1997
Ratchakan İzle
İncele
Ratchakan İzle
Türkçe Altyazı
Ajay; öfke problemi olduğu için hiçbir işte doğru dürüst barınamayan işsiz bir gençtir. Haksızlığa ise gelemeyen Ajay sorunu polise bildirmek yerine sürekli kendi halletmektedir, yani bir nevi kendi adaletini kendisi sağlamaktadır, bu da haliyle başına dertler açmaktadır. Ajay'ın babası ise bir sigorta şirketinde çalışmaktadır ve oğlunun bu durumundan şikayetçidir, onu değiştirmek için elinden geleni yapmaktadır. Babası aracılığı ile Soniya ile tanışan Ajay'a kız aşık olur. Kız onun sinirine ve haksızlığıa tahammül edememesine vurulmuştur. Ajay ilk başta kızın duygularına karşılık vermez fakat daha sonraları o da kızı sevemeye başlar. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.3
 • 3.394
 • 0
Nerukku Ner HD İzle
İncele
Nerukku Ner HD İzle
Türkçe Altyazı
Raghu pasaport ofisinde çalışan özü sözü bir delikalı bir adamdır. Hayatında tek bir hata yapmıştır evliyken başka bir kadınla beraberliği olmuştur ve bu hatası karısı Santhi ile kendisini boşanmanın eşiğine getirir. Bu vesile ile de Raghu nun kardeşi ile Santhi’nin kardeşinin aralarında sıkça aracı olmasını sağlar ve bol bol görüşmek zorunda kalırlar. Bakalım bu ikilinin bitmeye yakın olan ilişkisi başka bir ilişkimi doğuracak? Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 7.2
 • 3.043
 • 1
Bir Daha-Once More Tamil Filmi İzle
İncele
Bir Daha-Once More Tamil Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Vijay isimli genco vefat eden babasının yerine babası gibi kendisine davranması ve çevredekilerin babasının öldüğünü anlamaması için bir adamı baba rolü yapması için kiralar. Fakat bu yaşlı adam geçmişinde çokta düzgün bir şekilde yaşamamıştır bu da Vijay ile aralarında bir takım sorunların doğmasına yol açacaktır. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.2
 • 2.565
 • 0
Ishq Tek Part İzle
İncele
Ishq Tek Part İzle
Türkçe Altyazı
Aamir ile Ajay çoccukluk arkadaşıdırlar. Ajay ile Aamir in tek farkı farklı ekonomik düzeye sahip ailelerden gelmeleridir. Ajayın babası bir hayli varlıklıdır ve parası olmayan insanlardan hiç haz etmez. Günün birinde büyümeleri ile birlikte iki kafadar iki kızla karşılaşır ve onlara aşık olurlar. Babaları ise bu birlikteliklere karşıdır ve çocuklara bu işi engellemek için bir sürü oyun çevirirler.
 • IMDb 6.9
 • 41.930
 • 23
Minsara Kanavu Hint Filmi İzle
İncele
Minsara Kanavu Hint Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Priya Amal Raj, çok genç bir yaşta annesini kaybetmiştir. Oldukça dost canlısı ve hassas biri olan Priya yaşından çok daha erken olgunlaşmıştır. Priya’yı yetiştiren babası Amal Raj ticaretle uğraşmaktadır. Priya’nın ise küçüklüğünden beri en çok sevdiği şey kilisede şarkı söylemektir. Diğer taraftan, Thomas Durai Amerika’da yaşarken babasının işleriyle ilgilenmek için Hindistan’a dönen bir iş adamıdır. Eskiden Amal Raj’ın fabrikasında çalışsa da Amal kendisinden hiç hoşlanmamaktadır. Thomas ve Priya da birbirlerini çocukluklarından beri tanımaktadırlar. Birlikte daha fazla vakit geçirmeye başlarlar ve sonunda Thomas Priya’ya aşık olduğunu anlar. Ancak bunu ona bir türlü söyleyemez çünkü Priya muhafazakar bir eğitim almakta ve rahibe olmak istemektedir. Üstelik babası Amal ve Thomas’ın arası da hiç iyi değildir. Thomas ne yapacağını bilemediği bir duruma düşmüştür.
 • IMDb 7.0
 • 4.618
 • 4
Gupt: The Hidden Truth HD İzle
İncele
Gupt: The Hidden Truth HD İzle
Türkçe Altyazı
Politikacı Jaising Sinha bir cinayete kurban gitmiştir ve tüm şüphe okları, oğlu Sahil Sinha’nın üzerindedir. Sinha’nın masumiyetini kanıtlaması gerekecektir.Jaising Hindistan’da tanınan bir kişidir. Oğlu Sahil’le birlikte yaşamaktadır, ancak Sahil babasını hiç sevmez. Araları bir türlü düzelmemektedir.  Ancak Jaising oğlunu Sheetal adında bir kızla tanıştırdığında ve onunla evlenmesini istediğinde her şey daha da kötüye gider. Çünkü Sahil’in evlenmek istediği başka bir kız vardır. Isha adındaki bı kızı çok seven Sahil, hiçbir şekilde fikrini değiştirmemeye kararlıdır. Nihayet baba oğlu arasında bir tartışma çıkar ve Jaising ölür. Olayı araştırmaya başlayan polis sonunda Sahil’i tutuklar. Mahkeme Sahil’e idam değil ömür boyu hapis cezası vermiştir. Masum olduğunu düşünen Sahil, kendisini izlemeyi bıraktıkları bir anda hapishaneden kaçmayı planlamaktadır. Bir süre sonra kaçmayı başarır, ancak peşinde de Udham Singh vardır; üstelik Udham, kaçak suçluları her zaman yakalamaktaki başarısıyla tanınan bir polistir.
 • IMDb 7.3
 • 7.957
 • 2
Karmaşık İlişkiler-Saat Rang Ke Sapne Türkçe Dublaj İzle
İncele
Karmaşık İlişkiler-Saat Rang Ke Sapne Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Zihinsel hastalıkları olan bir adamla evlenmeye zorlanan Yashoda, kısa süre sonra bir bebek dünyaya getirir. Ancak bu bebek ona mutluluktan çok felaket getirecektir. Kocası kendini öldürecek, çocuğu ise onu mutsuz ve yalnız bırakacaktır. Yashoda’nın erkek kardeşi Bahnu da onun yaşadıklarından dolayı çok öfkelidir. Zaman geçtikçe öfkesi daha da bilenen Bhanu, onun intikamını almaya yemin eder. Yakın arkadaşı Mahipal’den araba yarışı düzenlemesini ve Yashoda’nın akrabalarını yarışta yenmesini de istemekte, mahipal onları her seferinde yenmektedir. 40’lı yaşlarının ortalarına gelmiş ve hala evlenmemiş olan Bhanu, eskiden komşusu olan ve ilgilendiği bir genç kızla görüşmekte, kız ise düşünmekten kendini alıkoyamamaktadır. Ancak bir süre sonra Bhanu’nun hayatı değişecektir. Arkadaşının kız kardeşi Jalima’ya aşık olan Bhanu, ona nasıl yaklaşacağını bilemeyecek, bir araya gelmeleri için pek çok engeli aşmaları gerekecektir.
 • IMDb 6.1
 • 16.467
 • 1
Judwaa Hint Filmi HD İzle
İncele
Judwaa Hint Filmi HD İzle
Türkçe Altyazı
Mrs. Malhotra doğum yapmış ve ikiz erkek bebekler dünyaya getirmiştir. Ancak bebekler doğumdan hemen sonra birbirlerinden ayrılmış ve Mrs. Malhotra’da yalnızca bir oğlu kalmıştır. O zamandan bu yana şoku atlatamayan genç kadın, hayatını Amerika’da ve tekerlekli sandalyede sürdürmektedir. İkizlerden annesiyle birlikte büyüyen kardeş olan Prem, artık genç ama çok olgun bir adam olmuştur. Annesi ve babasıyla birlikte Hindistan’a gitmeye ve Mala adında bir genç kızla evlenmeye hazırlanmaktadır. Mala Mr. Sharma’nın kızıdır. Bu sırada Prem, ikiz kardeşi Raja ile tanışır. Raja görünüş olarak ona çok benzese de, kişilik olarak Prem’in tam zıddıdır. Başlarına gelen pek çok komik olayın ardından birbirlerinin hayatı hakkında çok şey öğrenirler. Raja olgun ve aklı başında bir kız olan Roopa’ya aşıktır. Roopa ve Mala bir araya geldiklerinde ikiz kardeşleri karıştıracak ve kişiliklerinde meydana gelen değişikliğe anlam veremeyecektir. Bu sırada olayların seyri değişecek, ve Malhotra ailesinden intikam almak isteyen bir adam ortaya çıkacaktır. Hintfilmi.net Salman Khan  ın başrol oynadığı bu güzel filmi siz değerli seyircilerin beğenisine sunar.
 • IMDb 5.8
 • 8.204
 • 1
Hameshaa Türkçe Altyazılı Dram Filmi İzle
İncele
Hameshaa Türkçe Altyazılı Dram Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Raja ve Yash çocukluk arkadaşıdırlar. Fakat geldikleri aileler ve geçmişleri birbirinden tamamen farklıdır. Raja fakir, Yash ise zengindir. Fakat ekonomik farklarına rağmen birbirlerini kardeş gibi görmektedirler. Rani Sharma bu iki yakın arkadaşın hayatına girmiştir ve bu iki samimi arkadaş bu kıza aşık olmuştur. Bütün problemde bundan sonra başlamıştır. Hintfilmi.net bu güzel hint filmini sunar.
 • IMDb 5.5
 • 13.650
 • 20
Kirazın Tadı Türkçe İzle
İncele
Kirazın Tadı Türkçe İzle
Türkçe Altyazı
Kirazın tadı iran filminde; Orta yaşlı bir adam olan Mr. Bedii, hayatını sona erdirmeye karar vermiştir. Kamyonetiyle bir yolculuğa çıkar, ve umutsuz bir şekilde, ona yardım edecek birini aramaya başlar. Mezarını çoktan hazırlamıştır, dağlardaki bir kiraz ağacının altında yeri hazırdır; ancak istediği, onu yerine gömecek birini bulmaktır. Yolda rastladığı Kürt bir askerden, ve bir Afgan öğretmenden yardım ister ancak ikisi de onu geri çevirir. Sonunda bir Türk tahnitçiye ( ölüleri bozulmaması için ilaçlayan kişi ) rastlar; ve kendisi de daha önce intihara kalkışmış olan tahnitçi, Bedii’nin isteğini kabul eder.
 • IMDb 7.7
 • 19.884
 • 0
Fire – Fuego – Ateş
İncele
Fire – Fuego – Ateş
Türkçe Altyazı
Geniş bir aileye sahip olan Ashok, aile işini devam ettiren genç bir adamdır. Hem yiyecek satışı yapan hem de video kiralama dükkanı işleten Ashok; karısı Radha, erkek kardeşi Jatin, annesi Biji ve hizmetçileri Mundu ile birlikte yaşamaktadır. hintfilmi.net Erkek kardeşi Jatin, ailenin ısrarları üzerine güzel bir kadın olan Sitan ile evlenir. Ancak Jatin’in asıl sevdiği kişi Julie’dir. Jatin’in evliliği ve sonrasında yaşananlar, Ashok’un ailesinde bir çok çözülme yaratacak, ve herkesin aslında gösterdiğinden farklı bir yüzü olduğu ortaya çıkacaktır.Aile ilişkilerinin samimiyetini sorgulayan Fire, 1996 yapımı bir dram. Yönetmenliğini yapan Deepa Mehta, senaryosu da yazan isim. Başrollerde Shabana Azmi, Nandita Das, ve Karishma Jhalani yer alıyor. Fire bir diğer adı ile Fuego filmini hintfilmi.net adresinden tek parça izleyebilirsiniz.
 • 107
 • IMDb 7.3
 • 8.585
 • 3
Yes Boss – Evet Patron
İncele
Yes Boss – Evet Patron
Türkçe Altyazı
97 yapımı Yes Boss filminde; Seema, Hindistan’daki pek çok kişi gibi, zengin olma hayalleriyle yaşayan bir genç kadındır. Çok güzel bir kadın olması, ona pek çok hayran kazandırmaktadır. Sidharth da bu hayranlardan biridir. Oldukça zengin bir adam olan Sidharth, Seema’ya birlikte olmak istediğini söyler, ve Seema da kabul eder. Ancak Sidharth’ın evli olduğunu öğrenen Seema, ona yüz çevirir. Seema’nın başka bir hayranı da, Rahul’dür. hintfilmi.net Sidhath’ın yanında çalışan ve orta halli bir adam olan Rahul, onun Seema’ya yalan söylemekte olduğunu ve başka bir kadınla daha ilgilendiğini öğrenir. Rahul hem bir an önce zengin olmak isteyen Seema’yı elde etmeyi, hem de Sidharth’ın yanından kovulmadan onun oyunlarını ortaya çıkarmayı başarabilecek midir?1997 yapımı bir komedi ve müzikal olan ‘Yes Boss’un yönetmeni, Azizi Mirza. Senaryosu Sanjay Chhel, Mangesh Kulkarni ve Azizi Mirza’ya ait. Başrollerde ise, Rahul rolünde Shah Rukh Khan, Sidharth rolünde  Aditya Pancholi, ve Seema rolünde Juhi Chawla yer alıyor. Hintfilmi.net adresinden ünlü oyuncu SRK nın başrolünde oynadığı Evet Patron- Tamam Patron filmini 720p full hd izleyin.
 • 158
 • IMDb 6.7
 • 25.761
 • 7
Pardes
İncele
Pardes
Türkçe Altyazı
Film Kuzey Amerika bölgesinde geçici olarak yaşayan Hintlilerin yaşamlarını yansıtmaya çalışmaktadır. Pardes filminde Arjun Amerikada yaşayan başarılı bir iş adamıdır fakat ülkesi Hindistan ı sürekli özlemekte ve hasret çekmektedir. hintfilmi.net Bu yüzden Kishoriral adını verdikleri Pardes adamımıza bir eş bulmak için gelir amacı ona yardımcı olmaktır. Arjun bu duruma çok sevinir çünkü isteği hintli bir bayanla hayatını birleştirip güzel bir yuvaya sahip olmaktır. Sonrasında Arjun, Kusum Ganga adındaki güzel hintli bir kadınla tanışacak ve ikisi arasında dillere destan olacak bir aşk başgösterecektir ve peri masalı başlar. Pardes filmi iki part ve 720p görüntü kalitesinde hintfilmi.net tarafından değerli izleyicilerini sunulur.
 • 189
 • IMDb 6.9
 • 51.670
 • 28
Kama Sutra: A Tale of Love
İncele
Kama Sutra: A Tale of Love
Türkçe Altyazı
Kama sutra bir aşk hikayesi filmi Hindistan'ın 16. yüzyılında geçmektedir. Hikayede Tara ile Maya adlı kızlar beraber büyümüşlerdir, birisi çok soylu ve zengindir , diğeri ise alt kesimden köylü bir aileye sahiptir. Tara zenginlik gereği bir prenses gibi Maya ise alt tabaka bir kız gibi yetiştirilmiştir. hintfilmi.net Kızlar birlikte büyümesine rağmen Tara'nın Maya'ya büyüdüğünde kötü davranması Maya'yı çok sinirlendirir ve Maya bir aşk ve cinsellik kitabı olan Kama Sutra dan erkekleri nasıl baştan çıkrabileceğiniz ve nasıl seksi olunacağını ve cinselliğe dair birçok şey öğrenir. Böylece Maya, Tara'nın düğününde Tara'nın müstakbel kocasını etkileyecektir ve bir nevi öcünü alacaktır. Bu sayede iki kız arasında amansız bir mücadele başgösterir. Kamasutra A Tale of Love filmi hintfilmi.net sitesinden tek parça izlenebilir.
 • 110
 • IMDb 5.9
 • 32.451
 • 4
Dil To Pagal Hai
İncele
Dil To Pagal Hai
Türkçe Altyazı
Dil To Pagal Hai adlı filmde; Shahrukh ve Karisma iki sıkı arkadaştır. Aynı hayalleri ve tutkuları paylaşmaktadırlar. İkiside aynı dans grubundadır ve hayatta onlar için önemli olan tek şey dans etmektir. Birgün Karisma'nın başına kötü birşey gelir. Ayağını burkar. Bir süre çok sevdiği grubunda dans edemeyecektir. Yerine kız dansçı Madhuri gelir. Madhuri ilk başlarda geçici bir süreliğine gelmiş olsa da dans konusundaki ustalığı ile olaylar biraz farklı gelişmeye başlar. Bu güzen müzikal filmi hintfilmi.net farkıyla sunuyoruz.
 • 179
 • IMDb 6.8
 • 68.737
 • 31
Koyla Türkçe Altyazılı İzle
İncele
Koyla Türkçe Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
Biri hükümdar(Raja) birisi sanayi kralı(Brijwa) olan iki erkek kardeşin zorbalıklarını izleyeceğiniz bir dram filmi. Kendileri için çalışan işçilerinin hayatlarını zehir etmektedirler. İşçilerinin eşlerine tecavüz ederler. www.hintfilmi.net Onların yoluna çıkanları öldürürler. Raja kendisine bir kadın aramaktadır. Güzel Gauriyi gözüne kestirir. Ama Gauri'nin onunla evlenmek istemeyeceğiniz bilir. Bu yüzden kendisi için çalışan yakışıklı bir adamın fotoğrafını göndererek onu kandırır. Aksiyon ve dram dolu sahneleriyle keyifle izleyeceğiniz Koyla filmini hintfilmi.net ayrıcalığıyla seyredin.
 • 167
 • IMDb 5.7
 • 54.353
 • 17
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...