1972
Reshma ile Shera – Rashma Aur Shera
İncele
Reshma ile Shera – Rashma Aur Shera
Fragman
Reshma ve Shera, birbirlerini çok seven iki gençtir. Ailelerinin birbiriyle savaş halinde olması, hayatlarını zorlaştırmaktadır; dolayısıyla birlikte olduklarını kimse bilmemektedir. İlişkileri ortaya çıktığı zaman, Shera’nın çocuk yaştaki erkek kardeşi Chotu aile geleneklerini izler, ve Reshma’nın babası ve erkek kardeşini öldürmek için plan yapar. Reshma’nın erkek kardeşi yeni evlenmiştir, onun dul eşinin yaşadığı üzüntüye dayanamayan Shera, bu emri veren kendi babasını öldürür. Ancak felaketler burada bitmeyecek, karşılıklı yanlış anlamalar ve alınan intikamlar, her iki ailenin de daha fazla kayıp vermesine neden olacaktır. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.8
 • 2.561
 • 0
Seeta Aur Geeta Online İzle
İncele
Seeta Aur Geeta Online İzle
Türkçe Altyazı
Kötü kalpli teyzesi Seeta'ya çok kötü davranmaktadır. Seeta'nın hayatta olan sadece bir akrabası vardır o da ikiz kardeşi olan Geeta'dır. Geeta ise Seeta'nın aksine sokaklarda yetişmiş bir hayli güçlü ve cesur bir insandır. Şartlar dahilinde günün birinde ikiside yer değiştirir ve komedi-macera tufanı başlar.
 • IMDb 7.0
 • 2.213
 • 1
Koshish Türkçe Dublajlı İzle
İncele
Koshish Türkçe Dublajlı İzle
Türkçe Dublaj
Müzikal türünde bir film olan Koshish, sağır ve dilsiz bir çiftin 20 yıla yayılan hikayesini anlatıyor.Haricharian ve Aarti, her ikisi de duyma ve konuşma engelli olan bir çifttir. Bisikletli kurye olarak çalışan Haricharian, Aarti ile tanıştıktan sonra onu ikna eder ve birlikte işaret dili kursuna gitmeye başlarlar. Annesi ve erkek kardeşiyle rahat iletişim kurabilmek isteyen Aarti bu tekliften hoşlanmıştır. İlişkileri devam edip evliliğe kadar gider, ve bir çocukları olur. Aradan uzun zaman geçer, Aarti ağır bir hastalıktan dolayı hayatını kaybetmiştir. Artık genç bir erkek olan oğulları Amit, hayatını kurmaya çalışmaktadır. Hem annesinin ölümüyle başa çıkmaya çalışan, hem de sağır dilsiz bir aile tarafından büyütülmenin etkilerinden kurtulmak isteyen Amit, hayatını bu engellerden uzak tutmakta zorlanacaktır. Çünkü yeni tanışıp birlikte olmaya başladığı kız arkadaşı da duyma engellidir.
 • IMDb 7.9
 • 11.927
 • 1
Ek Nazar Nostaljik Hint Filmi İzle
İncele
Ek Nazar Nostaljik Hint Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Çalıştığı bölgede önde gelen avukat ve savcılardan biri olan Ragunath Tyagi, tek oğlu Akash ile birlikte seçkin bir hayat yaşamaktadır. Ragunath oğlunun da kendisi gibi hukukla ilgilenmesini istemektedir, ancak Akash’ın hayatta ilgilendiği tek şey şiirdir. Bir gün, Shabnam adında bir kadının, yazdığı şiirlerden birini yüksek sesle okuduğunu duyar. Bundan çok etkilenen Akash, ona aşık olduğunu hisseder ve Shabnam’le evlenmek ister. Önündeki tek engel babasıdır, çünkü Ragunath oğlunun şüoheli bir hayat yaşayan, yani fahişelik yapan bir kadınla evlenmesini kabullenememektedir. Yine de inat eden Akash evi terk eder. Shabnam da artık böyle yaşamak istemez ve yaptıüı işi bırakmaya çalışır, fakat evinde yaşadığı patronu Aminabai’ın kendisini Nawab adında bir adama sattığını öğrenir. Amina’ya çok sinirlenen Shabnam onunla yüzleşmeye gider. Ama işler kontrolden çıkar ve Shabnam Amina’yı öldürür. Tutuklanan ve yargılanan Shabnam’ın cezası çok ağır olacaktır.
 • IMDb 6.2
 • 6.039
 • 0
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...