1996
Hu Tu Tu
İncele
Hu Tu Tu
Türkçe Dublaj
Panna adında ki genç bir kız bir siyasetçinin tek kızıdır. Hayatına başladığı andan itibaren gördüğü en çok şey siyasettir. Çünkü annesi bir siyasetçidir. Yakın zamanda bir seçim olacaktır. Eğer annesi bu seçimi kazanırsa ülkenin yeni başbakanı olacaktır. Annesi seçimleri kazandıktan sonra başbakan olunca artık Panna'nın da kendine dikkat etmesi gerekmektedir. Fakat Panna bunun yerine çok sıradan davranınca bazı kötü güçler tarafından kaçırılır. Annesinin başbakan olmasını istemeyen fakat bunun önüne geçememiş olan bu kişiler annesinin seçimler sırasında yaptığı çirkinlikleri Panna'ya gösterir. Bu durumdan sonra peki Panna tekrar annesinin yanında olacak mıdır?
 • IMDb 6.7
 • 810
 • 0
Yugpurush: A Man Who Comes Just Once in a Way
İncele
Yugpurush: A Man Who Comes Just Once in a Way
Türkçe Dublaj
Anirudh adında ki bir adam şiddetli bir yağmur fırtınası sırasında tüm ailesini kaybetmiştir. Bu acıyı bir türlü atlatamamıştır. Tek başına yaşamaya başlayan Anirudh, hayatının hep böyle gideceğini düşünmektedir. Zaman sonra akıl hastanesinden yetkililer gelerek onu akıl hastanesine yatırmaya karar verir. Anirudh akıl hastanesine yattıktan sonra hayatında pek bir değişiklik olmaz. Tam 25 yıl sonra bir belge ile akıl hastanesinden ayrılma kararı alır. Belgeyi verdikten sonra serbest kalan Anirudh, artık hayatında yeni bir sayfa açması gerektiğinin farkındadır. Peki bunu kolaylıkla yapmak mümkün müdür? Yoksa her şey daha da kötü mü olacaktır.
 • IMDb 6.6
 • 2.728
 • 0
Khiladiyon Ka Khiladi HD İzle
İncele
Khiladiyon Ka Khiladi HD İzle
Türkçe Altyazı
Orduda görevli bir subay olan Akshay, Amerika'da ikamet eden kardeşi Ajay'ın düğününe katılmak üzere Amerika'ya gider. Uçuş sırasında Priya adlı bir kadına ilk görüşte aşık olur, fakat Amerika'da onu bir sürpriz beklemektedir. Çünkü kardeşi Ajay kayıptır ve Amerikan polisi tarafından aranmaktadır. Khiladiyon Ka Khiladi filminde kardeşini bulmak için bir oyuna katılması gereken Akshay'ın sadece bir şansı vardır, bu oyunu başaracak veya ölecektir. Hintfilmi.net türkçe altyazılı hint filmlerini sunar.
 • IMDb 6.3
 • 4.116
 • 2
Hintli-Indian
İncele
Hintli-Indian
Orjinal Dil
Hindistan'ın İngiliz komutasında olan bir bölümünde Senapaty adında bir adam halkın kurtuluşu için şiddet kullanma yolunu seçer. İsyan için çıplak eller ile insan öldürmeyi sağlayan bir dövüş sanatı öğrenir. Singapur'a giden Senapaty Hindistan Kurtuluş ordusuna katılır. Hemen İngiliz tanklarını yok etmek üzere kurulan ölüm takımına katılan Senapaty, bu görevinde yakanalarak hapse atılır. İngilizler tarafından dövülen ve acımasızca işkence edilen Senapathy salıverildiği zaman Namrata ile karşılaşır. Namrata ona bakar ve onu iyileştirir. Bundan sonra özgürlüğü kazanmak için birlikte çalışacaklardır.
 • IMDb 8.2
 • 1.598
 • 0
Aap Ki Adalat – Shah Rukh Khan’ın Hayatı İzle
İncele
Aap Ki Adalat – Shah Rukh Khan’ın Hayatı İzle
Türkçe Altyazı
Arkadaşlar Aap Ki Adalat Hindistan televizyonlarında yayınlanan ve oradaki ünlü olmuş kişilerin hayatlarını ele alan bir televizyon programıdır. Hintfilmi.net adresinde yayınladığımız bu bölümde kral Shah Rukh Khan'ın ve Rohit Shetty i konuk almıştır, altyazı bollywood çeviri arşivi tarafından hazırlanmış kendilerine teşekkür ediyoruz.Programda hepimizin büyük bir zevkle filmlerini izlediği Shah Rukh Khan ın hayat hikayesi anlatılıyor. Ayrıca oradaki insanlar merak ettikleri soruları yöneltiyorlar. Yani bir nevi biyografi gibi olmuş diyebiliriz. Ünlü oyuncu SRK nın ünlü olmadan önce ve nasıl ünlü olduğunu merak edenlerin muhakkak izlemesi gereken bir program. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.* Normalde 5 bölümlüdür 4. part 2 bölümden oluşmaktadır fakat biz ayrı ayrı eklediğimiz için 6 bölüm gözükmetedir.
 • IMDb 7.7
 • 32.733
 • 17
Jaan İzle
İncele
Jaan İzle
Türkçe Altyazı
Polis memuru Suryadev Singh, torunu Kajal’i hayatta her şeyden daha çok sevmekte ve korumaktadır. Anne ve babası zehirlenerek öldürülmüş olan Kajal’i korumak, onun için çok önemlidir. Suryadev’in kuzeni Vishambar ise, ona düşmanlık beslemektedir, çünkü aile mirası Suryadev’e kalırken, o istediği payı alamamıştır. Bu nedenle intikam almak isteyen Vishambar, Kajal’i öldürmeye karar verir. Vishambar’ın kiraladığı genç adam Karan’ın Suryadev ve Kajal’e yaklaşma yöntemi is eoldukça değişik olacaktır.
 • 169
 • IMDb 4.0
 • 3.871
 • 0
Jeet Salman Khan Filmi İzle
İncele
Jeet Salman Khan Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Kiralık katil olarak hayatını sürdüren Karan, etrafındakilerin çok korktuğu birisidir. Güçlü bir gangster olan Gajraj için çalışan Karan, giderek ününü arttırmaktadır. Ancak kendini bu hayata kaptırmışken, bir gün çevresindeki kişilerden birinin kızı olan Kajal ile tanışır. Çok güzel bir kız olan Kajal’e aşık olmaktan kendini alıkoyamamıştır. Üstelik Kajal de ondan çok etkilenmiş, ve ilgisine karşılık vermiştir. Birlikteliklerine başlarlar, ancak aşmaları gereken bir engel vardır; Kajal’in aşırı derecede korumacı olan ve onu başka bir adamla evlendirme planları yapan babası.
 • IMDb 5.2
 • 11.877
 • 2
English Babu Desi Mem Hintçe Film İzle
İncele
English Babu Desi Mem Hintçe Film İzle
Türkçe Altyazı
Zengin bir Hintli olan Vikram Mayur, İngiltere’de doğup büyümüştür. Bir gün ailesinde problemler yaşandığını öğrenir ve Hindistan’ın Bombay kentine gitmeye karar verir. Burada kardeşinin 8 yaşındaki oğlu Nandu ile ilgilenecek kimse yoktur. Vikram küçük yeğeniyle uzun süre ilgilenir, ancak artık İngiltere’ye dönmesi ve işleriyle ilgilenmesi gerekmektedir. Bunu yapmak ise kolay değildir, çünkü Vikram Nandu’yu yalnız bırakmak istemez. Diğer taraftan, Bombay’da tanıştığı bir genç kız olan Bijuriya’ya aşık olmuştur. Vikram, Nandu’yla birlikte dönmesi ve onu işleriyle ilgilenmesi için yetiştirmesi mi, yoksa burada kalıp Bijuriya’yla birlikte mi olması gerektiğine karar verememektedir.
 • IMDb 4.6
 • 16.926
 • 7
Ekmek ve Çiçek-Nun Va Goldoon İran Filmi İzle
İncele
Ekmek ve Çiçek-Nun Va Goldoon İran Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Mohsen Makhmalbaf’ın yarı otobiyografik olarak çektiği film, oyun içinde oyun denebilecek bir yapım. Yıllar önce İran’daki Şah yönetimini protesto etmek için bir gösteriye katılan yönetmen, bıçakla bir polis memurunu yaralamıştır. Uzun yıllar hapishanede kalmış ve aynı polise, bir gün onu çektiği bir filmde oynatacağına dair söz vermiştir. Yıllar sonra yönetmenin kapısını çalan polis memuru, ona bu sözünü hatırlatır. Yönetmen de kabul eder, hatta diğer oyuncuları birlikte seçebileceklerini söyler. Ama gerçek hayattan farklı olarak kavga etmeyecek, birbirlerine ekmek ve çiçek sunacaklardır. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 7.9
 • 15.343
 • 0
Gabbeh-Kilim Türkçe Dublajlı İzle
İncele
Gabbeh-Kilim Türkçe Dublajlı İzle
Türkçe Dublaj
İran’ın küçük bölgelerinden birinde yaşayan insanlar için, ‘gabbeh’ adı verilen kilimler, onların hayatlarında sahip oldukları ve yaşadıkları her şeyi anlatmanın bir yoludur. Gördükleri ve sahip oldukları şeyleri kilime işleyerek ölümsüzleştiren topluluk için, kültürel zenginliklerinin bir parçası da budur. Bir gün orta yaşlı bir çift, nehir kıyısına kilimlerini yıkamaya giderler. Kilime işledikleri desenler hakkında konuşmaya başlayan çift, tahmin etmedikleri gizemli olaylara tanık olacaktır.1996 tarihli bir yapım olan, ve hem izleyiciler hem de eleştirmenler tarafından oldukça beğenilen film, şiirsel anlatım tarzıyla dikkat çekiyor.Hintfilmi.net keyifli dakikalar geçirmenizi diler.
 • IMDb 7.1
 • 12.156
 • 10
Army – Ordu
İncele
Army – Ordu
Türkçe Altyazı
Arjun ile Geeta isimli gençler Army filminde birbirlerine tutulmuş ve delicesine aşık olmuşlardır. Bu sevgiyi resmiyete dökmek için izdivaçlarını gerçekleştirirler ve evlendikten bir hayli kısa bir süre sonra bir yavruları meydana gelir.birbirine çok aşık bir çifttir. hintfilmi.net Arjun bir süre sonra bölgenin en acımasız ve azılı çete liderlerinden biri olan Nagraj tarafından feci bir şekilde katledilir. Geeta hayatta yalnız kalmıştır fakat intikam almaya adeta yemin etmiştir, tek aşkı öldürülmüştür çocuğuyla yapayalnız kalmıştır. Pis adam Nagraj ise Geeta nın kendisini aradığını bağlantıları sayesinde öğrenir fakat bu denli genç ve niteliksiz bir kadının kendisine hiçbir şekilde erişemeyeceğini erişse bile hiçbir halt edemeyceğini düşünür. Fakat Nagraj bir yerde yanılıyodur, Geeta işi iyi bir şekilde planlamış ve kötü adam Nagraj ın karşısında tek başına değil kalabalık bir insan topluluğu ile çıkacaktır. Army yani Ordu filmini hintfilmi.net sitesinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Diğer Shah Rukh Khan filmlerine ise BURADAN takip edebilirsiniz. 
 • 153
 • IMDb 3.9
 • 14.745
 • 8
Khamoshi: The Musical
İncele
Khamoshi: The Musical
Türkçe Altyazı
Joseph ve eşi Flavy doğuştan sağır ve dilsizdirler. Joseph evin geçimini kapı kapı dolaşıp sabun satarak kazanmaktadır. Flavy günün birinde hamile kalır ve gayet sağlıklı duyabilen ve konuşabilen Annie isminde bir çocukları olur. Flavy daha sonra ikinciye hamile kalır ve bu seferde yine sağlıklı Sam adında bir çocukları dünyaya gelir. Bir süre sonra Joseph sabun satarak işlerin yürümeyeceğini düşünür ve bir oyuncak fabrikası açarak işlerini iyileştirir ve ailesine zenginlik getirir. hintfilmi.net Annie büyüdüğünde Raj isimli bir gençle tanışır ve müziğe ve şarkı söylemeye karşı yeteneği vardır. Annie Raj a aşık olmuştur. Buna karşı Annie nin babası Joseph Rajdan pek hoşlanmaz çünkü Annie nin kendilerini bırakıp bir adamla gitmesini istemez, ayrıca Raj Hintlidir ve memleketlerinden değildir. Annie hamile kaldığında ise babası onun evden ayrılmasını ister. Annie ne yapacaktır? Bu çekirdek aile dağılma aşamasına gelmiştir acaba tekrara ailenin güzel günleri gözükecekmidir? Khamoshi the musical filmini hintfilmi.net ten izleyebilirsiniz.
 • 158
 • IMDb 7.5
 • 18.372
 • 6
Chaahat İzle
İncele
Chaahat İzle
Türkçe Altyazı
Bazı meslekler babadan süregelir. Rop Pathore için şarkıcılıkta böyledir. Rop Pathore'un babası da şarkıcıdır. Kendisi de en az babası kadar iyi şarkı söylemektedir. hintfilmi.net Günün birinde babası ağır bir hastalığa yakalanınca Rop Pathore babasının hastane masraflarını karşılamak için şarkı söyleyerek para kazanmaya çalışır. Hem traji hem de komedinin beraber yaşandığı muhteşem bir hint filmi ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.Not: Altyazıda 1-2 saniyelik bir kayma vardır.
 • 148
 • IMDb 4.6
 • 14.432
 • 7
Raja Hindustani İzle
İncele
Raja Hindustani İzle
Türkçe Altyazı
Aşklar imkansız olunca sevenlerin arasındaki tutku daha büyük oluyor şüphesiz. Klasik bir zengin kız fakir oğlan filmiyle hintfilmi.net olarak karşınızdayız. Aarti, babası Mumbai'nin ileri gelen ailelerinden olan zengin ve güzel bir kızdır. Birgün Palankhel köyüne, tatil amaçlı gitmek için yola çıkar. Uzun bir yolculuk birden bire romantik bir hal almaya başlar. Çünkü bu yolculukta Raja Hindistan isimli taksi şoförü ile tanışmıştır. Aralarında güçlü bir çekim olur ve birbirlerine aşık olurlar. Fakat Aarti'nin babası ilişkilerini istememektedir. Online hint filmi izle me sitesi hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • 177
 • IMDb 5.9
 • 63.030
 • 10
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...