1984
Hindistana Bir Geçit
İncele
Hindistana Bir Geçit
Türkçe Altyazı
İngiliz sömürgesi olan Hindistan'a genç ve güzel bir kadın gelir. Adela adında ki kadın bu ülkeye geldikten sonra Aziz ile tanışır. Aziz, işinde gücünde ve kimseye zararı olmamış bir adamdır. Bir gün Adela'ya mistik mağaralara gitmeyi teklif eder. Bu teklifi kabul eden Adela mağaraya girdikten sonra ne olursa olur. Çıktığında Adela yara bere içerisindedir. Aziz'in ona saldırdığını söyleyen Adela'dan kimse şüpheci olmaz.İngilizler onun mahkemeye gitmesi için elinden geleni yapar. Hiç bir türlü kanıt bulunmamasına rağmen Aziz artık bir suçlu gibi görülmektedir. Sadece sömürgeci İngilizler değil aynı zamanda Hindistan halkının gözünde de çok kötü bir duruma gelen Aziz ne yapacağını şaşırmıştır.
 • 163dk
 • IMDb 7.9
 • 1.564
 • 0
Meşale
İncele
Meşale
Türkçe Dublaj
Mashaal-Meşale Hint Filmi İzleRaja'nın hayatı olaylar zincirleri sayesinde tamamen değişmiştir. Gazeteci kız patronuna çok sinirlenmiştir çünkü ona kadınları küçük düşürmek için bir haber yapması, yazı yazması istenmiştir. Fakat o bu konuya çok sinirlenmiş böyle birşey olamayacağını belirtmiştir. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 7.5
 • 2.975
 • 0
Sharaabi Altyazılı İzle
İncele
Sharaabi Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
Vicky Kapoor'un babası çok zengin bir iş adamıdır, Dolayısıyla da Vicky doğuştan zengin çocuklar kervanına katılmıştır. Vicky nin annesi o daha bebekken vefat eder ve Vicky babası tarafından yetiştirilir. Fakat gerek annesizlikten gerekse babasının yanlış tutumlarından ötürü Vicky çok küçük yaşlarda alkolle tanışır ve hayatı kötü bir düzen alır. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 7.4
 • 6.040
 • 0
Inquilaab Türkçe Altyazılı Hint Filmi İzle
İncele
Inquilaab Türkçe Altyazılı Hint Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Genellikle sokaklarda geçen sefil bir hayat yaşayan Amar Nath, bir sinema salonunun girişine bilet ve yiyecek satarak para kazanmaktadır. Bir gün, fakir kesimi destekleyen bir partinin başkanı olan Shankar Narayan, Amar’ı kanatları altına alır, ve polis memuru olmasını sağlar. Müfettiş olarak hayatına devam eden Amar, bir süre sonra milyoner bir adam olan Sitaram’ın kızı olan Asha’ya aşık olur. Asha’yla evlenen Amar’ın iş hayatı da iyi gitmektedir, ve bir teröristi öldürmesinin ardından terfi ettirilir. Eşi de onla gurur duymaktadır, üstelik bir süre sonra bir çocukları olacağını öğrenirler. Derken Narayan, gittikçe daha da başarılı olan ve öldürdüğü suçlularla halk tarafından da tanınmaya başlayan Amar’a politikaya atılmasını ve kendi yerini almasını teklif eder. Hemen kabul eden ve polislikten istifa eden Amar, kısa süre içinde farklı bir adam olmaya başlar. Hamile eşi Asha, onun göründüğü gibi biri olmadığını e aslında rol yaptığını fark etmektedir.
 • IMDb 6.0
 • 3.382
 • 2
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...