1992
Bekhudi Türkçe Altyazılı İzle
İncele
Bekhudi Türkçe Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
Radhika ailesinin Kanada'dan bulduğu eş adayı Vicky ile evlilik hazırlıkları içerisindedir. Radhika'da ailesinin seçtiği bu eş adayından memnundur ve onay vermektedir. Fakat araya Rohit girer bakalım Rohit'in bu durumlara etkisi ne olacak? Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 5.2
 • 6.783
 • 2
Raat
İncele
Raat
Türkçe Altyazı
Raat filminde, perili olduğu düşünülen bir eve taşınan dört kişilik bir ailenin hikayesi anlatılıyor. Kolej öğrencisi bir kız olan Mini, annesi, babası ve erkek arkadaşı Deepak ile birlikte bu eve yerleşir. Mini’nin kuzeni olan Bunty, bir gün evin bodrum katında ürkütücü gözlere sahip bir kedi bulur. Ancak bu kedi araba lastiğine sıkışarak can verir. Bu olaydan birkaç gün sonra Mini’nin arkadaşı Rashmi de ölü olarak bulunur. Ardından garip olaylar baş göstermeye başlar. Hayaletler, farklı varlıklar zaman içerisinde Deepak’ı da öldürme girişiminde bulunurlar. Korkunun ve gizemin her dakikasına hakim olduğu Raat filminde, son derece ilginç olayların ardı ardına geldiği hikayeler sizleri bekliyor. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 7.2
 • 3.892
 • 1
Heer Ranjha HD İzle
İncele
Heer Ranjha HD İzle
Türkçe Altyazı
Heer ve Deedho'nun aşk hikayesinin anlatıldığı filmde, Deedho nun lakabı Ranjha'dır ve herkes onu bu isimde tanımaktadır. Deedho kendi ailesinin evinden ayrıldıktan sonra Heer'inde yaşadığı kasadabaya yerleşmiştir. Deedho ile Heer çocukluk arkadaşıdırlar, fakat ailelerinin anlaşmazlığından ve aralarındaki problemlerden dolayı birbirlerini uzaktan sevmeye başlamışlardır. Hintfilmi.net sunar Heer Ranjha filmini sunar.
 • IMDb 6.3
 • 5.419
 • 4
Deewana Direk İzle
İncele
Deewana Direk İzle
Türkçe Altyazı
Kajal zamanın ünlü şarkıcılarından Ravi ile evlilik yapmıştır. Bu güzel mutluluk Ravi'nin amcası olan adamın Ravi'yi öldürmesi ile maalesef ki biter. Kajal bu duruma çok üzülmüştür haliyle psikolojiside alt üst olmuştur. Ravi'nin annesi Kajal'a her türlü desteği vermeye başlar ve şehir değişikliğinin ona iyi geleceğini düşünerek başka bir şehire giderler. Yerleştikleri şehirde Kajal. Raj'a aşık olur. Raj kızın geçmişinden haberdardır buna rağman Kajal'ı sever ve onunla izdivaç yapmak ister. Kajal başta evlilik teklifini kabul etmesede annesi ona kabul ettirir. Raj bir süre sonra evsiz birine yardım eder. Fakat bu evsiz ve esrarensiz adam kimdir film zaten burda kopuyor, hintfilmi.net sitemizden mutlaka izleyin çok heyecanlı. Bakalım evsiz adam kim?
 • IMDb 6.9
 • 19.306
 • 15
Zulm Ki Hukumat 720p İzle
İncele
Zulm Ki Hukumat 720p İzle
Orjinal Dil
Pitamber Kohli, karısı ve iki erkek kardeşiyle birlikte üst sınıf bir hayat yaşamaktadır. Kardeşleri Yeshwant, Pratap ve kendisi, ünlü bir yer altı lideri olan Swami’nin kara listesine girerler. Ona karşı mücadele edeceklerine yemin etseler de Swami’yle baş edemezler ve kısa süre sonra Pitamber öldürülür. Kardeşleri onun intikamını almaya yemin etmiştir. Pratap polis kuvvetlerine katılır ve Swami’yi ne pahasına olursa olsun yakalamaya yemin eder. Ancak bir süre sonra görevinden uzaklaştırılır. Hamle yapma sırası Swami’ye gelmiştir. Pratap’ın kız kardeşini ve onun eşini kaçıran Swami, onları silah altında tutmaktadır. Yeshwant onları kurtarmaya gider ve öldürülür. Arık Pratap, Kohli kardeşlerden hayatta kalan tek kişidir. Swami’yle mücadele edecektir ancak kız kardeşi rehin alınmışken yapabilecekleri de çok fazla değildir.
 • IMDb 5.9
 • 1.814
 • 0
Bir Erkek Bir Kız TR Seyret
İncele
Bir Erkek Bir Kız TR Seyret
Türkçe Altyazı
Bhagwati Prasad, ölen erkek kardeşinin sahip olduğu araziyi işletmektedir. Ailesi de kendisine yardımcı olmaktadır. Çok büyük bir borç içerisinde olan Prasad, aklına gelen her kaynaktan para bulmaya çalışır. Bu sırada Amerika’da yaşayan yeğeni Renu, ailesini ziyarete gelir. Kendini beğenmiş ve kaba biri olan Renu, kendisine yapılan ikramlarla yetinmez, ve bir çok pahalı eşya satın almaya başlar. Yüksek hız yapabilen bir tekne de bunlara dahildir. Bu sırada Renu, kendisine ait bir miktar paranın kaybolduğunu fark eder. Prasad’da durumu açıklamasını isteyen, ve ona iki gün süre veren Renu, onun evinden ayrılarak teknesinde kalmaya başlar. Ancak teknesiyle kaza geçirir, ve olay incelendikçe, aslında kaza olmadığı ortaya çıkmaya başlar.1992 tarihli filmin yönetmeni Vijay Sadanah. Senaryo Saleem Agha’ya ait. Başrollerde Salman Khan, Neelam ve Anupam Kher yer alıyor.Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 5.9
 • 31.931
 • 9
Parampara Hint Filmi İzle
İncele
Parampara Hint Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Parampara filminde Hindistan ın ücra köşelerinden birinde düello yapmak adeta eskiden beri gelen bir geleneğe dönüşmüştür. Shankar ve Bhavani nin düelloları ise dillere destan olmuştur. Yıllar sonra Londra'da olan Bhavaninin oğlu Privithi memlekete döner ve burada Shankar'ın oğlu ile karşılaşır. Ayrıca babalarının arkadaşı olan Gora'nın kızı Tara da çok güzeldir ve Privithi ona aşık olur. Bhavani bu aşkı öğrendiğinde ise karşı çıkar onun isteği; Privithi'nin zengin aileden gelen Rajeshwari ile evlenmesidir. Çünkü Tara ve babası Gora, çingene bir aileden gelmektedir. Sonra Privithi iki kızlada evlenmez fakat bir çocuğu olur. Bakalım bu aşk nasıl gidecek ve aileler arası kavga sürekli olacak mı? Ayrıca Gora nın tutuklanması bu gidişatı nasıl etkileyecek? Gora hapisten çıktığında ise bütün herkese dülloda meydan okuyacaktır. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 5.9
 • 12.233
 • 9
Isi Ka Naam Zindagi TR Altyazılı İzle
İncele
Isi Ka Naam Zindagi TR Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
Hindistan’da İngiltere’nin hakim olduğu yıllarda, küçük bir köyde Bansiram adında bir adam yaşamaktadır. Kendisine Zamindar iyi kalpli adlı bir toprak sahibi tarafından hediye edilen bir parça arazisini işleyerek hayatını devam ettirmektedir. Zamindar öldüğü zaman, onun alkolik ve sefahat düşkünü oğlu, Bansiram’a hediye edilen toprağın peşine düşer, ve ne olursa olsun almaya kararlıdır. Ama Bansiram araziyi ona satmak istemez, o nedenle İngilizler’den yardım ister. Onların sayesinde araziyi elinde tutmayı başarır, ancak Zamindar’ın oğlu amacına ulaşamadan ölür ve onun yerine oğlu Devraj davasını takip etmeye başlar. Ancak o babası kadar kararlı değildir ve bu davayı önemsememektedir. Bu sırada Zamindar’ın ruhu huzursuzluk içerisinde dolaşmakta, ve hayattayken tamamlayamadığı işinin peşine düşmektedir. Devraj nihayet Bansiram’ı görmeye gittiği zaman, onun aklını neredeyse tamamen kaybettiğini, ve torunuyla birlikte yaşadığını görür. Üstelik torunu, kendisine miras kalan araziyi alkol ticareti için kullanmak istemektedir. Bunu gören Devraj, planlarını değiştirir. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 6.0
 • 12.224
 • 4
Daulat Ki Jung Tek Part İzle
İncele
Daulat Ki Jung Tek Part İzle
Türkçe Altyazı
Bhushan ve Agarwal, aynı sektörde ticaretle uğraşan iki iş adamıdır. Birbirlerine büyük rakip olan ve sürekli mücadele içerisine giren iki adam, rekabet etmenin ötesinde birbirlerine büyük nefret de duymaktadırlar. Bhushan’ın oğlu Rajesh, ve Agarwal’in kızı Asha ise, üniversitede aynı sınıfta okumaktadırlar. Babalarının kötü ilişkisine rağmen iki genç birbirine aşıktır. Her ikisi de ailelerinden, ve birlikte olduklarını öğrendiklerinde verecekleri tepkiden korkmaktadırlar. Bir gün korktukları başlarına gelir, ve ilişkileri ortaya çıkar çıkmaz iki aile görüşmelerini yasaklar. Uzun süre ayrı kalamayan iki genç, çalıntı bir araba ele geçirirler, ve birlikte kaçarlar. Yolda yaralı bir adama rastlayınca, onu hastaneye götürürler, ancak farkında olmasalar da bu adam hayatlarını hem sonsuza kadar değiştirecek, hem de tehlikeye sokacaktır.
 • IMDb 6.0
 • 10.784
 • 1
Suryavanshi Hint Filmi İzle
İncele
Suryavanshi Hint Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Vicky, babası JB ile birlikte Hindistan’da varlıklı bir hayat sürmektedir. JB dul bir adamdır; ve artık olgun bir yaşa gelmiş olan oğlu Vicky’nin, arkadaşının kızı Sonia ile evlenip düzenli bir hayat kurmasını istemektedir.  Vicky ve Sonia tanışırlar, ve birbirlerinden hoşlandıkları için, evlilikle ilgili bir şüpheleri kalmaz. Bu sırada, Sonia’nın arkeolog olan babası DD, Sangramgarh kentinde bir kazı çalışması yapmaktadır. Kazı yapıldıkça, bölgede bir yer altı sarayı olduğu ortaya çıkar. Çalışma sırasında anlaşılmaz olaylar meydana gelince, ekipteki görevliler tedirgin olur, bölgede yaşayan sakinler ise daha fazla kazı yapılmamasını ve geçmişin rahat bırakılmasını isterler. Bunu nedeni, eskiden o bölgede yaşamış olan yarı insan yarı canavar bir varlık olan Rajkumari’nin hikayesidir. Erkeklere düşman olan ve karşısına çıkan erkekleri öldüren Rajkumari’yi yenebilen tek kişi Vikram Singh’dir, ancak aralarındaki mücadele bitmemiştir; Rajkumari tekrar dirilmek için fırsat kollamaktadır, ve belli ki aradığı fırsatı bulmuştur. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 4.4
 • 5.367
 • 2
Ve Yaşam Sürüyor TR Altyazılı Online İzle
İncele
Ve Yaşam Sürüyor TR Altyazılı Online İzle
Türkçe Altyazı
Yönetmen Abbas Kiarostami’nin, ‘Arkadaşımın Evi Nerede?’ filminin devamı olarak çektiği ‘Ve Hayat Sürüyor’, 1990’da İran’da büyük bir yıkıma yol açan depremin ardından meydana gelen olayları incelemeye devam ediyor.Guilan Depremi’nin ardından, yönetmen bir baba ve oğlu, ‘Arkadaşımın Evi Nerede?’ filminde gördükleri iki çocuk oyuncunun neler yaşadığını görmek için, filmin çekildiği bölgeye giderler. Bir çok insanın hikayesini dinlerler, ve tüm yaşadıklarına rağmen hala hayata ne kadar bağlı olduklarını görürler.  Yolda karşılaştıkları pek çok kişiden öğrenecekleri en büyük şey, hayatta umudun ne kadar önemli olduğu, ve hayattan kopmamanın her insanın ihtiyacı olduğudur. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 7.9
 • 3.918
 • 0
Chamatkar
İncele
Chamatkar
Türkçe Altyazı
1992 bollywood yapımı Chamatkar filminde, Shah Rukh Khan Suner Srivastava isimli bir genci canlandırmaktadır. Bu gencin hayali doğup büyüdüğü kendi köyüne tek bir okul yaptırmaktır ve bunun üzerine uzun seneler boyunca çalışır ve birikim yapar. Parasını denkleştirmiştir artık hayalini gerçekleştirme zamanı gelmiştir, fakat kötü şansı yüzünden karaktersiz bir adamla tanışınca tüm parasını bu elemana kaptırır. Para kaptırma hadisesinden sonra adamımızın karşısına kendisini Marco olarak tanıtan gizemli bir hayalet çıkar ve komedi-dram tufanı başlamış olur. SRK nın oynadığı Chamatkar filmini hintfilmi.net sitemizden izleyin. Ayrıca birçok eski hint filmine sitemize takip ederseniz erişebilirsiniz. İyi seyirler.
 • 164
 • IMDb 6.4
 • 26.342
 • 7
Jo Jeeta Wohi Sikandar
İncele
Jo Jeeta Wohi Sikandar
Türkçe Altyazı
Sanjaylal ve abisi fakir olduklarından dolayı normal bir okula gitmektedirler. Zenginlere birazda olsa imrenen bu çocuklarımız hep zengin olmak istemektedirler. Sanjaylal jo jeeta wohi sikandar filminde fakir ama zengin rolü yapan birini canlandırmaktadır. hintfilmi.net Okullar arası bisiklet yarışı duyurusuna ise abisi ile birlikte başvuran Sanjaylal diğer okuldan eski şampiyon öğrenciyi yenmek için ne yapacaktır. Bu öğrenci 2 senedir üst üste kupayı almaktadır, bizim elemanlar rezil mi olacak yoksa yarışı kazanıp başarılarını tescil ettirebilecekler midir? Hintfilmi.net Aamir Khan ın oynadığı bu eski filmi sunar.
 • 159
 • IMDb 8.4
 • 26.328
 • 9
Raju Ban Gaya Gentleman
İncele
Raju Ban Gaya Gentleman
Türkçe Altyazı
Raju Ban Gaya Gentleman hint filminde; Başrol kahramanımız Raju, kariyerinde ilerlemek isteyen idealist bir mühendistir. Çok hayalleri vardır. Bunları yapabilmek için bir tanıdığı kendisine yardım edeceğini söyler ve Raju'yu Bombay'a çağırır. Fakat talihsizlik olur ve tanıdığının öldüğünü ancak Bombay'e geldiğinde öğrenir. Pek bilmediği bu şehirde ortada kalan Raju bir ibadethaneye sığınır ve orada tanıştığı din adamı ile arkadaşlık kurar. Bu din adamı Raju'ya kalacak yer ayarlar. Hintfilmi.net sunar.
 • 155
 • IMDb 6.6
 • 18.290
 • 9
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...