1999
İnternational Khiladi
İncele
İnternational Khiladi
Türkçe Altyazı
Devraj şimdiye kadar birçok icraat yapmış olan bir mafya çetesinin lideridir. Herkes bu adamdan korkmaktadır. Çünkü artık onun ismi dünya genelinde bilinmektedir. Payal ise bir muhabirdir. Devraj ile röportaj görevi ise Payal'a verilmiştir. Payal her ne kadar bu görevi yapmamak istese de emir büyük yerden olduğu için görüşmeye gider. İkili birbirini gördükten sonra bir anda birbirlerine karşı büyük bir aşk beslemeye başlarlar. Payal'ın ağabeyi ise Devraj'ın çetesinde olan bir polis muhbiridir. Zaman sonra kimliği ortaya çıkar ve öldürülür. Devraj ise onu öldürmediğini söyler. Payal ile de ilişkileri bitme noktasına gelince Payal'a bunu kanıtlamak için çalışmalara başlar.
 • 175dk
 • IMDb 4.5
 • 2.007
 • 0
Son Tanık 2018
İncele
Son Tanık 2018
Türkçe Altyazı
1947 senesinin İngiltere'sinde geçen filmde 2. dünya savaşı sona ermiştir. Filmde nazilerin savaş sırasında 22 bin polonyalı subayı nasıl katlettiği anlatılıyor. Daha doğrusu bu katliam genç ve azimli bir gazeteci tarafından ortaya çıkarılıyor, başlarda bu gence kimse inanmasa da sonrasında gösterdiği kantırlar yetipte artıyor.
 • 95dk
 • IMDb 5.3
 • 1.113
 • 0
Hello Brother İzle
İncele
Hello Brother İzle
Türkçe Altyazı
Hello Brother türkçe karşılığı ile "selam kardeşim" veya "merhaba kardeşim" olarak çevrilebilir. Filmde ünlü oyuncular Salman Khan, Johny Lever, Rani Mukerji başrol oynamıştır. Hera yani Salman Khan Rani'ye aşıktır fakat Rani ona karşı aşk duygusu beslememektedir. Hero, Khanna'ya ait olan bir kargo şirketinde uzun süredir çalışmaktadır. Fakat aslında Khanna'nın şirketi uyuşturucu ticareti yapan bir şirkettir ve bir süre sonra ajanlarla başları belaya girer. Masum olan Hero'nunda bu olaydan başı yanar. Bu soluksuz aksiyon ve komedi filmini hintfilmi.net farkı ile seyredin.
 • 136
 • IMDb 4.4
 • 25.619
 • 2
Sangharsh
İncele
Sangharsh
Orjinal Dil
Pandey çocukları kaçırıp onları kurban etmiştir ve bunun üzerine hapse mahkum edilmiştir. Polis memuru Reet ise profesör Aman ile işbirliği yapıp ve Pandey i incelemesini ve araştırmasını ister. Aman ise bu kadar kötü işler yapmış birine yardımcı olmayı başta kabul etmez
 • IMDb 6.5
 • 4.944
 • 3
Dillagi Türkçe Dublajlı İzle
İncele
Dillagi Türkçe Dublajlı İzle
Türkçe Dublaj
İki kardeş olan Ranvir ve Rajvir, yaşadıkları kenti terk ederek anne babaları ile birlikte Mumbai’ye taşınırlar. Yeni hayatlarında onları pek çok zorluk beklemektedir, ancak yıllar boyunca hepsini aşıp hayatta kalmayı başarırlar. Sonunda güçleri tükenen ve hayata veda eden anne babalarının ardından genç Rajvir’e bakmak Ranvir’in omuzlarına kalmıştır. Aileleri onlara büyük bir servet de bırakmıştır. İki kardeş birbirlerine destek olurlar, ancak Ranvir aile işlerini sürdürmek için çalışırken Rajvir sorumsuz bir hayat sürdürmektedir. Ranvir sürekli ona göz kulak olur; bir gün Rajvir bir kıza aşık olduğunu ve evlenmek istediğini söyler ve Ranvir onun için bu evliliği ayarlar. Ancak çok geç olunca fark ettiği bir şey vardır, yaptığı tüm iyiliklere karşılık, kardeşinin evlenmek için seçtiği kız Ranvir ‘in sevdiği kızdır.
 • IMDb 5.4
 • 50.251
 • 5
Thullatha Manamum Thullum Online İzle
İncele
Thullatha Manamum Thullum Online İzle
Türkçe Altyazı
Kutty, Mani’nin işlettiği bir albüm mağazasında çalışmaktadır. Ancak bu Kutty için yeterli değildir, kendisi de bir müzisyen olmak istemektedir. Kutty kendisi de şarkı bestelemekte, ve bunları üniversite öğrencisi olan arkadaşı Rukmani’ye dinletmektedir. O da şarkılarını çok beğenmekte, ancak aslında Kutty’yle buluşabildiği için bu durumdan hoşlanmaktadır. Zamanla Kutty de ona ilgi duymaya başlar, üstelik bir kaza sonucu Rukmani’nin görme yetisini kaybetmesine neden olduğu için kendisini suçlu hissetmektedir. İlişkileri zamanla gelişir ve Kutty Rukmani’nin annesine mektuplar yazarak olanları anlatmaya başlar. Bir süre sonra annesi hayatını kaybeder, ölmeden önce gözlerini Rukmani’nin almasını vasiyet etmiştir. Ancak bu ameliyat çok pahalıdır. Bu yüzden Kutty kendi böbreklerini satmak ve para kazanmak ister. Bunu yapmak için başka bir şehre gitmesi gerekmektedir. Geri döner, fakat istemeden bir suça ortak olur ve tutuklanır. Artık kendisini kurtarması için umudu olan tek kişi, görme yetisini tekrar kazanmış olan Rukmani’dir.
 • IMDb 7.5
 • 3.712
 • 5
Jaanam Samjha Karo (Salman Khan Filmi) İzle
İncele
Jaanam Samjha Karo (Salman Khan Filmi) İzle
Türkçe Altyazı
Chandni isimli güzel kadın annesi ve 3 halası ile bir evde mutlu mesut yaşamaktadır. Fakat halası ve annesi çalışacak durumda olmadıkları için evin en genç üyesi olaraktan eve para getirmek durumundadır ve bir dans kulübünde dansçılığa başlar. Chandni aslunda hiç kulüplere uygun bir kız değildir, kalbi çok temizdir kendisi de bir o kadar masumdur. Hayali ise kendisine sahip çıkabilecek bir erkek ile evlenip çocuk sahibi olmaktır. Fakat kulüp ortamında Rahul isminde kadınları ağına düşüren ve onları kötü yollara düşüren bir adamla tanıştığı zaman hayatı zora girecektir. Bakalım bu güzel kızın sonu ne olacak?
 • IMDb 4.9
 • 12.855
 • 2
Hote Hote Pyaar Ho Gaya Türkçe Dublaj İzle
İncele
Hote Hote Pyaar Ho Gaya Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Bunty olarak tanınan Atul ve sevgilisi Pinky birbirlerini çok sevmekte ve evlenmeyi planlamaktadır. Bu isteklerini ailelerine açarlar, ancak ailelerin ikisi de karşı çıkar çünkü onların evlenecekleri kişileri zaten seçmişlerdir. Pinky’nin babası eski bir askerdir ve kızının evlenmesi için polis müfettişi Arjun’u seçmiştir. Bunty’nin anne babası ise oğullarına Shobha adında bir kızı uygun görmüştür. Pinky ve Bunty aralarında konuşup bir karar alırlar; ailelerinin istedikleri kişilerle evlenecekler, ancak sonra onlardan boşanacak ve birbirleriyle evleneceklerdir. Onların kabul ettiğini duyan aileler çok mutlu olular ve her ikisi için de oldukça gösterişli düğünler yapılır. Sonrasında karar verdikleri gibi, hem Arjun ve Shobha’yla hem de onların aileleriyle şiddetli kavgalar etmeye başlarlar. Planları işliyor gibi görünmektedir, ancak kısa süre sonra bir şey fark ederler: Shobha ve Arjun gizlice görüşmektedir. Tüm bunlar yaptıkları planı nasıl etkileyecektir? Hintfilmi.net türkçe dublajlı bollywood filmlerini sunar.
 • IMDb 5.5
 • 34.956
 • 11
Silsila Hai Pyar Ka İzle
İncele
Silsila Hai Pyar Ka İzle
Türkçe Altyazı
Vanshika, teyzesiyle birlikte yaşayan ve umutsuzca iş aramakta olan bir genç kızdır. Nihayet çok başarılı bir iş adamı olan Mr. Sinha’nın yanında bir iş bulur. Dul olan Mr. Sinha’nın Abhay adında bir oğlu vardır. Abhay akrabalarıyla birlikte büyümüştür. Onunla en fazla ilgilenen kişi ise dayısı Rakesh’tir. Rakesh müzmin bekar olan ve bohem hayat tarzından vazgeçmeyecek bir adamdır. Abhay da onun etkisiyle büyür ve sonunda aile işiyle hiç ilgilenmeyen, kibirli ve gününü gün etmekten başka bir şey düşünmeyen, zevk düşkünü bir adam olup çıkar. Mr. Sinha oğlunun hayat tarzından bıkmış, onun her gece partilere katılıp tüm gün uyumasından gına getirmiştir. Artık onun düzgün bir hayat sürmesini isteyen Sinha, oğlunu genç sekreteriyle tanıştırmaya karar verir. Bu şekilde bir araya gelen Vanshika ve Abhay, birbirlerinden çok farklı oldukları halde ummadıkları duygulara kapılacaklardır.
 • IMDb 2.7
 • 5.863
 • 0
Sooryavansham Altyazılı 720p İzle
İncele
Sooryavansham Altyazılı 720p İzle
Türkçe Altyazı
Zamindar ve ailesi Bharathpur köylüleri tarafından saygınlık gören Sooryavansh ailesi olarak nitelendirilmektedir. Bu aile ve jenerasyon Thakur Singh tarafından idare edilmektedir. Thakur Singh'in 3 oğlu vardır. Bu gençlerin hepsi bir takım işlerle uğraşmaktadır yani aileyi idare ettiren babalarına bir nevi yardımda bulunmaktadırlar. Gençlerden biri çok akıllı ve tahsilliyken öteki thsilsiz fakat güçlüdür.
 • IMDb 6.1
 • 8.636
 • 9
Rüzgar Bizi Götürürecek-The Wind Will Carry Us
İncele
Rüzgar Bizi Götürürecek-The Wind Will Carry Us
Türkçe Altyazı
1999 tarihli bir dram olan film, az aksiyon içeren ve daha çok insanın uyum sürecini anlatan bir hikaye anlatıyor.Behzad büyük bir şehirde mühendis olarak çalışmaktadır. Sinirli ve hırçın bir yapıya sahip olan Behzad, bir gün yakın bir akrabasının ölüm döşeğinde olduğunu öğrenir. Çok küçük ve uzak bir köyde yaşayan yakınını ziyarete gider; orada geçirdiği vakit ise Tahran’dakine hiç benzememektedir. Küçük bir çocukla arkadaş olur. Onunla sohbet etmek, ve telefonu sinyal alabilsin diye yüksek bir tepeye tırmanarak vakit öldürmek dışında yapabileceği bir şey yoktur. Bu dingin havaya alışmak Behzad için zor olacaktır. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 7.6
 • 3.794
 • 0
Cennetin Rengi İran Filmi İzle
İncele
Cennetin Rengi İran Filmi İzle
Türkçe Dublaj
Muhammed in annesi bir süre önce vefat etmiştir, Muhammed doğuştan gözleri görmeyen bir çocuktur. Tüm dünyayı dokunarak ve kulakları ile işiterek anlama çalışır, kalbi çok temizdir. Muhammed İran ın Tahran şehrindeki devletin sağladığı imkanlarla bir körler okulunda eğitim almaktadır, bu okul aynı zamanda yatılıdır. Fakat okul yaz tatillerinde hizmet vermemektedir, yani aile çocuklarını yazları almak zorundadır. Muhammed in babası da onu yaz tatili için alır ve köyüne götürür. Fakat babasının bir kadınla evlenme planı vardır ve evleneceği kadın kör bir çocuk istermi istemezmi bilmez. Ondan kurtulmak için de elinden gelen herşeyi kötü bir kalple yapar, Muhammed in kız kardeşi ve nenesi ise onu çok seveler. Bakalım bu acıklı hikaye sonu nasıl bitecek? Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 8.2
 • 4.651
 • 3
Aarzoo
İncele
Aarzoo
Türkçe Altyazı
Aarzoo filminde; Dayashankar İngilterenin başkenti Londra da ikamet eden bir hayli varlık içerisinde yaşayan bir adamdır. Pooja ise adamımızın biricik kızıdır ve göz bebeğidir. Ayrıca Dayanshankar eşi Parvati'yide çok sever onun bir dediğini iki etmez gayet mutlu bir çekirdek aileleri vardır. hintfilmi.net Ayrıca bu ailenin bir üyesi daha vardır o da adamımızın ölen arkadaşlarından birisinin oğlu Amar'dır. Pooja ve Amar hemen hemen aynı yaşta olmaları nedeniye birlikte büyümüşlerdir. Aradan zaman geçer ve çocuklar büyür artık evlilik yaşları gelmiştir. Poojanın iyi ailesi kızlarının beraber büyüdüğü Amar ile evlenmeleri isterler. Çünkü çocuk tanıdıktır ve o da adeta kendi evlatları gibidir, kızları yabancıya gitsin istemezler. Fakat Pooja yurtdışı eğitimi sırasında çok gezip tozduğu için bir pilota aşıktır. Pooja bu aşkını ailesinede açıklar, anne, baba ve Amar,Pooja ya destek olurlar. Çünkü Pooja nın mutluluğu onlar için herşey demektir. Fakat hayat bu ya güzel kızımız Pooja nın erkeği pilot Vijay kötü bir kaza sonucu ölümlü dünyaya gözlerini yumar ve öteki dünyaya göç eder. Bunun üzerine Pooja daha çok yalnız kalmasın ve üzülmesin diye Amar ile evlenir. Fakat Pooja yine mutlu olamamıştır, bu seferde Amar ın akrabaları bu nadide çifti rahat bırakmamaktadır ve binbir türlü oyunlar oynamaktadırlar. 99 yapımı Aarzoo filmini hintfilmi.net adresimizden izleyiniz.
 • 119
 • IMDb 5.2
 • 8.587
 • 4
Sarfarosh İzle
İncele
Sarfarosh İzle
Türkçe Altyazı
Sarfarosh usta oyuncu Aamir Khan ın başrolunu oynadığı 99 yapımı bir hint filmi dir. Filmde Pakistan dış güçleri, Hindistan'ı sevmedikleri ve senelerdir papaz oldukları için orayı karıştırmak istemektedirler. Bu yüzden gizli bir şekilde Hindistan'a çeşitli silahlar sokup ayaklanma başlatmak istemektedirler. 99 yapımı bu filmi 480p hd kalitede hintfilmi.net adresinden tek part izleyebilirsiniz.
 • 164
 • IMDb 7.9
 • 47.192
 • 13
Aa Ab Laut Chalen
İncele
Aa Ab Laut Chalen
Türkçe Altyazı
Aa Ab Laut Chalen filminde; Rohan kaliteli bir üniversite eğitimi almış olmasına rağmen iyi bir işi yoktur. Para kazanmak için ailesini ikna eder ve Amerika'ya taşınırlar. Amerika da kariyerine taksi şoförlüğü ile başlayan Rohan'ın arabasına bir gün güzel bir kız biner ve tüm hayatı değişir. Bu kızla muhabbet ederken gidecek yeri olmadığını söyler ve Rohan kendisiyle gelmesi için ikna eder. Hintfilmi.net sitesi iyi seyirler diler.
 • 177
 • IMDb 5.3
 • 8.167
 • 0
Baadshah İzle
İncele
Baadshah İzle
Türkçe Altyazı
Bazı insanlar kendilerini diğer insanların iyiliği için adarlar. Filmde başrol kahramanımız Joker Badshah'ta böyle bir karaktere sahiptir. Dünyadaki haksızlıklarla savaşmak ve diğer insanlar için birşeyler yapabilmek için dedektif olmaya karar vermiştir. Kaybolan bir çocuğu bulmak üzere bir iş aldığı sırada kendini başkana suikast planlayan terörist grubuyla baş başa bulur. Olaylar gelişir. Aksiyon ve komedi dolu harika bir müzikal filmi hintfilmi.net farkıyla izleyeceksiniz.
 • 168
 • IMDb 6.1
 • 31.467
 • 20
Hum Saath-Saath Hain: We Stand United İzle
İncele
Hum Saath-Saath Hain: We Stand United İzle
Türkçe Altyazı
Aileler her zaman özeldir. Aile bireylerinin başlarına gelen iyi olaylara hep beraber sevinilir. Kötü olaylara karşı da hep beraber üzülünür. İşte Saif Ali, Salman , Mohnish Bahl ve Neelam isminde 4 kardeşin ailesi de böyle bir ailedir. Onlar büyük bir evde oturmaktadır. Kardeşlerden üçünün sevgilileri vardır. Bu kardeşlerin sevdikleri kızlarla evliliklerini ve yaşadıkları maceraları keyifle izleyeceksiniz. Dağılmadan birbirine kenetlenen geniş bir ailenin öyküsünü sizlere hintfilmi.net farkıyla sunuyoruz.Hum Saath-Saath Hain: We Stand United türkçe altyazılı izle 
 • 177
 • IMDb 5.8
 • 26.853
 • 26
Dil Kya Kare İzle
İncele
Dil Kya Kare İzle
Türkçe Altyazı
Hani masallardaki gibi mutlu huzurlu aileler vardır. Tüm aile bireyleri birbirlerine kenetlenmiş ve sevgiyle bağlanmıştır. İşte Anand, eşi Kavita ve kızları Neha böyle bir aile idi. Neha evlatlık edinilmiş bir kız çocuğu idi. hintfilmi.net Her ne kadar öz annesine özlem duysada, üvey ebeveynlerini de çok sevmekteydi. Bir gün bu mutlu ailenin hayatı tümüyle değişir. Garip, gizemli bir kadın bir şekilde bu ailenin hayatına girer. Dil Kya Kare Harika bir dram filmi.
 • 158
 • IMDb 5.3
 • 7.531
 • 2
Hum Dil De Chuke Sanam İzle
İncele
Hum Dil De Chuke Sanam İzle
Türkçe Altyazı
Salman Khan'ın başrolünü oynadığı harika bir romantik dram filmi Hum Dil De Chuke Sanam. Bir kız için hayatta en zor şey sevmediği bir adamla evlenmektir. Filmimiz bu konu üzerine gelişen olayları anlatıyor. Zengin, çevresi geniş bir ailenin oğlu olan Vanraj, bir eğlence töreninde kıvrak danslarıyla ilgi çeken Nandini'yi görür. Nandini'nin dans edişi ve gülüşü, Vanraj'ın aklına kazınmıştır. Artık onu görmeden duramaz hale gelir. hintfilmi.net Hemen ailesini Nandini'yi istemek üzere gönderir. Fakat Nandini, Vanraj ile aynı hislere sahip değildir. Ondan hoşlanmamıştır. Fakat babası zengin olduğu için ailesi evlenmesi için zorlar. Ailesinin zoruyla Vanrajla evlenir.  
 • 188
 • IMDb 7.3
 • 64.647
 • 29
Taal Türkçe Altyazılı Seyret
İncele
Taal Türkçe Altyazılı Seyret
Türkçe Altyazı
1999 yapımı Taal filminde,Aishwarya köyde yaşayan güzel bir genç kızdır. Dans ve müzikle arası iyidir. Bunda babasının müzisyen olmasının da etkisi büyüktür. Bulundukları köyde varlıklı bir aile vardır. Bu ailenin oğlu başka bir yerde yaşamaktadır. Bir gün köye ailesinin yanına geldiğinde tesadüfen Aishwarya'yı görür ve çok beğenir. Fakat ailesi oğullarına Aishwarya'yı yakıştıramamaktadır. Onun daha zengin ve asil bir kızla evlenmesini istemektedir. İki gencin bu güzel aşk hikayesini hintfilmi.net adresinden keyifle seyredeceksiniz.
 • 171
 • IMDb 6.6
 • 12.409
 • 2
Mann Hint Filmi
İncele
Mann Hint Filmi
Türkçe Altyazı
Aamir Khan'nın tüm filmleri gibi yine başarılı bir hint filmi ile karşınızdayız. Mann filminde Amir Khan, Karan isminde bir ressamı oynuyor. Karan biraz kendini beğenmiş ve biraz da kadın düşkünü birisi. Fakat bir gemi seferi sonrası hayatı değişir. Gemi de mesleği müzik öğretmeni olan Priya ile tanışır. Priya başka biriyle evlenecek olmasına rağmen duygularına hakim olamaz. Ve Karan'a aşık olur. Aslında Karan'da zengin bir kız ile evlenmek üzeredir. Olayların nasıl geliştiğini hintfilmi.net farkı ile izleyebilirsiniz.
 • 179
 • IMDb 5.9
 • 60.574
 • 36
Biwi No. 1
İncele
Biwi No. 1
Türkçe Altyazı
Biwi No 1 türkçe altyazılı filmde Evli ve 2 çocuğu olan Prem ile Pooja mutlu bir aile tablosu çizmesine rağmen Prem yakın zamanda tanıştığı Roopali isimli kadın ile karısını aldatmaktadır. Pooja bunun farkına vardığında kocası Prem ile konuşup kendisinden bir seçim yapmasını ister. Prem bir seçim yapmak durumundadır acaba karısına mı dönecektir? Yoksa gösterişli bir model olan Roopali'yi mi seçecektir? Hintfilmi.net iyi seyirler diler...
 • 147
 • IMDb 5.2
 • 13.361
 • 2
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...