1988
Helal Kazanç
İncele
Helal Kazanç
Türkçe Dublaj
Ünlü oyuncunun Govinda'nın başrol oynadığı güzel bir hint filmi Helal Kazanç. Eski hint filmlerinin kalitesini ve oıyuncuların o muhteşem rol yapma yeteneğini burada bir daha görüyoruz. Bildiğiniz gibi hint sineması çok eski köklü ve temeli olan bir sinemadır. Bu şekilde eski bollywood yapımı filmleri Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
 • IMDb 4.7
 • 5.151
 • 0
Gunda
İncele
Gunda
Orjinal Dil
Lambu Aatta, Bulla’nın iş birlikçilerinden birisini öldürür ve savaşı başlatmış olur. Buna karşılık olarak da Bulla, Lambu’nun erkek kardeşini öldürerek son atağını yapmış olur. Lambu Aatta, Bulla’nın kız kardeşini kaçırıp tecavüz ederek intikamını almış olur. Bulla, Lambu Aatta’yı bulup öldürmek için harekete geçer ve sonunda bu intikam savaşını kazanan kendisi olur.Ve bundan sonra olaylar çok hızlı gelişmeye başlayacaktır. Bulla, Shankar’ın olaya dâhil olmasından sonra ondan da intikam almak için harekete geçer fakat öğreneceği bir gerçek onu şok edecektir.
 • IMDb 8.2
 • 2.251
 • 0
Viranenin Esrarı-Veerana Türkçe Dublaj İzle
İncele
Viranenin Esrarı-Veerana Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Veerana filminde genç ve güzel bir kızın ruhu başkaları tarafından ele geçirilir. Bu ruh çok kötüdür ve amacı tamamen insanlara zarar vermek onları öldürmek vs.. gibi işlerdir. Bakalım bu genç kız bu kötüşüğe karşı koyabilecek mi? Yoksa tamamen bu ruhun esiri olup onun istekleri doğrultusunda mı hareket edecek? Hintfilmi.net eski korku filmlerini türkçe olarak sunar.
 • IMDb 6.9
 • 28.622
 • 9
Mohabbat Ke Dushman İzle
İncele
Mohabbat Ke Dushman İzle
Orjinal Dil
18. yüzyılda Hindistan’da Shamajaan adında bir gen kız yaşamaktadır. Güzelliğiyle dört bir yana ün salmış olan bu kızın ismini duymayan çok azdır. Bir gün nihayet Shahbaaz Khan da onun ününü duyar ve bu kızla evlenip haremindeki eşlerden biri yapmaya karar verir. Ancak Shahbaaz Khan yaptığı kötülüklerle tanınmakta ve kendisinden korkulmaktadır. Evine gider ve Shamajaan’a evlenme teklif eder. Ancak genç kız onu geri çevirir. Buna çok öfkelenen Khan, genç kızın babasını öldürür ve onu da zorla kendi sarayına götürür. Saraydan kaçmayı başaran Shamajaan’ı Ahmed adında bir adam himayesine alır. Ahmed ona kendisini koruyacağına, saygı göstereceğine ve Shahbaaz’ın onu götürmesine engel olacağına söz verir. Fakat bu sırada Shahbaaz Khan her yerde onu aramakta ve onun eşlerinden biri olduğunu yaymaktadır. Bu sözler Ahmed’in evine ulaşınca, Ahmed’in ailesinin de Shamajaan’ı ona teslim etmekten başka çaresi kalmayacaktır.
 • IMDb 5.2
 • 3.267
 • 0
Gangaa Jamunaa Saraswathi DVD İzle
İncele
Gangaa Jamunaa Saraswathi DVD İzle
Türkçe Altyazı
Gangaa Jamunaa ve Saraswathi bir nehrin iki koluna verilen isimdir. Filmin hikayeside bu iki nehrin kolundan esinlenilmiştir. Gangaa ve Saraswathi iki gençtir ve iki nehrin ayrı iki kolu gibi birleşmek istemektedirler. Saraswathi; Gangaa yı içten içe sevmektedir, Gangaa nın baştan bundan haberi yoktur fakat sonradan öğrenir. Ve o da bu aşka karşılık verir. Fakat bu ikilinin bir araya gelmesini istemeyen aralarına nifak sokmaya çalışan birçok kişi vardır. Bakalım iki aşık izdivaç yapıp birleşebilecekler mi?
 • IMDb 4.6
 • 4.624
 • 2
Asla Vaçgeçmem-Sone Pe Suhaaga Türkçe Dublaj İzle
İncele
Asla Vaçgeçmem-Sone Pe Suhaaga Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Vijay Kumar, Bombay’da yaşayan tanınmış ve zengin bir sanayicidir. Bir gün eve döndüğünde, cüzdanını çaldırdığını fark eder. Cüzdanını, Vikram adında bir yankesici çalmış, ve o da sarhoş bir haldeyken, Usha Rani adında bir dilenci kadına vermiştir. Cüzdanını bulmaya çalışan Vijay’ın tahmin etmediği şey ise, tüm hayatının değişmek üzere olduğudur. İzi sürerken, yılardır kayıp olan akrabalarını bulacak, ancak bunun mutluluğunu yaşayamadan hepsi Tejaa adında bir gangsterin eline düşeceklerdir. Vijay’a düşmanlık besleyen Tejaa’nın ise, onu mahvetmek için yapmayacağı hiçbir şey yoktur.
 • IMDb 5.1
 • 12.235
 • 1
Kezzap-Asit-Tezaab-Tezaab Is Acid Türkçe Dublaj İzle
İncele
Kezzap-Asit-Tezaab-Tezaab Is Acid Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Mahesh Deshmukh, Hindistan ordusunda görevli bir askerdir. Vatanını sevmekte ve sadık bir şekilde hizmet etmek istemektedir. Öğrenci olduğu günlerde, arkadaşlarıyla girdiği bir iddia sonucu kendisiyle aynı okulda okuyan Mohini ile tanışır. Tanıdıkça Mohini’ye aşık olur; ve onun da kendisini sevmekte olduğunu anlar. Mohini’nin babası alkolik bir adamdır. Tek istediği, Mohini’nin sokaklarda dansçılık ve fahişelik yapmasıdır. Böylece para kazanıp kendisine her gün içki alabilecektir. Bu durumdan kurtulmak isteyen Mohini, Mahesh ile birlikte kaçma planları yapar. Ancak işler o kadar ters gider ki, sonunda Mahesh tutuklanacak, ve Bombay kentine girmesi bile yasaklanacaktır. Uzaklara giden Mahesh, bir süre sonra geri döner; ama artık başka biridir. Munna adını almıştır, ve vatanseverlikten çok intikam duygusuyla doludur. Hintfilmi.net eski fakat Türkçe dublajlı olan Tezaab hint filmini sunar.
 • IMDb 7.0
 • 8.789
 • 4
Kadının Böylesi-Biwi Ho To Aisi Türkçe İzle
İncele
Kadının Böylesi-Biwi Ho To Aisi Türkçe İzle
Türkçe Dublaj
Bayan Bhandari, ailesinin her türlü kontrolünü eline geçirmiş bir kadındır. Eşine ve oğlu Suraj’a, sanki ikisi de aptalmış gibi davranmakta, evlatlık kızına ise en kötü muameleyi yapmaktadır. Hem sert bir tavra hem de çok keskin bir dile sahiptir. En küçük oğlu ise ailede onayladığı ve rahat bıraktığı tek kişidir. Bir gün Suraj kaybolur; ve birkaç gün boyunca da eve dönmez. Döndüğü zaman ise, edindiği bir sırrı ailesiyle paylaşacaktır. Bu sır bir hayaletle ilgilidir, ve Bayan Bhandari’nin evde estirdiği ağır hava sona ermek üzeredir.
 • IMDb 5.9
 • 16.149
 • 7
Shahenshah-Kralların Kralı Türkçe Dublaj İzle
İncele
Shahenshah-Kralların Kralı Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
JK, yer altı dünyasında yaygın olarak bilinen bir suçludur. Yasadışı olaylara karışmasının yanı sıra, terör saldırılarında da ismi geçen biridir. Aynı zamanda hükümet işleri içerisinde de bağlantıları bulunmaktadır. Dürüst bir polis müfettişi olan Srivastav, JK’i yakalamaya karar verir, ve onun peşine düşer. Ancak JK önlemlerini almış, ve tüm kanıtları örtbas etmeyi başarmıştır. Bu yüzden Srivastan amacına ulaşamaz. Bunalıma giren ve hayal kırıklığına uğrayan müfettiş, intihar eder, geride ise karısı ve oğlu kalır. Aradan yıllar geçer; müfettişin oğlu büyümüş, ve kendisi gibi bir polis olmuştur. Ancak Srivastav, babasına hiç benzememektedir; suça göz yummakta, işini ciddiye almamakta, ve rüşvet kabul etmektedir. Bu sırada şehirde, kendine ‘Shahenshah’ adını veren gizemli biri görünmeye başlamıştır. Bu kişi geceleri ortaya çıkmakta, koyu renkler giyinmekte, ve bir yargıç gibi suçluları cezalandırmaktadır. Olayların gidişine bakılınca, JK de Shahenshah’ın cezalandıracağı kişilerden biri olacak gibi görünmektedir. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.3
 • 26.278
 • 1
Sevmek Zamanı Tek Part
İncele
Sevmek Zamanı Tek Part
Türkçe Dublaj
Lata Prasad; zengin ve dul babasının biricik kızıdır. Babası onun kendisi gibi zengin olan zengin bir adamın oğlu ile evlenmesini ister. Bu adam aynı zamanda adamın iş ortağıdır. Fakat Lata bu evliliği reddeder. Babasının ısrarlarına dayanamayan kız evden kaçıp, bir kamyon şoförünün evine sığınır. Babası kızını bulup ona eve dönmesi için yalvasada kız kararında kararlıdır. Çünkü o kendisine evini açan kamyon şoförü Wishwa dan hoşlanmakta ve onunla evlenmek istemektedir. Hintfilmi.net sunar.
 • 158
 • IMDb 6.6
 • 11.279
 • 4
Alnımdaki Kan Damlası
İncele
Alnımdaki Kan Damlası
Türkçe Dublaj
Rekha'nın babası çok zengindir, fakat peder bir gün Hakkı Rahmetine kavuşur, kızı Rekha bu duruma çok üzülmüştür ve babasının tüm mirası kendisine kaldığı için genç yaşında çok zengin olmuştur. Sanjay adındaki çakal carlos ise kıza miras kaldığını duyunca hemen arasını iyi tutar adeta kurt misali kuzu gibi kızı tavlar. Sonra emeline ulaşan çakalımız evlilik yapar fakat amacı para olduğu için kızı öldürme peşindedir, gittikleri av aprtisinde güzeller güzeli kıza kıyıp timsahların bulunduğu gölete atar, pislik adam karısını öldü sanar ve oradan ayrılır, ama kızımız kurtulmuştur ve orada yaşlı bir adam ona yardım eder, Rekha nın artık tek bir amacı vardır bu pislik adamdan intikamını son nefesini verene kadar almaktır. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • 132
 • IMDb 6.7
 • 15.359
 • 11
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...