1977
Parvarish
İncele
Parvarish
Türkçe Dublaj
Samsher Sing adına ki bir polis komiseri zamanında bir suçluyu içeri tıkmıştır. Adamın suçlu olmasından dolayı vicdanı rahat olan Samsher Sing, içeri attığı adamın karısını ve çocuğunu görünce biraz da olsa üzülür. Suçlunun eşi bir zaman sonra rahatsızlanır ve öleceği bellidir. Son bir istek olarak Samsher Sing'den oğlunu büyütmesini ister. Samsher Sing bu çocuğun bir suçlu olmasını istemediği için kadının son isteğini yerine getirir ve çocuğu evlatlık olarak alır. Zaman sonra çocuk suçlu olmasa bile bu çocukla aynı yaşta olan kendi oğlu bir suçluya dönüşecektir.
 • IMDb 4.0
 • 1.066
 • 0
Chandi Sona – Altın ve Gümüş
İncele
Chandi Sona – Altın ve Gümüş
Türkçe Dublaj
Mayur ve Rita birbirlerine aşıktırlar Amar ile birlikte bölgedeki mücevherleri ve zenginlikleri elde edip kendi yaşantılarını güzelleştirmek için atağa geçmişlerdir. Mayadevi ismindeki bir kadından ev satın almayı, eve bir yüzme havuzu vasıtasıyla tünel kazmayı ve bu sayede mücevherlere ulaşmayı planlarlar. Sonrasında ise 2 dalgıcın yardımına ihtiyaç duyacaklardır. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 5.9
 • 1.839
 • 1
Doosara Aadmi
İncele
Doosara Aadmi
Türkçe Altyazı
Karan ile Timsy yıldırım aşkı dediğimiz şeye yakalanırlar ve birbirlerine sırılsıklam aşık olurlar. Kısa bir süre içerisindede evlilik kararı alırlar fakat birçok evlenen çift gibi birbirlerini çokta tanımamaktadırlar. Fakat ileride Nisha ikilinin arasının bozulmasına sebep olacaktır. Çünkü Nisha Karan'ın eskiden sevdiği Shashi'ye ikizi gibi benzeyip durmaktadır. Shashi bir süre önce vefat etmiştir bu da Karan'ın Nisha'ya olan ilgisini arttırmaktadır. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.5
 • 1.700
 • 0
Amar Akbar Anthony İzle
İncele
Amar Akbar Anthony İzle
Türkçe Altyazı
Robert isimli adam 3 kardeşi çok ufakken 3 farklı aileye verir. Bu ailelerin her biride farklı dinlere mensupturlar. Bu sayede çocuklar birbirlerinden koparlar. Fakat kader bu ya dünya küçük 3 kardeşte bir şekilde olayı anlarlar ve bir araya gelirler. Akabindede ayrılmalarına sebep olan Robert ten öc alma duygusuyla yanıp tutuşurlar. Film zamanında Hindistan'da çok büyük yankı uyandırmış ve etkisi uzun süre geçmemiştir. Hintfilmi.net eski bollywood filmlerini sunar.
 • IMDb 7.6
 • 4.013
 • 0
Immaan Dharam Türkçe Altyazılı İzle
İncele
Immaan Dharam Türkçe Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
Ahmed ve Mohan Kumar, sokaklarda ufak çaplı hırsızlıklar yaparak hayatını kazanan iki arkadaştır. Bombay kentinin kalabalık sokaklarında bu şekilde ayakta kalmaktadırlar. Ancak en büyük geçim kaynakları, Bombay mahkemesinin yakınlarında dolaşarak şahide ihtiyacı olanlar için yalancı şahitlik yapmaktır. İçlerinde Tanrı inancı olmadığı halde davacılardan para alarak yemin etmektedirler. Tek inandıkları şey hayatta düzgün ve dürüst kalarak zengin olamayacaklarıdır. Bu hayatları Kabir Das ile tanışıncaya kadar devam eder. Kabir cinayetten yargılanmaktadır, ancak o masum olduğunu söylemektedir. Ona inanan iki arkadaş Kabir’e yardım etmeye ve artık dürüst bir hayat yaşamaya karar verirler. Ancak bu kararları kendi başlarının belaya girmesine sebep olacaktır.
 • IMDb 5.9
 • 3.200
 • 0
Satranç Oyuncuları-Shatranj Ke Khilari İzle
İncele
Satranç Oyuncuları-Shatranj Ke Khilari İzle
Türkçe Altyazı
Wazed Ali Shah, Hindistan’da kurulu olan son bağımsız krallıklardan birinin hükümdarıdır. İngilizler uzun zamandır bu zengin ülkeye göz dikmişlerdir ve almak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bu amaçla General Outram’ı Hindistan’a gönderirler. Outram’ın görevi ülkenin ilhak edilmesi için çalışmak ve zemin hazırlamaktır. Ülkedeki baskı artarken, siyasi manevralar yapılır ve entrikalar çevrilirken, Ali Shah’ın tek yaptığı sarayında oturmak ve müzik dinleyip şiir okumaktır. Ülkeyi yöneten yardımcı kurul da en az onun kadar umursamaz davranmaktadır. Hem ülkelerine hem de ailelerine karşı sorumluluklarını düşünmeden, tüm günlerini satranç oynamakla geçirmektedirler. Peki bu işin sonu nereye varacaktır?
 • IMDb 7.8
 • 3.288
 • 1
Düşman Kardeşler-Dharam Veer Türkçe Dublaj İzle
İncele
Düşman Kardeşler-Dharam Veer Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Bir astrolog, Satpal Singh’e yeğeni tarafından öldürüleceğini söyler. Satpal’in kız kardeşi Maharani ikiz bebekler dünyaya getirince, Satpal bebeklerden birini şehir surlarından dışarı bırakır, ve diğer bebeğin  yerine kendi oğlunu koyar. Aradan yıllar geçer, iki bebek de büyümüştür. Biri Dharma adında bir erkektir, Dhano ve Lohar çifti tarafından büyütülmüştür. Diğeri ise Veer’dir; ve bir sarayda yaşamaktadır. Bu sırada Satpal, eşinin çocukları kendisinden sonra bir kez daha değiştirdiğini öğrenir, yani Veer yerine kendi oğlu Ranjit’e zarar vermiştir. Bunu öğrenen Satpal, iki kardeş arasında bir düşmanlık yaratmayı, ve birinin diğerini öldürmesi, diğerinin de bu suçtan asılmasını sağlamaya çalışma planı yapar. İşe yarayıp yaramayacağını ise zaman gösterecektir. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 6.8
 • 29.187
 • 6
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...