailelerinden izin isterler. Ancak Shyam’ın ailesi karşı çıkar çünkü onun Meera adında bir kızla evlenmesini istemektedirler. Üstelik Radha’nın kötü niyetli akrabaları da onun hakkında dedikodu yaparlar ve Shyam’ı Radha’nın güvenilmez biri olduğuna inandırırlar. Sonunda Shyam Meera ile evlenir. Aradan zaman geçer. Radha da kendi hayatını kurmuş ve bir bebek sahibi olmuştur. Meera bunu öğrenir ve bebeği eve getirip Shya’ya da onun kendi çocukları olduğunu söyler. Hayata öfkeyle dolu olan Shya, hem Meera’dan hem de bebekten nefret etmeye başlar. Oysa bilmediği şeyler vardır. Üstelik bir süre sonra Radha tekrar hayatına girecek ve eski duyguları tekrar canlanacaktır.
 • IMDb 4.9
 • 4.533
 • 0
Yedi Sual Hint Filmi İzle
İncele
Yedi Sual Hint Filmi İzle
Türkçe Dublaj
Munirshah ve Sabeena, bir av sırasında tanışan iki gençtir. Birbirlerine aşık olurlar, ve Munirshah Sabeena ile evlenebilmek için babasından izin ister. Ancak Sabeena’nın babası buna karşıdır, çünkü kendisi uzun zaman önce, Gulnar adında bir kadının büyüyle taşa dönüşmesine neden olmuştur, ve onun laneti nedeniyle de, kızı Sabeena evlendikten sonra taşa dönüşecektir. Munirshah, Haatim Tai adında bir büyücüye gidip yardım ister, ve çünkü ancak yedi gizemli bulmaca çözüldükten sonra Gulnar normale dönecek, ve lanetini geri alacaktır. Haatim Tai bulmacaları çözmeyi kabul eder, ama karşılaşacağı tehlikelerin farkında değildir. Hintfilmi.net sunar.
 • 97
 • IMDb 7.9
 • 9.358
 • 0
Anand-Kalbe Giden Yol Filmi İzle
İncele
Anand-Kalbe Giden Yol Filmi İzle
Türkçe Dublaj
Doktor Bhaksar, tıp alanındaki başarılarının yanı sıra, yazar olarak da tanınan biridir. Ölümcül bir hastalıkla mücadele eden hastası Anand’ı anlattığı kitabıyla bir edebiyat ödülü bile kazanmıştır. Çok ağır bir kanserle yaşayan Anand, buna rağmen güleryüzlü ve neşeli olmayı başarmaktadır. Son günlerinin de tadını çıkarmaya çalışan Anand’ın en büyük destekçilerinden biri de doktoru Bhaksar’dır.Sık sık geri dönüşler yaparak anlatılan hikayesiyle, hem seyirci hem de eleştirmenler tarafından oldukçe beğenilen filmin başrollerinde Hint sinemasının ünlü oyuncuları yer alıyor. Rajesh Khanna, Amitabh Bachchan ve Sumita Sanyal’i izlediğimiz filmin yönetmeni ve senaristi ise Hrishkesh Mukherjee. Hintfilmi.net keyifli dakikalar geçirmenizi diler.
 • 118
 • IMDb 8.8
 • 8.537
 • 3
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...