1989
Mahkum- Kanoon Apna Apna
İncele
Mahkum- Kanoon Apna Apna
Orjinal Dil
1989 tarihli bir suç – aksiyon filmi olan Mahkum, her ne pahasına olursa olsun işine ve devletine sadık kalmaya çalışan bir devlet memurunun hikayesini anlatıyor. Jagatprataph Singh, dürüst bir memurdur. Bhadbhole ve Kanhaiyalal adında iki mafya liderinin kendisine rüşvet teklif etmesi ve istediklerini yaptırmaya çalışmasına karşı koymakta, ama gün geçtikçe köşeye sıkışmaktadır. Bu liderlerden birinin siyasete atılması ve bakan olmasıyla, hayatı daha zor bir hal alır. İş hayatında yaşadığı bu sıkıntılara, ailevi problemleri de eklenir. Kontrol etmekte zorlandığı oğlu, baş edemeyeceği durumların içerisine girmektedir.
 • 162dk
 • IMDb 5.2
 • 905
 • 0
Rakhwala-Muhafız
İncele
Rakhwala-Muhafız
Türkçe Dublaj
Suresh Prodüksiyon tarafından yapılmış olan eski bir hint filmi Muhafız. Küçük bir kız neredeyse doğduğundan beri babasını görmemiştir ve onu bulmak için Mumbai'ye gelir. Ona yardımcı olabilecek Vikram adında iyi bir insanla tanışır. Kötü birileriylede tanışabilir çünkü yaşı küçük olduğundan istismara müsaittir. Fakat Vikram'da babasına nasıl ulaşabileceğini bilemez adeta çıkmaza düşer. Çünkü kız babasının ne adını bilmektedir, ne de elinde babasına ait herhangi bir fotoğraf vardır.
 • IMDb 5.0
 • 3.410
 • 0
Toofan-Tufan
İncele
Toofan-Tufan
Türkçe Dublaj
Toofan ve Shyam iki kardeştir fakat polis babaları tarafından çok küçük yaşta birbirlerinden adeta koparılmışlardır. Büyüdüğünde biri sihirbaz diğeri ise fakirlerin kahramanı olur. Babası yanlış anlama sonucu kayıtlarda milyon dolar değerinde altın çaldığı gözükmektedir, Toofan'da babasının adını temizlemek için ona yardımcı olmaya başlar. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 4.8
 • 4.250
 • 1
Kala Bazaar-Kara Pazar
İncele
Kala Bazaar-Kara Pazar
Türkçe Dublaj
Hindistan’ın her yerinde kast ( toplumsal sınıf ) ve rüşvetin, yolsuzlukların iyice arttığını herkes görmektedir. Ülkenin bir ucundan diğerine uzanan, ve hiç kimsenin dışında kalmadığı bu kirlenme, gün geçtikçe daha da artmaktadır. Bombay kentinde memur olarak çalışan Kimtilal de, eşi Shanti’nin erken doğum yapabilmesi için doktora rüşvet vermek zorunda kalmıştır. Bu durum oğlunun okula başlaması, ve sonra üniversiteye girebilmesi için rüşvet vermesiyle devam eder. Oğlunun polis teşkilatına katılması, ve evlenebilmesi için de aynı şeyleri yapmak zorunda kalan Kimtilal için, artık her şey normalleşmiş, ve rüşvet hayatının bir parçası olmuştur. Fakat hayatın bu şekilde yalanla devam edemeyeceğini herkes çok acı şekilde öğrenecek, ve maddi manevi pek çok yıkım yaşanacaktır.
 • IMDb 5.6
 • 14.956
 • 0
Dav Pech-Gizli Taktik İzle
İncele
Dav Pech-Gizli Taktik İzle
Türkçe Dublaj
Bajrangi ve kız kardeşi Sharda, Hindistan'nın merkezinde küçük bir köyde yaşamaktadırlar. Sharda evlilik yaşına geldiğinde Bajrangi onun için bir damat bulur ve başlık parası olarak damadın babasından bir miktar para alır. Bu arada Sharda mandıra müdürü ve çalışanlar tarafından taciz edilir ve Bajrangi onu kurtarmaya gider. Bakalım Sharda nın durumu ne olacak ve eski mutlu günlerine geri dönebilecekler mi? Hintfilmi.net adresinden eski bollywood filmlerini türkçe dublaj olarak izleyebilir ve nostalji yapabilirsiniz.
 • IMDb 3.4
 • 9.751
 • 1
Parinda Hint Filmi Seyret
İncele
Parinda Hint Filmi Seyret
Türkçe Altyazı
1989 yapımı eski bollywood filmlerinden olan Parinda filmi, hint suç dünyasının ve hintli çetelerin arasında geçmektedir. Filmde aynı kandan ve aynı candan olan iki kardeş bir çete savaşını ortasında kendilerini ayrı saflarda bulur. Bakalım kardeş kardeşe çatışma dedikleri olay yaşanacak mı? Yoksa kardeşlik galip çıkıp husumet son mu bulacak? Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 8.0
 • 2.484
 • 0
Joshilaay Kesintisiz İzle
İncele
Joshilaay Kesintisiz İzle
Orjinal Dil
Dara ve Karan, bir hırsızlık çetesinin üyesi olan Jogi Thakur’un iki kurbanının çocuklarıdır. Ebeveynlerinin intikamını almak için yıllar boyunca beklerler. Thakur’un arkadaşı Raja onu aldatıp kaçtığı zaman Thakur yakalanır ve ömür boyu hapis cezasına çarptırılır. Aradan yıllar geçer, Thakur hapisten kaçmıştır ve Raja’yı bulmaya yemin etmiştir. Ancak tüm sokaklarda kendi resmini görür; ölü veya diri teslim edilmek üzere aranmaktadır. Diğer taraftan Thakur’un hapisten kaçtığını öğrenen Karan intikamını almak için onun peşine düşer. Dara da ona destek olacaktır.
 • IMDb 5.9
 • 2.855
 • 2
Mujrim Direk İzle
İncele
Mujrim Direk İzle
Orjinal Dil
Yashoda’nın kocası uzun zaman önce ölmüştür, ancak o iki çocuğunu sevgi, özen ve dürüstlükle tek başına büyütmeyi başarmıştır. Çocuklarının düzgün insanlar olmasıyla övünen Yashoda, oğlu Shankar yasadışı işlerinden dolayı tutuklandığı zaman büyük hayal kırıklığına uğrar. Üstelik Shankar bir süre sonra hapse atılır. Hayata dair de inancını yitiren Yashoda, artık onu oğlu olarak görmemeye ve bağını koparmaya karar verir. Kendi ayakları üzerinde duracak ve hiç kimseye muhtaç olmayacaktır. Aradan uzun zaman geçer. Artık Shankar hapisten çıkmıştır ve hayatına bir düzen vermek istemektedir. Yashoda’ya giderek af diler. Ancak annesi onu geri çevirir ve bir suçluyla hiçbir ilişkisi olamayacağını söyler.
 • IMDb 6.8
 • 3.337
 • 2
Tridev Eski Hint Filmi İzle
İncele
Tridev Eski Hint Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Eski bir hint filmi olan Tridev filminde, Karan bir polistir. Polisimiz kanunlara sonuna kadar uymakta disiplinli ve herkesin güvenebileceği ender polislerden biridir. Tek isteği ise Hindistan ın kanını emen ve sefasını süren sürekli tehdit halinde olan çeteleri, mafyaları saptayıp hepsinin kökünü kurutmaktır. Bunu fark eden ve Karan'ın bölgede isim yaptığını gören en azılı mafya babası Bhujang ise çevresinin yardımı ile polis memuruna bir oyun oynar ve onu kendi bölgesinden sürdürür. Karan'ın sicili artık lekelenmiştir, mafya babası ona iftira atmıştır. Sürüldüğü yerde ise bu mafya babasının düşmanı başka bir adam ile tanışır ve nişanlısının abisi Ravi de işin içindedir. Bu üçlü mafyanın kökünü kazımaya ant içmiştir ve Tridev gibi yani bir nevi voltran gibi bu 3 lü oluşur. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.2
 • 2.621
 • 1
Main Tera Dushman-Sana Düşmanım Tek Part Türkçe İzle
İncele
Main Tera Dushman-Sana Düşmanım Tek Part Türkçe İzle
Türkçe Dublaj
Dürüst ve çalışkan bir memur olan Kishan ile karısı Jaya, kırsal bir bölge olan Ramgarh’a gelirler. Burada yaşamaya başladıktan hemen sonra. Bölgede yasa dışı faaliyetler yürütmekte olan bir grubu rahatsız ettiklerini fark ederler. Bunların arasında Thakur Dayalu, yozlaşmış bir polis memuru olan Kiran Kumar ve onların arkadaşları bulunmaktadır. Yaptıkları işlerden biri de vahşi hayvanları avlamaktır, böylece Thakur evini bu hayvanlarla süsleyebilecektir. Kishan onlara engel olmak için elinden geleni yapar. Bunu kısa sürede başaracak ve Thakur’un cinayet suçundan tutuklanarak hapse atılmasını sağlayacaktır. Ancak bu, Thakur’un cinayetten ilk suçlanışı değildir. Yine de bu kez farklı bir boyut kazanmıştır, çünkü Thakur’un hedefinde artık Jaya da vardır. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 5.7
 • 12.472
 • 2
Dalavereci-Chaalbaaz İzle
İncele
Dalavereci-Chaalbaaz İzle
Orjinal Dil
Anju ve Manju, birbirlerine tıpatıp benzeyen ikiz kardeşlerdir. Doğduktan sonra birbirlerinden ayrılırlar, ve farklı hayatlar sürmeye başlarlar. Anju zengin ve sorunlu bir adam olan babaları ile birlikte yaşar, ancak üvey annesi ve erkek kardeşi tarafından sürekli olarak şiddet görür. Sürekli olarak ağlamakta ve aşağılanmaktadır. Manju ise sokaklarda büyümüş, özgüvenli biri haline gelmiştir. Bir otelde dansçı olarak çalışan Manju, hayata hazırdır. Bir gün yanlışlıkla birbirlerinin yerine geçen iki kardeş, Anju’nun sokaklarda, Manju’nun ise babasının lüks evinde yaşamaya başlaması ile farklı yönlere savrulur. Bu şekilde, hem bir ikiz kardeşi olduğunu fark eden ikili için, hem de zorba aileleri için sürprizler kapıdadır. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.8
 • 3.042
 • 11
Cennettende Güzel-Swarag Se Sunder İzle
İncele
Cennettende Güzel-Swarag Se Sunder İzle
Orjinal Dil
Vijay, eşi Laxmi ve üvey kardeşi Ravi ile sakin bir hayat sürmektedir. Uzun süredir evli olmalarına rağmen, çocukları yoktur, ve bu durum Laxmi’nin üzerinde büyük baskı yaratmaktadır. Vijay’ın şehirde önemli bir görevde olmasına rağmen, şehir sakinleri Laxmi’ye bu gözle bakmaktadır. Diğer taraftan Ravi eğitimini tamamlar, ve Lalita adında bir genç kıza aşık olur. Lalita ailesinin tek kızıdır, ve onun ailesiyle Vijay’ın ailesi arasında pek çok anlaşmazlık vardır. Her iki taraftan da itirazlar olsa da evlenirler, ve Lalita yeni ailesinin kalbini kazanmayı başarır. Bir süre sonra hem Lalita hem de Laxmi hamile olduklarını anlarlar. Ancak bu haber mutluluk getirmeyecek, ve sadece bir erkek çocuk doğacaktır. Ailenin parçalanması da yaşanacak felaketlerden biridir.
 • IMDb 5.8
 • 10.560
 • 0
İkiside Cesur-Gola Barood İzle
İncele
İkiside Cesur-Gola Barood İzle
Orjinal Dil
Polis müfettişi Mahendra Noth, Bombay kentinde ailesiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Dürüst ve çalışkan biri olarak tanınsa da, bu durum kendisine düşmanlar da kazandırmıştır. Davar da onlardan biridir. Noth’un oğlu Vijay’ı öldürmeye çalışan Davar, bir kamyon şoförünün onu kurtarmasıyla başarısız olur. Bunun intikamını almak isteyen Noth, kendisi de saldırıya uğrayacak, ve vurulup öldürülecektir. Vijay bunun intikamını almayı planlar. Hapishane görevlisi olarak çalışmaya başlayan Vijay, zamanında kendisini kurtaran şoför Shambhu ile karşılaşacak, ve ona minnet borcunu ödemek için onun hakkını da aramaya başlayacaktır.1989 tarihli bir suç – aksiyon olan filmin yönetmeni David Dhambu. Shatrughan Sinha, Kimi Katkar ve Chunky Pandey’in başrollerinde oynadığı filmin senaryosu Angwar Khan ve P. D. Mehra’ya ait.
 • IMDb 3.3
 • 2.165
 • 0
Gençler Severse-Love Love Love Hint Filmi İzle
İncele
Gençler Severse-Love Love Love Hint Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Amit normal durumda olan bir taksi şoförünün oğludur. Günün birinde taksisine binen Reema isimli çok zengin bir kıza aşık olur. Kızın babasınun kumla parası vardır. Fakat babasının işi dolayısıyla kızı Reema yı nüfuz sahibi güçlü ve zengin bir gangesterle evlendirmek ister. Amit ne yapacak? Kızı bırakacak mı? Gangesterlerle başı belaya girecek mi baba bu duruma ne diyecek? Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.1
 • 31.461
 • 13
Kanlı Çeyiz Filmini Türkçe Seyret
İncele
Kanlı Çeyiz Filmini Türkçe Seyret
Türkçe Dublaj
a989 yılında vizyonla buluşmuş, vizyona girdiği zamanlarda da büyük yankı uyandırmış bir hint filmidir. Türkçe dublajı daha sonraları yapılan KANLI ÇEYİZ filmi ilk çıktığı yıllarda Türkçe altyazı şeklinde seyirci ile buluşmuştur. Olağan dram ve romantizm duygularının yanında bu filmde ayrıca aksiyon sahnelerinede bolca rastlayabilirsiniz. Hintfilmi.net türkçe dublaj hint filmlerini sunar.
 • IMDb 6.9
 • 7.924
 • 0
Nigehan: Nagina 2 – Şahmaran 2 Türkçe İzle
İncele
Nigehan: Nagina 2 – Şahmaran 2 Türkçe İzle
Türkçe Dublaj
Oğlu Ajit’in ve onun eşi Rajni’nin acı bir şekilde ölmesinden sonra, Raja Saheb için hayat zorlaştırmıştır. Torunu Neelam’ı, iyi bir eğitim alması için şehre götürmeye karar verir. Aradan yıllar geçer; Neelam artık büyümüştür, ve eski evini ziyaret etmeye karar verir.Raja onun orada kalmasını, ve kendi işini devam ettirmesini istemektedir, ancak Neelam bunu kabul etmez.Bir gün Anand adında bir gençle tanışan, ve ona aşık olan Neelam, Anand’ın da kendisinini sevdiğini söylemesiyle hayatın kendisi için değiştiğini düşünür. Evlenmeye karar veren iki genç, bunu Raja’ya ve Anand’ın annesine bildirirler. Onların da onaylamasıyla, hazırlıklara başlarlar. Ancak Neelam’ın bilmediği bir şey vardır; Anand aslında Tantrik adında bir büyücü tarafından esir alınmış bir yılandır. Esaretinin nedeni ise sadece Anand’ı değil, Neelam’ı da ilgilendirmektedir. Hintfilmi.net sunar.
 • 139
 • IMDb 5.5
 • 45.558
 • 7
Üstad-Ustaad Hint Filmi
İncele
Üstad-Ustaad Hint Filmi
Türkçe Dublaj
Asha, kilden oyuncaklar yaparak geçimini sağlamaktadır. Erkek kardeşi Shankar ile birlikte yaşayan Asha, bir gün kardeşi evde yokken, polisten kaçan bir suçluyu eve alır. Yaralı durumda olan, ve adı Shamsher Singh olan bu kişi, Asha’ya polis olduğunu ve serserilerden kaçmakta olduğunu söyler. Bir süre onun evinde kaldıktan sonra, Asha’ya aşık olduğunu söyleyen, ve evlenme teklif eden Shamsher, onu ikna etmeyi de başarır. Sessiz bir törenin ardında Shamsher, kısa süre sonra döneceğini söyleyerek ayrılır. Hamile olduğunu fark eden Asha beklemeye devam eder, ancak Shamsher dönmeyecektir. Yaşadığı köydeki baskıya dayanamayan Asha intihar eder. Aradan yıllar geçer, Shankar artık sade hayatını bırakmış ve başka biri olmuştur. ‘Üstad’ olarak tanınan Shankar, liderlik ettiği çeteyle pek çok şey yapsa da, asıl amacı kız kardeşinin intikamını almaktır. Hintfilmi.net sunar.
 • 150
 • IMDb 6.7
 • 6.101
 • 0
Salaam Bombay!
İncele
Salaam Bombay!
Türkçe Altyazı
Krishna, Apollo sirkinde annesi tarafından terk edilmiştir ve annesi ona eve dönmesi için 500 rupi kazanmasını ve o parayla erkek kardeşine bir bisiklet almasını söyler. Krishna sirkte aradığını bulamayınca Bombay'a bir tren bileti alır ve oraya gider. Burada hayatın adeta çemberinden geçer. hintfilmi.net Küçücük yaşında sokaklarda hayat kadınlarının, hırsızların, uyuşturucu satıcılarının arasında "sokak kültürünü" en iyi şekilde öğrenir fakat onun amacı pisliğe bulaşmak değil para kazanıp evine geri dönebilmektir. Film oyuncularının yüzde 90 ının amatör olması adeta gerçek hayattan kesitler izliyormuşsunuz izlenimini seyirciye geçirmektedir. Ayrıca filmdeki mekanlar yapma mekan veya film platosu değil tamamen gerçek mekanlardır. Salaam Bombay filmini tek part olarak hintfilmi.net sayesinde seyredin. 
 • 114
 • IMDb 8.1
 • 5.756
 • 2
Raakh
İncele
Raakh
Türkçe Altyazı
1989 yapımı Raakh filmi aynı zamanda ünlü hintli yıldız Aamir Khan'ın oynadığı ilk film olmaz özelliğini taşımaktadır. Filmde bir kadın açık bir alanda birileri tarafından aşağılanmış ve küçük düşürülmüştür, kadının arkadaşlarından genç bir adam ise onun intikamını almak ve bunun hesabını sormak üzere yemin etmiştir. Fakat bu öngördüğü gibi kolay olmayacaktır, kahramanımız kendisini kokuşmuş çetelerin ve rüşvet yiyen polislerin dünyasında bulur. Hintfilmi.net 720 p kalitesinde olan Raakh filmini tek part sunar. 
 • 125
 • IMDb 7.9
 • 38.733
 • 6
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...