1979
Öksüz Amit-Suhaag
İncele
Öksüz Amit-Suhaag
Türkçe Altyazı
Vikram ile Durga uzun süredir aynı yastığa baş koymakta olan bir çifttir. Vikram bir şekilde suça karışmış ve bölgede söz sahibi olan Jigga ile papaz olmuşlardır. Jigga mafya gibi bir adamdır ve çok tehlikelidir. Akabinde Durga ikiz bebekler dünyaya getirmiştir fakat Jigga bebeklerden birini çalmıştır. Çalmakla kalmamış bebeği birine para karşılığı satmıştır. Durga ile Vikram'ın araları bozulur Durga sürekli kayıp olan çocuğunu aramaktadır. Durga'nın oğlu polis olur bakalım kardeşiyle buluşabilecekmi Durga oğlunu tekrar görebilecek mi? Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.8
 • 3.271
 • 0
Kaala Patthar Full İzle
İncele
Kaala Patthar Full İzle
Türkçe Altyazı
Büyük bir yolcu gemisinin kaptanı olan Kaptan Vijay, bir tehlike anında 300 yolcunun bulunduğu gemisini terk ettiği için görevden uzaklaştırılmış, toplumdan dışlanmış, ve anne babası tarafından da reddedilmiştir. Herkesin gözünde bir korkak olarak damgalanan Vijay, geçmişinden kurtulmak ve başına gelenleri unutmak için bir kömür madeninde çalışmaya başlar. Yine de hissettiği acıdan kurtulamayan Vijay, bunu olduğu gibi kabul etmeye ve ceza olarak almaya karar verir. Çalıştığı madenin sahibi Dhanraj Puri, oldukça sorumsuz ve rahat birisidir; madenin en temel donanımını bile yaptırmamakta, gerekli aletleri sağlamamaktadır. Geçmişin yükünden kurtulmaya çalışan Vijay, her tehlike anda madencileri kurtarmak için kendini öne atar. Ancak bir gün tünellerden birini su basar, ve 400 madencinin hayatı tehlikeye girer. Arkadaşlarıyla birlikte büyük br mücadele veren Vijay, tüm işçilerin hayatını kurtarmayı başaracak, ve nihayet sırtında hissettiği yükten kurtulacaktır.
 • IMDb 7.8
 • 2.655
 • 0
Mr. Natwarlal Hint Filmi
İncele
Mr. Natwarlal Hint Filmi
Türkçe Dublaj
Natwar genç bir erkek çocuğudur. Abisi başarılı bir polis memurudur ve ona gönülden bağlıdır. Fakat abisi Kötü adam çete lideri Vikram ın oyununa gelir. Natwar intikam almaya yemin etmiştir ve büyüyünce kendisine gizli bir kimlik edinir, Vikram ın çetesinin içine sızar ve yavaş yavaş çeteyi içerden çöketmek için elinden geleni yapmaya başlar. Hintfilmi.net Amitab Bachchan ın bu nadide filmini sunar.
 • 149
 • IMDb 6.7
 • 9.438
 • 3
Öksüz Amit Türkçe İzle
İncele
Öksüz Amit Türkçe İzle
Türkçe Dublaj
Durga ve Vikram uzun süredir evli olan bir çifttir. Vikram’ın bir şekilde suça karışması, tanınan mafya lideri Jigga’yı karşısına almasına neden olur. Durga’nın bir süre sonra doğum yapması ve ikiz bebeklerinin olması ikisini de sevindirir, ancak Jigga’nın bebeklerden birini çalmasıyla alt üst olurlar. Bebeği Pascal adında birine satan Jigga, intikam peşindedir. Üzüntüden de yapacağını bilemeyen Durga, Vikram’ın da onu terk etmesiyle yıkılır. Aradan yıllar geçer; kayıp oğlunu aramayı artık bırakmış olan Durga, diğer oğlu Kishan’ı kendisi büyütmüştür. Kishan artık görevine sadık bir polis memurudur. Pascal ise Jigga’dan satın aldığı Amit’i okuma yazması olmayan, suç işleyen ve alkolik biri haline getirmiştir. Kader iki kardeşi tekrar bir araya getirecektir. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • 142
 • IMDb 6.8
 • 16.297
 • 2
Laila Majnu – Leyla Mecnun
İncele
Laila Majnu – Leyla Mecnun
Türkçe Altyazı
1979 yapımı ‘Laila Majnu’, Türk Edebiyatı’na ait, dünya çapında bilinen bir hikaye olan Leyla ile Mecnun’un hikayesini anlatıyor. Kaish Amari, zengin bir Müslüman ailenin oğludur. Okula başladığı yıllarda tanıştığı Laila ile çok yakındırlar; o kadar ki Kaish onu cezadan kurtarabilmek için dayak yemeyi bile göze almaktadır. hintfilmi.net Yıllar geçtikçe birbirlerine daha da bağlanan Laila ve Kaish, Laila’nın babasının, onu zengin bir Arap prensiyle evlendirmeye karar vermesiyle çıkmaza girerler. Aklını neredeyse yitiren Kaish, artık ‘Mecnun’ olarak bilinmekte, ve çöllerde dolaşarak Laila’yı unutmaya çalışmaktadır. Laila ise babasının kararına karşı çıkamaz, ve kendisi için seçilen adamla evliliğe hazırlanır. Hayatın onları tekrar bir araya mı getireceğini, yoksa sonsuza dek ayrı mı kalacaklarını zaman gösterecektir. Gösterildiği dönemde çok beğenilen filmin yönetmeni, Harnam Singh Rawail. Senaryo, Abrar Alvi, Mohafiz Hyder, Anjana Rawail ve Harnam Singh Rawail tarafından yazılmış. Laila’yı Ranjeeta Kaur, Majnu’yu Rishi Kapoor, Prens Bahksh’ı ise Danny Denzongpa canlandırıyor. Gönüllerde taht kurmuş ve birçok ülke tarafından kendine uyarlanıp çekilmiş Leyla Mecnun filmini hintfilmi.net farkı ile izleyin.
 • 158
 • IMDb 7.1
 • 12.790
 • 2
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...