1982
Elippathayam-Fare Kapanı İzle
İncele
Elippathayam-Fare Kapanı İzle
Türkçe Altyazı
Orta yaşlı Unni ve 3 kız kardeşi yaşam savaşı vermektedirler. Unni evinde kurulan fare kapanına yakalanan bir fareyi kurtama mücadelesine girer. Bu fare kapanı Unni'te hayatın özetini bir nevi anlatmaktadır feodal yönetim şekli aynı fare kapanı gibidir. Kimileri bu kapanın içinde, kimileri ise dışında yaşamaktadır. Unni'nin kız kardeşlerinin hepside farklı kişilik özelliklerine sahiptir. Hintfilmi.net eski hint filmlerini sunar.
 • IMDb 7.3
 • 2.196
 • 0
Khud Daar Online Seyret
İncele
Khud Daar Online Seyret
Türkçe Altyazı
Hari Srivastav, Hindistan’ın kır kesiminde, iki üvey kardeşi, Govind ve Rajesh ile birlikte yaşamaktadır. Tanıtlığı genç kız Seema ile evlenmeye karar veren Hari’nin önünde bir engel vardır, zira Seema onun erkek kardeşlerinden hiç hoşlanmamıştır. Hari Bombay kentine hukuk okumak için gittiğinde, Seema bir şekilde ikisinden de kurtulmanın yolunu bulur. İki çocuk Bombay’a gelirler ve dilencilik yapmaya başlarlar. Bir süre sonra Rahim adında Müslüman bir adam ikisini de yanına alır, ve onlara kendi çocukları Farida ve Anwar kadar iyi bakmaya başlar. Üç kardeş ancak 20 yıl sonra bir mahkeme salonunda bir araya gelebilecektir. Hari yargıç koltuğunda, Rajesh ve Govind ise cinayet de dahil pek çok suçtan yargılanmak üzere mahkemededir.
 • IMDb 7.1
 • 2.481
 • 0
Shakti-Çileli Anam Hint Filmi
İncele
Shakti-Çileli Anam Hint Filmi
Türkçe Dublaj
1982 tarihli ‘Shakti’, prensipler ve aile ilişkileri çakıştığı zaman yaşanabilecek hikayeleri anlatıyor. Ashwini Kumar, eski bir polis memurudur. Emeklilik hayatına devam ederken, torunu Anil Kapoor’un da kendisini izleyip polis olmak istediğini öğrenir. Onu vazgeçirmeye çalışan ama başaramayan Ashwini’nin kendince haklı gerekçeleri vardır. Aile sırlarını anlatmaya başlayan Ashwini’nin hikayesi etkileyicidir; çok uzun zaman önce, eşi Sheetal ve oğlu Vijay ile mutlu bir hayat sürmekte olan Ashwini, J. K. Verma adında bir mafya lideriyle ters düşmüştür. Ashwini, Verma’nın adamlarını yakalayıp tutuklamış, intikam almak isteyen Verma da onun oğlu Vijay’ı rehin almıştır. Telefonda Verma ile pazarlık içerisine giren Ashwini, oğlunun da bu konuşmayı dinlediğini bilmemektedir, ve söyledikleri her ikisinin de tüm hayatını değiştirecektir.
 • 170
 • IMDb 7.8
 • 9.243
 • 1
Disco Dancer
İncele
Disco Dancer
Türkçe Dublaj
Disco Dancer filminde Anil isimli genç valide hanımla birlikte Hindistan sokaklarında şarkı söyleyip insanları eğlendirerek geçimini sürdürmektedir. Bu zamana kadar herşey normaldir fakat annesi çok zengin bir adam tarafından suçlanır( masum olduğu halde) ve polisler valideyi hapise atarlar. hintfilmi.net Bunu üzerine Anil bundan sorumlu Oberoi ye kin tutar ve onu kafaya takar. Gel zaman git zaman Bu Oberoi denen ahlaksız adamın oğlu Hindistanda ünlü bir şarkıcı olunca bir yerleri kalkar Türk tabiri ile bi yeri Tempra gibi olur ve sonrasında menejerini işten çıkarır. Bu menejerde eskiden şarkıcılık yapan bizim oğlan olan Anil ı görür ve keşfeder ona Jimmy takma ismini takar ve çok ünlü bir şarkıcı yapar. Bunun üzerine bu zengin adamın şarkıcı olan bebesinin ünü bir anda silinir artık devir Jimmy nin devridir. Jimmy halkı coşturmaktadır ve paraya para dememekte, rupi demektedir. Sonra Bizim oğlan Jimmy Oberoi nin biricik kızıyla fölrt etmeye başlayınca bunu ğğrenen zengin müsvettesi çılgına döner ve işler karışır. 82 senesinde vizyona giren Disco Dancer filmi hintfilmi.net sitesinde 720p hd kalite ve türkçe dublada izleyebilirsiniz.
 • 134
 • IMDb 6.2
 • 14.104
 • 1
Gandhi
İncele
Gandhi
Türkçe Altyazı
Bilindiği üzere Hindistsn 20. yy civarlarında İngiliz sömürgesi altına girmiştir. Bir adam Mamatha Gandhi bu sömürge olayına başkaldırmış ve direniş göstermiştir, filmdede Gandhi'nin bu direnişinin bir kısmı hayatından kesitler anlatılıyor. hintfilmi.net 1982 yılında çekilen Gandhi filmi zamanında 11 ayrı dalda aday gösterilmiştir ve toplamda 8 oscar ödülü kazanmıştır. Zaten 8.1 lik imdb puanından bu rahatça anlaşılıyor. Ödüllerden ikiside alınması zor olan en iyi film ve en iyi yönetmen ödülüdür. Ayrıca filmde Gandhi'yi canlandıran Ben Kingsley en iyi erkek oyuncu oscar ödülünü almıştır. Ayrıca bu filmde birde rekor bulunmaktadır bu Gandhi'nin cenazesi sahnesinde toplanan yaklaşık 300 bin insanın yer almasıdır. Şimdiye kadarki bir filmde en fazla insan sayısının yer aldığı bir baş yapıt adeta bir klasiktir. Hintfilmi.net sizlere Gandhi filmini sunar. * Ayrıca küçük bir not film yurt dışından vizyona girdikten yaklaşık 9 sene sonra 1991 senesinde ülkemizde vizyona girmiştir ve sinema izleyicisi tarafından oldukça beğenilip takdir görmüştür.
 • 183
 • IMDb 8.1
 • 5.325
 • 2
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...