2000
Khiladi 420
İncele
Khiladi 420
Türkçe Altyazı
Dev adında ki bir adam oldukça yakışıklı ve kızlarla nasıl konuşacağını bilen bir adamdır. Bu yüzden kızları artık maddi açıdan bir gereklilik olarak görmeye başlamıştır. Kızlar ile zaman geçirirken onun tek bir amacı vardır. O da kızları kandırarak onların parasını almaktır. Zengin kızları seçen Dev, şimdiye kadar bu şekilde birçok kızı kandırmıştır. Bu kızlardan birisi ise Ritu olacaktır. Ritu kendi halinde bir kız iken Dev onun hayatına girer ve onu ağına düşürür. Evlilikten sonra Ritu, Dev'in asıl amacını anlar ve onu öldürür. Onu öldürdüğünü bilen tek bir kişi vardır. O da Dev'in iyi kalpli ikiz kardeşi Anand'dır. Anand ve Ritu beraber büyük bir maceranın içerisine atlayacaktır.
 • IMDb 5.5
 • 1.319
 • 0
Astitva
İncele
Astitva
Türkçe Altyazı
Astitva filminde, evli bir çiftin zaman içinde yaşadıkları bunalım konu ediliyor. Hırslı ve şovenist bir adam, karısına tutku ile aşıktır ve mutlu bir evliliği vardır. Ancak hayatta büyük bir kişilik olma hayalini taşıyan ve işinde çok başarılı biri olmak için uğraş veren adam, bu hırsı yüzünden ailesini sık sık yalnız bırakır. Yaptığı işe son derece önem vermektedir. hintfilmi.net Yapmakta olduğu iş, onun günlerce evinden uzakta çalışmaya mecbur kılar. Karısı ise sık sık yalnız kaldığı bu dönemlerde bunalıma girerek kafası bulanır ve yanlış davranışlarda bulunmaktan kendini alamaz. Evine gelen bir müzik öğretmeni ile fiziksel ilişkide bulunur. Bu ilişkinin sonucunda kadın hamile kalır. Kocası eve döndüğünde bu durumu ona itiraf etmeye çalışır, fakat kocası hamile olduğunu öğrenince hissettiği mutluluk nedeniyle onu dinlemez. Aradan yirmi beş yıl geçer ve adamın kafasında şüpheler başlar. Karısının doğumundan önce uzun süre birlikte olmadıklarını hatırlar. Bunun üzerine gerçeği öğrenir ve boşanmaya karar verir. Fakat gizlenen bir gerçek daha vardır. Aslında adam da karısını aldatmıştır.
 • IMDb 7.2
 • 1.401
 • 0
Kurukshetra İzle
İncele
Kurukshetra İzle
Orjinal Dil
Polis komiseri Prithviraj Singh karısı Anjali ve kız kardeşi Aarti ile mutlu bir yaşam sürmektedir. İşe girdiğinden beri 14 kez sürülerek Hindistan Güvenlik Güçleri’nde bir ilke imza atmıştır. Çünkü Prithviraj, onurlu ve rüşvet yemeyen bir polistir. Her görevi büyük bir dürüstlükle yerine getirir. Gamdevi’ ye transfer olduğunda tecavüz ve cinayet vakası ile ilgilenir. Kurbanın adı Geeta’dır. Prithviraj katilin Amar olduğunu bulur ve onu hapse tıkar. Fakat Amar, Bakan Baburao Deshmukh’ un oğludur. Bakan oğlu Amar hapishaneden çıkana kadar Prithviraj ve ailesinin hayatını cehenneme çevirecektir. Onurlu bir yaşam ve şeytanlıkla örülü bir yaşamın çatışmasını konu alam Kurukshetra sizleri soluk soluğa bırakacak. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.1
 • 3.118
 • 1
Seducing Maarya İzle
İncele
Seducing Maarya İzle
Orjinal Dil
Viyaj Chatterjee Hindistan’da doğmuştur. Babası özgürlük savaşçısıdır. Hindu ve Müslümanlar arasındaki çatışmayı önlenemeyince Chatterje’ler ilk önce İngiltere’ye göç eder, daha sonra Toronto ve son olarak da Kanada’ya giderler. Burada hatırı sayılır bir çoğunlukta olan Bangladeşli, Pakistanlı ve Sri Lankalı göçmenlerle birlikte bir restoran açarlar. Kısa bir süre sonra Beyaz’lar tarafından restoranları bir saldırıya uğrar. Hayal kırıklığına uğrayan Viyaj karısı Sangeeta ve oğlu Ashish ile birlikte Montreal’e gider ve orada Delhi adında bir restoran daha açar. Karısı Sangeeta’nın vefatından sonra Viyaj genç ve güzel Maarya ile tanışır. Maarya’yı restoranda aşçı olarak çalışmaya ikna eder. Ve oğlu için mükemmel bir eş olacağını düşünür. Ama hiçbir şey planlandığı gibi gitmez. Maarya, Ashish’in homo seksüel olduğunun farkına varır. Ve bundan sonra olaylar karmaşık bir hal almaya başlar. Yüksek temposuyla Seducing Maarya sizi de çok etkileyecek. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 5.3
 • 2.334
 • 0
Hera Pheri Hint Filmi İzle
İncele
Hera Pheri Hint Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Hera Pheri yaklaşık 2.5 saatlik uzunluğu ve imdb den aldığı 7.9 luk skorla güzel bir vakit geçirebileceğiniz komedi filmidir. Film ünlü hintli yönetmen Priyadarshan tarafından 200 senesinde çekilmiş ve yine aynı sene vizyona girmiştir.   Hera Pheri filminde üç kişi çok iyi arkadaştır ve bunların herhangi bir işi yoktur. Günün birinde çocuk hırsızı bunları arar ve bunlarda ekonomik problemlerinin  hepsinin giderildiğini düşünmektedirler. Fakat bu üçlünün düşündüğü işler planladıkları gibi gitmez ve ortaya bir komedi tufanı çıkar. 2.5 saatinizi iyi bir şekilde değerlendirmek isterseniz Bollywoodun en komik filmlerinden olan bu filmi hintfilmi.net sitesinden izleyebilirsiniz...
 • 155
 • IMDb 7.9
 • 9.436
 • 2
Dhadkan İzle
İncele
Dhadkan İzle
Türkçe Altyazı
11 Ağustos 2000 tarihinde gösterime giren Dhadkan filminin yönetmenlik ve senaristlik koltuğunda Dharmesh Darshan oturmuştur. IMDB üzerinden 6.2/10 puan, 3 dalda ödül ve tam 26 dalda ödül kazandıran Dhadkan filmi bir Hindistan klasiği olarak karşımıza çıkıyor.Akshay Kumar, Shilpa Shetty ve Sunil Shetty'nin başrollüklerini paylaştığı bu muhteşem dram ve romantik türündeki filmde; Dev ve Anjali birbirlerine ölümüne aşıktırlar. Fakat Anjali oldukça zengin ve Dev ise parası olmayan yoksul biridir. Anjali'nin babası onun zengin biriyle evlenmesini ister. Bundan rahatsız olan Anjali, mecburen biriyle evlenir. Aradan yıllar geçtikten sonra Dev ile Anjali karşı karşıya gelirler. Dev, Anjali'nin değişimine inanamamıştır. Artık çok farklı bir insan olan Anjali, Dev'i artık eskisi gibi görmemektedir. Klasik zengin-fakir birlikteliğini değişik bir dil ile anlatan dhadkan filmini hintfilmi.net farkı ile izleyin.
 • 160
 • IMDb 6.2
 • 15.283
 • 1
Tales of the Kamasutra-Perfumed Garden
İncele
Tales of the Kamasutra-Perfumed Garden
Orjinal Dil
Perfumed Garden, Jag Mundhra yönetmenliğinde çekilen 2000 yapımı bir Amerikan dram filmidir.Amerikalı çift, Michael ve Lisa, Rajasthan da erotik bir seks tanrıçasının heykelini tekrar restore etmek için Hindistan’a giderler ve burada Kamasutra okulunun kurgusal bir düzeneği ile Varsayana Kama Sutra hakkında bilgi edinirler. Bir Kamasutra uzmanı olan Abhisarika tarafından baştan çıkarma sanatını öğreneceklerdir. Gizli arzular açığa çıkınca evlilik dışı ilişkileri, sadakatsizliği açığa çıkararak edilen yeminler bozulacaktır. Hazzın doruklarında yaşandığı bir dünya ve şimdi, sekste olan arzular yeniden doğacak ve seks fantezileri gerçekleştirilecek.Arzuladığın şey her neyse ona karşı koymaktan vazgeç artık. Kendin için onu deneyimlemelisin. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 3.3
 • 13.309
 • 0
Pukar Hint Filmi Kesintisiz İzle
İncele
Pukar Hint Filmi Kesintisiz İzle
Türkçe Altyazı
Ordu görevlisi Jai ve yardımcısı Hussein, kaçırılmış olan ünlü bir politikacıyı kurtarmayı başarırlar; üstelik onu kaçıran Abrush’u yakalamayı da başarmışlardır. Yıllardır aranan ama kaçmayı başaran bu terörist, iki güvenlik görevlisinden kaçamamıştır. Görevini tamamladıktan sonra evine dönen Jai, tüm ülkede bir kahraman gibi karşılanır. Bir süre dinlenmek istediği için ordudan izin alır ve doğduğu şehre gider. Burada çocukluk arkadaşı Anjali ile karşılaşır; Anjali ona karşı yıllardır gizli bir sevgi beslemiştir. O yüzden her gün birlikte olmaları için elinden geleni yapar. Bir gece bir partiye katılırlar ve Jai burada Hindistan güzeli seçilmiş olan Pooja ile tanışır. Birlikte zaman geçirdikçe birbirlerini sevmeye başlamışlardır. Fakat bu sırada Jai’nin ailesi onun ve Anjali’nin düğün hazırlıklarını yapmaktadır. Jai’nin Pooja ile birlikte olduğunu öğrenince bunu Anjali’ye haber verirler. Anjali yıkılmıştır, artık tüm isteği Jai’den intikam almaktır. Onun nefretinin farkına varan Abrush, Anjali’ye yaklaşır ve yardım etmeyi önerir. Artık birlikte hareket edeceklerdir ve tek amaçları Jai’nin hayatını mahvetmektir.
 • IMDb 6.9
 • 12.198
 • 7
Beti No 1 HD İzle
İncele
Beti No 1 HD İzle
Türkçe Altyazı
Durga Devi’nin üç tane oğlu vardır; Ram, Laxman ve Bharat. Durga’nın hayatta tek isteği, aile imini devam ettirecek bir erkek varisinin olmasıdır. Oğullarından ikisi, Ram ve Laxman evlidirler. Ancak ikisinin de şu ana kadar yalnızca kız çocukları olmuştur ve bu durum Durga’nın midesini bulandırmaktadır. Bu nedenle diğer oğlu Bharat Priya adında bir kızla evlendiğinde büyük bir umutla oğullarının olmasını beklemeye başlar. Ancak Priya da bir süre sonra bir kız dünyaya getirir. Annelerinin tepkisinden korkan Priya ve Bharat, çocuklarının cinsiyetini gizlerler ve başka bir erkek çocuğu alarak kendi oğulları olarak tanıtırlar. Fakat tüm bunlar çok daha büyük karmaşalara yol açacaktır.
 • IMDb 3.5
 • 2.410
 • 0
Raju Chacha
İncele
Raju Chacha
Türkçe Altyazı
Siddarth 3 çocuğuna dul olduğu için tek başına bakmaktadır, hem babalık hem analık yapmaktadır. Siddarth tek başına 3 çocukla baş edemeyince çocuklarına bakıcılar tutar, fakat çocuklar kimseyi bakıcı olarak istemezler ve bütün bakıcıları kovarlar. Çocuklar kendilerine bakan tek bir bakıcıya ses çıkaramazlar oda yetim bir kadın olan Anna'dır. Hintfilmi.net sitesinde yer alan bu filmde dram öğeleri bollywood sinemasının olmazsa olmazı komediyle yoğurulup izleyicinin beğenisine sunulmuştur.
 • 185
 • IMDb 4.9
 • 14.196
 • 7
Kahin Pyaar Na Ho Jaaye
İncele
Kahin Pyaar Na Ho Jaaye
Türkçe Altyazı
Rani ve Salman arasında bir anda bir aşk başlar. Aşklarını yaşamaya başlayan bu ikilinin birlikte olduğu zamanlarda başlarından geçen komik olayların konu alındığı harika bir film. Film sadece komedi olarak değil romantik sinema kategorisinde de izlenmesi gereken bir film olarak karşımıza çıkıyor. Aşka ve komediye doymak isteyen izleyicilerimiz için tabiri caizse "biçilmiş kaftan" olarak değerlendirilebilecek bir film. Hintfilmi.net sitemiz iyi seyirler diler...
 • 165
 • IMDb 4.4
 • 23.866
 • 4
Chal Mere Bhai Full İzle
İncele
Chal Mere Bhai Full İzle
Türkçe Altyazı
Oldukça zengin bir aile olan Oberoi’lar; baba Balraj, iki oğlu Vicky ve Prem, ve onların annelerinden oluşmaktadır. Vicky oldukça güzel bir kadına aşıktır ve kısa zamanda onunla evlenmeyi ummaktadır. Ancak ne yazık ki bu kadın bir kaza geçirip ölür, ve arkasında çok üzülen Vicky’yi bırakır. Yine de sorumluluk alan ve aile işlerini devam ettirmeye karar veren Vicky, bir süre sonra Sapna Mehra adında bir genç kızla tanışır. Oldukça sakar biri olan Mehra, Vicky’nin asistanı olarak çalışmak istemektedir. Vicky onu geri çevirir, ancak çok üzgün bir şekilde ayrılan Sapna, çıkarken Balraj ile tanışır, ve o da ona acıyarak işe alır. Vicky de babasını kırmaz. Bir süre sonra Vicky bir kaza geçirir ve hastaneye kaldırılır. Sapna onunla yakından ilgilenir, ve Oberoi’lar onun Vicky’ye iyi bir eş olacağını düşünürler. Vicky de onların kararını kabul eder. Fakat hiç kimse Sapna’nın fikrini sormamaktadır, oysa onun birlikte olmak istediği kişi tanıdık biridir, ama Vicky değildir.
 • IMDb 4.5
 • 11.695
 • 6
Kadın Olduğum Gün-Roozi Ke Zan Shodam İzle
İncele
Kadın Olduğum Gün-Roozi Ke Zan Shodam İzle
Türkçe Altyazı
2000 yılında çekilen film, İran’da kadın olmanın nasıl farklı algılara sahip olduğunu üç farklı hikaye kurarak anlatan bir yapım.Havva sıradan bir hayat süren küçük bir kızdır. Dokuzuncu doğum gününü kutlayacağı gün çok heyecanlı ve mutludur. Ancak tam da o gün hayatı hiç tahmin etmeyeceği şekilde değişmeye başlar. Annesi ona, artık bir kadın olduğunu ve sokakta erkeklerle oynamasının artık doğru olmadığını söyler. Diğer taraftan, genç bir kadın, kocasının karşı çıkmasına rağmen bir bisiklet yarışına katılmaya karar verir, ve onu engellemeye çalışan pek çok kişiye karşı verdiği mücadele, bir özgürlük mücadelesine dönüşür. Son olarak, eline bir miktar para geçen, ve artık istediği her şeyi yapmakta özgür olan yaşlı bir kadının seçimleri ve hikayesi anlatılmaktadır. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 7.3
 • 12.649
 • 0
Blackboards-Karatahta Full HD İzle
İncele
Blackboards-Karatahta Full HD İzle
Türkçe Altyazı
İran – Irak savaşı esnasında, pek çok kişi gibi Kürt öğretmenler de yaşadıkları yerden ayrılmışlardır. Gezici bir şekilde çalışmaya başlayan, ve karatahtalarını da yanlarında yaşıyarak öğrenci arayan öğretmenler, mültecilerin yaşadığı trajedinin sadece bir parçasıdır. Tahtalarını hem öğrencileri çalıştırmak için, hem de yeri geldiğinde sığınak ya da kalkan görevi görmesi için kullanmaktadır. Bombalanan köyünden kaçan Said, ve bir grup çocuğa yardım etmeye kararlı Reeboir, tehlike altında yapılan bu yolculukta evlerine dönmeye çalışan mültecilere öğretmenlik yaparak, hepsi için bir umut sağlamaya çalışacaktır.Film, 2000 yılında katıldığı Cannes Film Festivali’nden Büyük Jüri Ödülü’yle dönmüştü. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.9
 • 12.075
 • 0
Mission Kashmir Türkçe Altyazılı İzle
İncele
Mission Kashmir Türkçe Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
Müslüman polis biriminde görevli olan adamımız Sanjay, sorunlu bir yer olan Kashmir de teröristler ile çatışma ve kovalamaca içerisindeyken yanlışlıkla bir ailenin yok olmasına neden olur. Bu aileden sadece Altaaf ismindeki yeni doğmuş bir bebek kurtulmuştur. Daha öncede kendi bebeği vefat etmiş olan Sanjay ile eşi düşünüp taşınır ve Ataaf ı evlatlık olarak alırlar. Altaaf yavaş yavaş büyür fakat ailesini katleden o maskeli adam sürekli rüyalarında kabus olmaktadır, gerçeği öğrenir ve babası olduğunu bildiği kişinin asıl ailesinin katili olduğunu öğrenince evden kaçar ve üvey babasını öldürme planları kurar. Bu süre zarfında tam ölüm aleti haline gelen Altaaf acaba üvey babası Sanjay ı öldürecek mi? Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.8
 • 25.582
 • 14
Dulhan Hum Le Jayenge – Seninle Evleneceğim
İncele
Dulhan Hum Le Jayenge – Seninle Evleneceğim
Türkçe Altyazı
2000 Yılında gösterime giren Dulhan Hum Le Jayenge, komedi ve dram ögelerini bir araya getiriyor. Sapna, anne ve babasını küçük yaşlarda kaybetmiş Hintli bir genç kızdır. Üç amcasıyla birlikte yaşayan Sapna, her biri farklı bir karakterde olan amcalarıyla geçinmekte zorlanmaktadır. hintfilmi.net Biri spordan başka bir şeye vakit ayırmak istemeyen, diğeri fanatik derecede dindar olan, sonuncusu ise gayet serbest bir hayat süren amcalarının baskısı, Sapna’yı evden kaçmaya iter. Avrupa’ya doğru yola çıkan Sapna, Raja adında bir gençle tanışır. Zaman içinde birbirlerini sevdiklerini anlayan iki genç, evlenmeye karar verirler; ancak Raja’nın, üç amcanın da onayını alması gerekecektir. Sapna’yı Karisma Kapoor’un, Raja’yı ise Salman Khan’ın canlandırdığı filmin yönetmeni, David Dhawan. Senaryosu ise Rumi Jaffery’ye ait. Om Puri ve Paresh Rawal, filmde rol alan diğer isimler. Hintfilmi.net sunar.
 • 140
 • IMDb 4.6
 • 13.849
 • 6
Fiza
İncele
Fiza
Türkçe Altyazı
Aile ilişkilerinin yıkıcı bir hal de alabileceğini anlatan ‘Fiza’, 2000 tarihli bir Hint filmi. Fiza’nın kardeşi Aman, 1993 yılında Mumbai ( eski Bombay ) kentinde çıkan olaylara katılmıştır. Aradan altı yıl geçmesine rağmen geri dönmeyen Aman’ı bulmak isteyen Fiza, onun peşinden Mumbai’ye gider. Aman’ın terörist gruplara katıldığını gören Fiza, onu kendisiyle birlikte geri dönmeye ikna eder. hintfilmi.net Ancak siyasi fikirleri değişmeyen Aman, burada da Murad Khan tarafından yönetilen bir terörist grubuna katılacaktır. Aman’ın annesi bu hayal kırıklığına dayanamazken, örgütün tehlikeli görevlerini üstlenen Aman, Fiza’yla bir kez daha ters düşecek, olaylar iki kardeşi içerisine alarak büyüyecektir.Filmin yönetmenliğini yapan Khalid Mohamed, senaryoyu da Javed Siddiqui ile beraber yazmış. Başrollerde Jaya Bhaduri, Karisma Kapoor, Hrithnik Roshan yer alıyor. Hintfilmi.net sunar.
 • 167
 • IMDb 6.3
 • 19.299
 • 3
Mela – Festival
İncele
Mela – Festival
Türkçe Altyazı
Mela filminde; Yaşadığı Chandanpur köyünde herkes tarafından çok sevilen, güzel bir genç kız olan Roopa, ailesiyle birlikte sakin bir hayat sürmektedir. Köyde her yıl düzenlenen festivalde, etkinlikler düzenlenmektedir. Bu yıl daha büyük kutlamalar yapmak isteyen köy halkı, bir bakanı da köye davet eder. Ancak bakana düzenlenen bir suikastle, Roopa’nın ailesi de dahil pek çok köy sakini zarar görür. İntikam almak için yemin eden Roopa’nın hayatına, Kishan ve Shankar da girecek, olaylar daha farklı bir hal alacaktır.Hem aksiyon hem de dram öğeleri taşıyan film, 2000 yılında gösterime girdi. hintfilmi.net Yönetmenliğini ünlü Hint yönetmen Dharmesh Darshan yapıyor; senaryosunda ise Robin Bhatt, Dharmesh Darshan, Sanjeev Duggal ve Neeraj Vora’nın imzası var. Roopa’yı Twinkle Khanna, Kishan’ı Amir Khan, Shankar’ı ise Faisal Khan canlandırıyor. Hintfilmi.net sunar.
 • 173
 • IMDb 3.7
 • 61.555
 • 19
Hey Ram
İncele
Hey Ram
Türkçe Altyazı
2000 yılında gösterilen ‘Hey Ram’, bir intikam hikayesini anlatıyor. Saketh Ram, eşi Aparna ile birlikte mutlu ve sakin bir hayat sürmektedir. Yaşamları, Hindistan’ın Britanya’dan bağımsızlığını kazanması ile altüst olur. Çünkü ülkedeki Müslüman gruplar ve Hindular arasında çatışmalar yaşanmaktadır. hintfilmi.net Eşi ile birlikte Kalküta şehrine giden Ram, burada bir Hindu kadını Müslüman eylemcilerin elinden kurtarır; ancak eylemciler Ram’ın eşini öldürürler. Bundan sonra Ram’ın tek isteği, Müslümanlar’ı öldürmek, ve intikamını almak olacaktır.Tarihi öğeler de taşıyan filmin yönetmeni, ünlü Hinli sinamacı Kamal Hassan. Senaryo, yine Kamal Hassan ve Manohar Shyam Joshi tarafından yazılmış. Filmin başrolünde de Kamal Hassan oynuyor ve Saketh Ram’ı canlandırıyor. Aparna’yı Rani Mukerji canlandırırken, Shah Rukh Khan ise Amjad Ali Khan rolünde. Hintfilmi.net hey ram filmini sunar.
 • 200
 • IMDb 8.0
 • 45.098
 • 3
Kya Kehna
İncele
Kya Kehna
Türkçe Altyazı
Priya çok iyi bir aileye sahiptir ve aile dostları olan Ajay ile birlikte hemen hemen yaşıt olduğu için birlikte büyümüşlerdir. Priya büyür genç ve güzel bir kız olur, üniversiteye gider, burada okulda ün yapmış popüler eleman Rahul'u gözüne kestirir. hintfilmi.net Ama Priya'nın ailesi Rahul'u kızlarının sevgilisi olmasına onay vermezler. Ailesine rest çeken Priya Rahul ile arkadaşlığını sürdürür, fakat bu yüzden ona kötü sürprizler yapılacaktır. Neden olduğunu Kya Kehna filmini izleyerek öğrenebilirsiniz. Preity Zinta ve Saif Ali Khan birlikte başrolde oynamaktalar.
 • 155
 • IMDb 6.0
 • 11.923
 • 3
Phir Bhi Dil Hai Hindustani
İncele
Phir Bhi Dil Hai Hindustani
Türkçe Altyazı
Ajay ve Ria işinde başarılı iki ayrı muhabirdir, seçim arifesinde ünlü bir işadamı ile röportaj yapabilmek için adeta birbirleriyle büyük bir savaşın içine girerler. İş adamı ile röportaj yapmak çok önemlidir çünkü o arada kendisine suikast düzenlenmiştir ve o bu saldırıdan kıl payı kurtulmuştur. Bu yüzden bütün Hindistan ondan konuşmaktadır ve kendisiyle ilgili bir haber ve röportaj çok önemlidir. Phir Bhi Dil Hai Hindustani hd olarak hintfilmi.net sitesinden iki part olarak izlenebilir. Ayrıca Shah Rukh Khan ın diğer filmlerine ulaşmak için aktörler kategorisindeki linki kullanabilirsiniz.
 • 160
 • IMDb 5.9
 • 74.559
 • 32
Jis Desh Mein Ganga Rehta Hain
İncele
Jis Desh Mein Ganga Rehta Hain
Türkçe Altyazı
Ganga küçük bir köyde annesi ve babası ile birlikte yaşamaktadır. Ganga evlenecek yaşa geldiği zaman yaşadığı ailesi gerçeği ona açıklar ve onun evlatlık olduğunu biyolojik ailesinin ise şehirde yaşadığını ona söyler. hintfilmi.net Ganga bunun üzerine kısa süreli bir şoka uğrar, üzülür yapacak bir şey yoktur, biyolojik ailesini bulmak için şehre gider. Şehre ulaştığında bir erkek kardeşi olduğunu onun evli olduğunu ve ailesiyle birlikte zenginlik içinde yaşadıklarını görür. Yeni ailesi Ganga nın sosyetik bir kızla evlenmesini isterler.  Jis Desh Mein Ganga Rehta Hain filmi 360p kalitede olmasına rağmen gayet net olarak hintfilmi.net üzerinden izlenebilir. 
 • 153
 • IMDb 4.8
 • 5.054
 • 0
Dil Hi Dil Mein Türkçe Dublaj İzle
İncele
Dil Hi Dil Mein Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Bazı insanlar doğuştan şanslıdır bazıları ise kendi şansını kendisi yaratır. Kahramanımız Ram Chandra, bir gecekonduda yaşamaktadır. Hayatında annesi ve kızkardeşinden başka neredeyse hiçkimse yoktur. Tek bir hayali vardır o da okula devam edebilmek. Ram Chandra evden ayrılır ve çok sıkı çalışır. Ve zengin olur. Eskiden kendisini olduğu gibi yoksul öğrenciler için bir kolej yaptırır. Ram kolej için düzenlenen bir davette genç bir kadınla tanışır. Ram ve genç kadın arasındaki romantizm dolu olayları keyifle izleyeceksiniz. Hintfilmi.net sunar.
 • 89
 • IMDb 4.9
 • 35.065
 • 2
Hamara Dil Aapke Paas Hai – Benim Gönlüm Sende İzle
İncele
Hamara Dil Aapke Paas Hai – Benim Gönlüm Sende İzle
Türkçe Altyazı
Hamara Dil Aapke Paas Hai filminde; Güzel oyuncu Aishwarya Rai Bachchan'ın oynadığı Preeti karakteri hayat dolu, duru bir güzelliğe sahip genç bir kızdır. Başına şanssız bir olay gelir. Erkek kardeşi tarafından cinsel saldırıya uğrar. O hayat dolu kızın tüm dünyası yıkılır. Ailesi kardeşini bu durumu kaldıramaz ve kardeşini evden kovar. Avinash'a ise küçük bir barakada yaşayan bir adamdır. Avinash'a Preeti'nin hayatına nasıl dahil olacak. Ve aralarında neler yaşanacak hintfilmi.net adresinden izleyeceksiniz.
 • 166
 • IMDb 5.5
 • 8.479
 • 2
Dhaai Akshar Prem Ke Türkçe İzle
İncele
Dhaai Akshar Prem Ke Türkçe İzle
Türkçe Altyazı
Dhaai Akshar Prem Ke filminde; başrol kahramanımız Sahiba muhafazakar bir ailede dünyaya gelmiştir. Üniversite okumayı çok istemektedir. Ailesinden binbir çaba laf ile izin almayı başarır. Sahiba bu sırada bir erkekle tanışır ve ona aşık olur. Ailesi muhafazakar olduğu için erkek arkadaşa asla izin vermezler ve hatta Sahiba'yı evlatlıktan reddederler. Sahiba ailesinin bu kararına çok içerler. Sevdiği adamla ailesine bir oyun oynamaya karar verirler. Evliymiş gibi davranacaklardır. Fakat ailesi çok geçmeden numara yaptıklarını anlar ve onu görücü usulü biriyle evlendirmeye karar verirler. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • 167
 • IMDb 3.8
 • 26.684
 • 13
Kaho Naa… Pyaar Hai İzle
İncele
Kaho Naa… Pyaar Hai İzle
Türkçe Altyazı
Genelde zengin insanların duyguları olmadığı düşünülse de onlarında bir kalbi olduğunu unutmamak gerekir. Hindistan filmlerinin, Türkiye'deki yeşilçam filmlerine çok benzer özellikler taşıdığını görüyoruz. Sizlere sunacağımız Kaho Naa.. Pyaar Hai filmi de böyle. Zengin ve güzel bir kızın, yoksul bir şarkıcıyla olan aşkı konu ediliyor. Sıcacık bir Hindistan aşk filmi izlemek isteyenler için ideal. IMDB 6.6 puana sahip filmimiz sahneleriyle ve müzikleriyle sizleri büyüleyecek. 
 • 177
 • IMDb 6.6
 • 34.481
 • 6
Har Dil Jo Pyar Karega İzle
İncele
Har Dil Jo Pyar Karega İzle
Türkçe Altyazı
Har Dil Jo Pyar Karega, başrolünü Salman Khan'ın oynadığı müzikal tadında bir Hindistan romantik-dram filmi. Salman Khan, Raj isminde yakışıklı bir şarkıcıyı oynamaktadır. Raj birgün trenden atlamak üzere olan bir gençkızın hayatını kurtarır. Genç kızla aralarında büyük bir aşk başlar. Olaylar gelişir. Romantik film sevenler için şeker tadında bir film. Hindistan'a özgü şarkıların seslendirildiği aile ile seyredilebilecek bir film. Hintfilmi.net te birçok müzikal hint filmini tek part olarak izleyebilirsiniz.
 • 169
 • IMDb 4.9
 • 30.867
 • 10
Mülteci Hint Filmi İzle
İncele
Mülteci Hint Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Refugee filmi 30 haziran 200 senesinde gösterime girmiş oluğ imdb sitesinden 1000 kusur ziyaretçinin oyuyla 5.7 gibi bir puan almıştır. Filmde Refugee karakterini Abhishek Bachchan canlandırmaktadır. Abhishek'e filmde Kareena Kapoor, Sunil Shetty ve Jackie Shroff eşlik etmektedir.Manzur Ahmed, eşi, annesi ve kızı; 1948 senesinden Hindistan'ın bölünmesi sırasında tekrardan Doğu Pakistan'a yerleşmeye karar verir. Film Bangladeş-Pakistan ve Hindiatan üçgeninde geçmektedir ve o senelerdeki mültecilerin kötü yaşam koşullarını ve bazı insanlarından mültecilere yardım etme çabalarını anlatmaktadır. Kareena Kapoorun en güzel filmlerini buradan izleyebilirsiniz.
 • 190
 • IMDb 5.7
 • 11.538
 • 5
12
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...