1978
Sultan Ahmet
İncele
Sultan Ahmet
Orjinal Dil
Liderlerin arkasında yönetici olmayı bekleyen oğullar her zaman tehlikelidir. Bölgeye liderlik eden bir adamın oğlu, sonunda babasını kahrından öldürür ve bu duruma isyan eden annesini de uzak diyarlar sürer. Paraya ve şöhrete kavuşmuş olmanın heyecanı ile insanlara kin kusturmaya başlayan zalimin karşısında Sultan Ahmet dikilir. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.3
 • 1.871
 • 0
Kasme Vaade Direk İzle
İncele
Kasme Vaade Direk İzle
Türkçe Altyazı
Suman ve Amit birbirlerini çok seven ve evlenmek isteyen iki gençtir. Amit erkek kardeşi Raju’yla birlikte yaşamaktadır ve Suman’la da tanışan Raju onu şimdiden ailesinden biri olarak görmektedir. Amit üniversitede ders vermektedir, Raju ise işsizdir ve hem kardeşi hem de Suman’ın sevgisinden dolayı biraz şımarmıştır. Kötü bir çevreye giren ve kötü arkadaşlar edinen Raju, kısa sürede başını belaya sokar. Ona yardım etmeye çalışan Amit bir kavgada öldürülür. Yas tutmaya başlayan ve bir daha evlenmemeye karar veren Suman, artık dul hayatı yaşamaktadır. Bir süre sonra Amit’e çok benzeyen Shankar adında bir adam hayatlarına girer. Kardeşinin ölümünden dolayı hep suçluluk duyan Raju, Shankar’la birlikte bir hayat kurmaya çalışır. Oysa onun hakkında bilmedikleri çok şey vardır; Shankar aranmakta olan bir suçludur ve ona yaklaştıkça başları daha da çok belaya girecektir.
 • IMDb 7.0
 • 3.457
 • 1
Dil Aur Deewar Hintçe İzle
İncele
Dil Aur Deewar Hintçe İzle
Orjinal Dil
Vijay polis muhabiri olarak çalışan bir gençtir. İşinde çok başarılıdır, hatta zaman zaman polisin suçluları yakalamasına da yardım etmektedir. Aile hayatı ise dağılmaktadır. Üvey annesi ölmeden önce üvey kardeşi Anand’ı ona emanet etmiş, Vijay da onunla ilgilenmeyi kabul etmiştir. Anand Saroj adında bir genç kızla arkadaşlık etmektedir. Ancak Vijay genç kızın onunla alay ettiğini düşünür ve gizlice Saroj’la evlenip sonra da onu terk eder. Vijay aynı zamanda Rai adında bir adamın himayesindedir ve Saroj da onun kızıdır. Ancak onu ve ailesini terk etmiştir. Saroj’u tanımayan Rai, onu kızlarına yardımcı olarak işe alır. Kızlarından biri de Laxmi’dir ve Laxmi gizlice Vijay’ı sevmektedir. Diğer kızı ise henüz çok küçüktür ve tekerlekli sandalyeye mahkumdur. Vijay ve babası Laxmi’nin Anand ile evlenmesini ister ancak Laxmi bu isteği geri çevirir. Sırlar saklandıkça ilişkiler daha da karmaşıklaşacak, hatta suç dünyası da bu ailenin işlerine dahil olacaktır. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.4
 • 1.843
 • 0
Dil Se Mile Dil İzle
İncele
Dil Se Mile Dil İzle
Orjinal Dil
Zengin bir adam olan Amarnath, bir gün sokakta iki kişinin kavga ettiğini görür ve birinin diğerini öldürdüğüne şahit olur. Ölen kişinin arkadaşı Vijay ondan yardım ister, cesedi ortadan kaldırmaya çalışmaktadır. Amarnath ona yardım eder ve Vijay ona minnettar kalır. Artık Amarnath için her şeyi yapmaya hazırdır. Amarnath’ın ondan istediği tek şey, bir ayağı aksayan bir banka çalışanı olan Aarti’ye kur yapması ve onunla evlenmesidir. Vijay kabul eder. Hatta sadece Aarti’yi değil tüm ailesini etkiler ve kısa sürede evlenirler. Üstelik Aarti’nin ayağı da düzelmiş ve tekrar yürüyebilmeye başlamıştır. Bir süre sonra Amarnath ondan bir istekte daha bulunur. Bir plan yapmak ve Aarti’nin çalıştığı bankayı birlikte soymak istemektedir. Vijay tereddüt etse de yine kabul eder. Ve Aarti’nin de yardımıyla planı gerçekleştirirler. Fakat Aarti polisin ondan şüphelendiğinden emindir ve çok tedirgindir. Diğer taraftan Amarnath’ın Vijay’dan istekleri bitmek bilmemektedir. Son isteği Vijay için çok ağırdır, üstelik ona uymazsa Vijay’ı polise ihbar etmekle tehdit etmektedir. Hintfilmi.net 1978 yapımı eski hint filmini sunar.
 • IMDb 2.9
 • 1.133
 • 0
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...