1985
Ghare Baire
İncele
Ghare Baire
Türkçe Altyazı
Bir kadının bakış açısından filmin vizyona girdiği yılları anlatan Ghare-Baire filmi gerçekten de o zamanlara ışık tutan en iyi yapımlardan birisi. Bir kadının eşi ile girdiği siyasal mücadele ve zamanın yaşanan savaşlarını bizlere izletecek olan film özellikle din savaşlarına dikkat çekiyor. 1984 yılında vizyona giren bu başarılı film aslında dünya üzerine gelmiş en önemli eserlerden birisi olarak kayıtlarımıza geçiyor. Bu filmin yapım aşamasında ki en önemli isim ise kesinlikle Satyajit Ray oldu. Çünkü Satyajit Ray filmin sadece yönetmenliğini değil aynı zamanda senaristlik görevini de aldı.
 • 140
 • IMDb 7.2
 • 528
 • 0
Acı Gerçekler
İncele
Acı Gerçekler
Türkçe Dublaj
Haqeeqat-Acı Gerçekler filmi konusu; Topluma acı çektirmek, bazı insanlar için sadistçe duyguların tatmini anlamına gelebiliyor. Hindistan’ın uzak beldelerinden birinde ortaya çıkan dört kafadar, yavaş yavaş tüm bölgeyi ele geçirirler. İnsanları yaralayan, soygunlar yapan, kadınlara akıl almaz muameleler yapan bu dört zalimin karşısına, bir polis komiseri dikilir. Cesur polisin işi oldukça zordur. Bu mücadelenin galibi zalimler mi yoksa kendi canını ortaya koyan polis komiseri mi olacaktır? Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 4.6
 • 3.822
 • 0
Meri Jung
İncele
Meri Jung
Türkçe Altyazı
Orta sınıf mutlu bir aile 8 yaşındaki Arun, kız kardeşi 5 yaşındaki Komal ile anne ve babasından oluşmaktadır. Ebeveynleri  çocuklarına hayatın zor olduğu ve birçok aşılması gereken engelden oluştuğu anlatılan şarkılar öğretmektedirler. Bu şekilde içeriği olan 3 şarkıyı çocuklar artık ezberlemiştir. Birgün mutlu mesut yaşarlarken baba cinayetten tutuklanır ve cezaevine gönderilir. Eşi ise mahkemeye kocasının suçsuz olduğunu belirtir fakat kanıt yoktur hakimler ondan bir kanıt beklemektedir. Fakat baba idama mahkum edilir ve asılır. Bir süre geçtikten sonra avukat babanın masum olduğunu fakat bir takım bilmedikleri olaylar olduğunu anneye anlatır.Meri Jung filmi ana fikriHayatta başımıza birçok zor şey gelebilir bunların üstesinden gelmemiz gerekmektedir. Filmdede böyle bir konu işleniyor. Hayatın aslında bir anda nasıl değişebileceği çok mutlu bir hayat sürerken tepetaklak olabileceği ve saniyeler içerisinde kötü bir yaşantıya sürüklenilebileceği anlatılmaktadır. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 7.3
 • 3.435
 • 0
Mohabbat Hint Filmi Seyret
İncele
Mohabbat Hint Filmi Seyret
Orjinal Dil
Shekhar kız arkadaşı Roopa’ya aşıktır ve onunla evlenmek istemektedir. Roopa, babası Choudry’nin tek kızıdır ve onun için çok değerlidir. Onunla tanıştıktan sonra kızının Shekhar’la evlenmesine onay verir. Bunun üzerine Shekhar ailesini haberdar eder ve birlikte Roopa’nın evine giderek evlilik için son noktayı koymaya karar verirler. Her şey iyi başlar ancak Shekhar’ın üvey annesi Choudry’nin karşılayamayacağı kadar fazla çeyiz parası isteyince, evlilik planları aksar. Bunu gören Choudry, kızını başka biriyle evlendireceğini söyler. Üvey annesine karşı nefretle dolan Shekhar, Choudry’nin yanına tek başına gider ve tekrar düşünmesini ister. Ancak Choudry kararlıdır ve çoktan başka bir eş adayı belirlemiştir. Hem Roopa hem de Shekhar perişan olmuştur; bundan sonra ne yapacaklarına karar vermeleri çok zor olacaktır.
 • IMDb 5.9
 • 4.777
 • 1
Geraftaar HD Tek Part İzle
İncele
Geraftaar HD Tek Part İzle
Türkçe Dublaj
Aksiyon ve dram türündeki film, suç olaylarıyla iç içe geçen sıra dışı bir aşk hikayesini konu alıyor.Kishan Kumar Khanna, genç ve başarılı bir aktördür. Etrafında pek çok güzel kadın vardır, ancak o güzel ve çok çekici bir genç kız olan Anuradha Saxena’ya aşık olmuştur. İlişkileri devam ederken Anuradha2nın erkek kardeşi birlikte olduklarını öğrenir. Çift için bu iyi olmayacaktır çünkü erkek kardeşi azılı bir gangsterdir. Olan biteni öğrenir öğrenmez Kishan’a tuzak kurar ve iftiralarla mahkemeye düşerek ömür boyu hapse mahkum olmasını sağlar. Ancak Kishan’ın öansı da hapishanede yaver gidecek ve uzun zamandır görüşmediği erkek kardeşi Karan ile bir araya gelecektir. Karan da bir polis memurunu öldürmüş ve ömür boyu ceza almıştır. İki kardeş bir plan yaparlar ve dışarıdaki düşmanlarından intikam almak için her şeylerini ortaya koyarlar.
 • IMDb 6.1
 • 16.947
 • 2
Fedakarlık-Balidaan Kesintisiz Seyret
İncele
Fedakarlık-Balidaan Kesintisiz Seyret
Orjinal Dil
Polis müfettişi Vijay, Bombay kentinde zengin ve rahat bir hayat sürmektedir. Bir gün Uma adında güzel bir kadınla tanışır, ve ona aşık olur. Vijay’ın evine taşınan, ve anne babasını da beraberinde getiren Uma ile birlikte, Vijay’ın hayatı zenginleşmiştir. İlişkilerinin ciddi olduğunu fark eden, ve onaylamayan anne babalarına rağmen, Uma ve Vijay evlenirler. Bir süre sonra, Pinky adını verdikleri bir kızları olur. Bu sırada Vijay’a yeni bir görev verilir; bir düğün kafilesine saldıran bir grup haydutun peşine düşer. Olaydan dolayı bir otel müdürünü tutuklar; ancak müdürün iyi bir avukatın savunması sonucu serbest kalır. Üstelik tek tanık da öldürülmüştür. Artık Vijay’ın hayatı tehlikededir.
 • IMDb 5.6
 • 3.558
 • 0
Adam Türkçe Tek Part
İncele
Adam Türkçe Tek Part
Türkçe Dublaj
İngiltere’de yaşayan birkaç Hintli, memleketlerine geri dönerler, ve orada edindikleri bilgiyi, serveti; Hindistan’a aktarmaya çalışırlar. Ancak Raja Azaad Singh isimli biriyle karşı karşıya gelirler, ve aralarında bir çatışma yaşanır. Lady Elena, onların arasını bulmaya çalışır, ama Singh kolundan yaralanmıştır. Eşinin ve bebeğinin bu mücadeleden etkilenmesini istemeyen Singh onları gönderir, ve kaybolmaması için bebeğin koluna bir işaret koyar.Annesi ise onun İngilizler’in eline düşmesinden korkmaktadır, o yüzden bebeği yetimhaneye bırakır. Aradan yıllar geçer, Jamuna adında bir kadın ve eşi tarafından büyütülen bebek Mard adını almış, ve ülkesini koruma düşüncesiyle yetişmiştir. Ruby adında bir genç kızla tanışan ve ona aşık olan Mard, Ruby’nin babasını ilişkilerine ikna edemez, çünkü babasının Ruby için başka planları vardır. Üstelik Ruby’nin babası ve Mard arasında, yıllar öncesine dayanan bir bağ da vardır. Hintfilmi.net 85 yapımı olan bu filmi sunar.
 • 176
 • IMDb 6.1
 • 5.547
 • 0
Bond 303 Kesintisiz İzle
İncele
Bond 303 Kesintisiz İzle
Türkçe Dublaj
1985 tarihli bir yapım olan Bond 303, terör saldırılarının yaşamı nasıl etkilediğini konu alıyor.Resmi olarak belirtilmese de, büyük etki yaratan Hollywood film serisi James Bond’dan etkilenilerek yaratılan Bond 303’ün hikayesi şu şekilde:Bir süredir dünyanın her yerinde terör saldırıları yaşanmaktadır. Pek çok farklı ekipmanla gerçekleştirilen bu saldırılar bir türlü aydınlatılamamakta, ve herkes korku içinde yaşamaktadır. Bu karışıklık içerisinde, Hintli bir ajan, Bond 303 adıyla ortaya çıkacak, ve hayatın normale dönmesine yardımcı olacaktır. Hintfilmi.net keyifli dakikalar geçirmenizi temenni eder.
 • 123
 • IMDb 5.4
 • 1.927
 • 3
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...