1993
Çizme-The Boot-Chakmeh
İncele
Çizme-The Boot-Chakmeh
Türkçe Altyazı
Semane adında ki küçük bir çocuk fakir bir ailenin çocuğudur. Ailesi aşırı derecede fakir ve kalabalık bir ailedir. Bu yüzden bu ailede bir şeyin sahibi olmak büyük bir lükstür. Semane'ye ise bir yardımsever kırmızı çizme almıştır. Bunu gören Semane adeta sevinçten havalara uçmuştur. Çizmelerini giyerek sokağa çıkacak olan Semane, eve geldiğinde birisinin ayağında olmadığını fark edecektir. Bu seferde dünyası başına yıkılmıştır. O çizmenin tekini kesinlikle bulması gerekmektedir. Bu yüzden büyük bir arayış içerisine girecektir. Son zamanlarda aldığı en güzel hediyenin kaybolmasına izin vermeyecektir. 1993 yılında vizyona giren filmin oyuncu kadrosunda Ali Atashkar, Raya Nasiri, Samaneh Jafar-Jalali isimleri yer alıyor.
 • 60
 • IMDb 7.1
 • 332
 • 0
Jaagruti
İncele
Jaagruti
Türkçe Altyazı
Jaagruti filmi bir direniş mücadelesini anlatmaktadır. Fakat bu bir zulme karşı olan direniş değildir. Yasa dışı işlerin artmasına karşı halk tarafından verilen bir direniştir. Hindistan halkı artık bu yolsuzluk ve şehirlerde ki suç oranından aşırı derecede rahatsız olmaya başlamıştır. İşin asıl rahatsız edici kısmı ise kimsenin çıkıp bu olaylara mani olmayışıdır. Bu yüzden halka iş düşecektir. Halkın gücünün üstünde bir güç olmadığını gösterme kararı alan Hindistan halkı bir kentte ki bu olaylardan rahatsızlığını dile getirmek için bazı eylemler yapmaya başlar. Bu eylemler her ne kadar tehlikeli ve bazı insanların çıkarlarına ters olsa da onlar için büyük bir özgürlük savaşıdır.
 • IMDb 3.4
 • 1.786
 • 0
Waqt Hamara Hai
İncele
Waqt Hamara Hai
Türkçe Altyazı
Vikas üniversite okuyan bir gençtir. Ama onun amacı üniversiteyi okuyup bitirerek bir iş sahibi olmak değildir. Elinden gelen ömrünün sonuna kadar üniversite okuyacaktır. Yıllardır aynı sınıfta olan Vikas, bu durumdan hiç bir zaman sıkılmamıştır. Tam tersine üniversite hayatının hiç bitmemesini istemektedir. Fakat bir türlü hocaları tarafından sınıfı geçer. Vikas'ın babası ise artık oğlunun onun yanında çalışıp ona yardımcı olmasını istemektedir. Vikas bunu her ne kadar istemese de babasına boyun eğmek zorundadır. Babası yanında çalıştırdığı bir genç ile Vikas'u tanıştırır. Fakat bu tanışma çok da faydalı olmayacaktır. Çünkü Vikas ile bu genç birbirinin zıttı olan iki karakterdir.
 • IMDb 6.2
 • 1.025
 • 0
Dil Tera Aashiq
İncele
Dil Tera Aashiq
Türkçe Altyazı
Thakur Ranvir Singh Chaudhary, kasabanın zengin ve etkili adamlarından biridir. Kız kardeşi Radha üzerine son derece titremekte ve onu her türlü kötülükten korumaktadır. Fakat ondan çok daha alt seviyede bulunan bir adam ile evlenmesi üzerine kız kardeşine karşı nefret beslemeye başlar. Radha’nın ölümünden sonra ise onun çocukları olan Vijay, Bittu ve Gudiya’ya bakma görevi onun omuzlarına kalır. Şimdi bu üç çocuğa bakmak zorundadır ve bunun için Soniya adında bir dadı kiralar. Evin genç ve fırtınalı çocuğu Vijay, dadısına aşık olurken, diğeri ise dans okulundaki kız aşık olur. Çocukların hayatları ve onlara bakmaya çalışan babanın mücadelesini konu edinen Dil Tera Aashiq filmi izleyenlere keyifli dakikalar yaşatıyor. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 5.1
 • 3.806
 • 0
Aaina
İncele
Aaina
Türkçe Altyazı
Roma, Reema dan büyüktür ve bu ikili kardeştirler. Roma kardeşini sürekli kıskanmaktadır. Reema ise kıskançlık nedir bilmeyen mütevazi bir karaktere sahiptir. Yani ikiside ayrı karakterlere sahiptir. Birgün ikiside Ravi adındaki adamdan etkilenirler fakat Ravi Roma ile daha fazla ilgilenmektedir, Reema haliyle bu duruma bozulur. Roma ile Ravi'nin evlilik kararını öğrenen Reema'nın kalbi bir hayli kırılır. Bakalım bu iki kız kardeşin arasına giren Ravi kızların hayatlarını ne derecede değiştirecek? Hintfilmi.net ailenizle izleyebileceğiniz hint filmini sunar.
 • IMDb 6.1
 • 3.405
 • 1
Kral Amca-King Uncle Türkçe Altyazılı İzle
İncele
Kral Amca-King Uncle Türkçe Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
Ashok Bansal ismindeki adamımız bir hayli servete sahiptir. Adamın tek kötü özelliği aslında kötümi iyimi kişiden kişiye göre değişir dediğim dedik olmasıdır ve birtakım prensiplere sahiptir. Adeta Alman disiplinini benimseyen işadamı ortak çalıştığı kardeşleriyle bile iş dolayısıyla belli bir mesafe içerisindedir. Bu durumdan rahatsızlık duyan erkek kardeş evden çekip gider, çünkü onun karakterine hiçte uymayan bir durumdur. İşadamı adeta sevgi nedir bilmez hayatında hiçkimseden sevgi görmemiştir. Fakat küçük bir kız ile tanışınca masum bir sevginin ne olduğunu çok iyi anlar ve hayatta paradan çalışmaktan daha manevi duygular olduğuna kanaat getirir. Küçük kız sayesinde iş adamının ve çevresinin yaşamı bir anda değişecektir. Hintfilmi.net kral amca filmini hd olarak sunar.
 • IMDb 5.1
 • 13.401
 • 12
Meri Aan Hint Filmi İzle
İncele
Meri Aan Hint Filmi İzle
Orjinal Dil
Kaaliya Patil, Hindistan’ın küçük bir köyünde yaşamakta ve burada bir değirmende çalışmaktadır. Bir gün köyünde isyan çıkar ve her yer yakılıp yıkılmaya başlanır. Çıkan olaylara polis müdahale eder; kalabalığın üzerine ateş açarlar ve pek çok kişi ölür. Ölenler arasında Patil’in karısı ve kızı da vardır. Patil’in yardım çağrıları cevapsız kalır, üstelik mahkemede de herhangi bir sonuç elde edemez. Büyük bir öfkeyle dolan Patil işini bırakır ve hayatına bir suçlu olarak devam eder. Kısa sürede Sher Khan adında bir mafya liderinin sağ kolu haline gelmiştir. Aradan geçen zamana rağmen Patil’in polise karşı öfkesi dinmez, tek amacı polis komiserinin tek kızını kaçırmak ve ölen karısıyla kızının intikamını almaktır. Sher Khan için ise bu tek taşla iki kuş vurmak anlamına gelecektir; hem komiserden intikam alacak hem de kızı Farheen’i kardeşi Salim’le evlendirecektir. Artık herkes güçlerini ortaya koymuştur ve komiser de düşmanlarının bilmediği hilelerini sergilemeye hazırlanmaktadır.
 • IMDb 5.8
 • 1.121
 • 0
Allah Aşkına-Khuda Gawah Filmini İzle
İncele
Allah Aşkına-Khuda Gawah Filmini İzle
Türkçe Altyazı
Baadshah Khan, kendisini buzkashi oyunun da yenen rakip klandan bir kadına aşık olur. Onu etkileyen bu kadının adı Benazir’dir. Ancak Benazir’in onunla evlenmek için bir şartı vardır. Baadshah’tan babasını öldüren Habibullah’ı öldürüp başını ona getirmesini istemektedir. Baadshah bunu kabul eder ve düşmanını öldürmek üzere Hindistan’a gider. Habibullah’ı öldürmeyi başarır, ancak tekrar Hindistan’a dönmesi gerekmektedir. Bu yolculuk onun için pek çok trajik olayın başlangıcı olacak, uzun yıllar Benazir’den ayrı kalacaktır. Tekrar buluşmaları için aradan neredeyse bir ömür geçmesi gerekecek, ancak onlar birbirlerini unutmayacaklardır.
 • IMDb 6.5
 • 7.525
 • 5
Hum Hain Rahi Pyar Ke Aamir Khan Filmi İzle
İncele
Hum Hain Rahi Pyar Ke Aamir Khan Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Rahul Malhotra, ailesinin ortak işinin başında yer almaktadır. Ancak işler yolunda değildir ve şirket ağır borç içindedir. Rahul’un sorumluluğu bununla da kalmamakta, hayatını kaybetmiş olan kız kardeşinin kötü huylu çocuklarıyla da o ilgilenmektedir. Taşıdığı yükten bunalan Rahul, Vijayanti adında bir genç kadını yardımcı olarak işe alır. Vaijayanti, çok muhafazakar olan ailesinin onun için seçtiği adamla evlenmek istemediği için evden kaçmıştır. Birlikte çalışmaya başlayan Rahul ve Vaijayanti, bir süre sonra birbirlerine yakınlık hissetmeye başlarlar. Diğer taraftan, Rahul’e aşık olan, ancak onun başka bir kadınla yakınlaşmasına sinirlenen Maya adında zengin bir kadın, Rahul’un hem işini hem de aile hayatını mahvetmek için elinden geleni yapmaya başlar. Yine de amacına ulaşamayacak, her şey mutlu bir sonla bitecektir. Hintfilmi.net sitesinden Aamir Khan ve diğer yıldızların film arşivine ulaşabilirsiniz.
 • IMDb 7.6
 • 21.592
 • 7
Maya
İncele
Maya
Türkçe Altyazı
Maya evli, sağlıklı ve tutku dolu bir kadındır. Fakat evliliğinde bir takım sorunlar vardır ve bunun çözümü olarak evlilik dışı bir takım ilişkilere yönelir. İlk zamanlarda bunu platonik olarak kendi iç aleminde yaşar, fakat daha sonra bu ilişkiler gerçek olmaya ve başkalarıyla yaşanmaya başlar. Hintfilmi.net Bollywood un kralı diye tabir edilen Shah Rukh Khan ın başrolünü oynadığı 93 yapımı Maya adlı filmi siz değerli seyircilere tek part olarak sunar.
 • 129
 • IMDb 5.2
 • 27.173
 • 11
Baazigar Türkçe Altyazılı
İncele
Baazigar Türkçe Altyazılı
Türkçe Altyazı
1993 yılında gösterime giren Baazigar filmi, IMDB üzerinden aldığı 7.3/10 puanla tüm kalitesini bizlere gösteriyor. Oldukça başarılı olan Baazigar filmi, 2 adet ödül kazanmıştır. Yönetmenliğini Abbas Alibhai Burmawalla ve Mastan Alibhai Burmawalla'nın yaptığı filmin başrollerini ise; Shah Rukh Khan, Kajol, Siddarth, Dalip Tahil ve Johnny Lever üstlenmiştir .Baazigar'da, Vishwanath Sharma, çok büyük ve köklü bir şirketin sahibi olmasının yanı sıra saygıdeğer bir işadamıdır. Günün birinde iş seyahatine çıkan Vishwanath, arkadaşı Madan'a şirketi emanet edecektir. Fakat Madan ise bu fırsatı değerlendirerek tüm şirketi kendi üstüne geçirecek ve sahiplenecektir. Vishwanath ve ailesini evinden kovacak olan Madan, bu aileyi çok zor şartlar halinde bırakacaktır. Hintfilmi.net eski bolywood filmlerini nostaljik olarak izlemenizi diler. Filmde Kajol ve Shah Rukh Khan gibi oyuncuların gençliğini görebilirsiniz, bir nevi bu sanatçıların gençlik filmleridir.
 • 181
 • IMDb 7.3
 • 46.026
 • 22
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...