2001
Nayak The Real Hero
İncele
Nayak The Real Hero
Orjinal Dil
İsyan ve şiddet, Mumbai şehrinde ölümlere ve tahribata neden olmaktadır. Fakat Başbakan Balraj Chauhan bazı siyasi nedenlerden ötürü olaylara karşı önleyici hiçbir adım atamamaktadır. Bu sırada hırslı bir televizyon muhabiri olan Shivaji Rao, başbakanın bir röportajını vererek ne kadar ihmalkar davrandıklarını duyurmaya başlar. Bunun üzerine Chauhan, Shivaji’ye ulaşarak ondan bir günlüğüne başbakan olmasını teklif eder. Böylece bu işin ne kadar zor olduğunu ve başarmanın imkanı olmadığını anlayacağını zanneder. Başbakanın bu teklifini kabul eden muhabir Shiveji, devletin çeşitli sosyo-ekonomik sorunlarını ortadan kaldırır ve yozlaşmış devlet çalışanlarını işten çıkarır.
 • IMDb 7.8
 • 1.451
 • 0
Ehsaas: The Feeling
İncele
Ehsaas: The Feeling
Türkçe Altyazı
Ehsaas: The Feeling türkçe altyazılı izleRavi Naik, oğlu Rohan ile birlikte Hindistan'da orta sınıf bir hayat sürmektedir. Oğlunu çok sıkı, sessiz ve disiplinli bir ortamda yetiştirmiştir. Fakat bu oğlunu pekte memnun etmemektedir. Ravi'nin ise tek isteği oğlunun çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüp bir sporcu olup atletizm şampiyonalarını kazanmasıdır. Rohan antrenman sırasında sakatlanır sonrasında Ravi onun antrenman yapması için zorlar. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 5.6
 • 1.228
 • 0
Nuvvu Naaku Nachav
İncele
Nuvvu Naaku Nachav
Türkçe Altyazı
Nuvvu Naaku Nachav türkçe altyazılı izle, Nuvvu Naaku Nachav hd hint filmiBabası Venky'ye çocukluk arkadaşı olan Murthy'nin evine gitmesini önerir. Nandu; Murty'nin kızıdır ve babası ile birlikte yaşamaktadır. Venky eve girdiğinde Nandu o sırada Amerikalı bir yazılım uzmanı ile nişanlanmaktadır. Bir süre sonra Venky Murty'nin ailesinden biri gibi olur herkes onu benimser. Murty Venky'nin iş bulmasına da yardımcı olmuştur. İlk başta Nandu ile Venky iyi anlaşamasa da sonrasında iyi birer arkadaş olurlar. Nandu sonunda Venky'ye olan ilgisinden ona bahseder ve ondan hoşlandığını belirtir. Bu durum karşısında şok olan esas oğlanımız iki aile arasındaki ilişkinin bozulmaması adına yaşadığı Murthy'nin evini terk eder. Çünkü kız nişanlıdır ve bu durum hiçte hoş değildir.Durumdan haberi olan Murthy tren istasyonuna giderek Venky'nin gitmemesi için onu ikna eder. Venky kabul edip eve döner fakat Nandu onunla konuşmama kararı almıştır. Çünkü bir kadın birine duygularını açıyorsa ondanda karşılık bekler karşılık gelmiyorsa birden çekilir değişik hallere bürünür. Fakat bir süre sonra ortak bir arkadaşlarını  düğününde tekrar konuşmaya başlarlar. Hintfilmi.net bu güzel aşk hikayesini sunar.
 • IMDb 8.6
 • 1.724
 • 0
Chori Chori Chupke Chupke İzle
İncele
Chori Chori Chupke Chupke İzle
Türkçe Altyazı
Fabrikatör Kailashnath Malhotra çok zengidir ve tek isteği torununun evlenip ona bir torun verebilmesdir, bu sayede torununu sevecektir. Torun Raj ise güzeller güzeli Priya ile evlenir ve İsviçre'deki balayılarında Priya hamile kalır. Doğumuna yaklaşırken bir şekilde düşer ve çocuğunu kaybeder, doktorlar onun bir daha hamile kalamayacağını ve çocuğu olmayacağını belirtir. Priya ve Raj bu duruma çok üzülürler. Priya eşine başka kadından bir bebek yapmasını söyler ve bunun için bir kadın bulmasını ister, yani bir nevi taşıyıcı annelik gibi. Raj'da hayat kadını Madhu'yu bulur ve onu yaşadığı düzensiz hayattan çıkarıp düzgün bir kadın yapmaya çalışır. Hintfilmi.net sitemizde yayınlanan bu ilginç hikaye bakalım nasıl son bulacak?
 • IMDb 5.4
 • 31.700
 • 9
Yeh Raaste Hain Pyaar Ke
İncele
Yeh Raaste Hain Pyaar Ke
Orjinal Dil
Vicky ve Sakshi birbirini çok seven iki aşıktır. Aynı zamanda ortak bir mesleği yani hırsızlığı beraber yapmaktadırlar. Civarda yaşayan Bhagarwal isminde bir mafyanın çok sevdiği kardeşini yanlışlıkla öldürürler. Bhagarwal kardeşini öldüren bu iki sevgiliyi öldürmek için elinden gelen herşeyi yapacağına dair yemin eder. Vicky, bu adamdan kaçarken o esnada Bhagarwal, Rohit adında Vicky'e çok benzeyen birini öldürür. Rohit evleneli çok zaman geçmemiş genç bir damattır. Karısı onun ölümüne çok üzülünce Vicky bir süre Rohit'in yerine geçmeye karar verir. Birbirini kovalayan traji komik olaylar zincirini hintfilmi.net olarak sizlere sunuyoruz.
 • IMDb 4.1
 • 7.827
 • 2
Zubeidaa İzle
İncele
Zubeidaa İzle
Orjinal Dil
Film Zubeida’ nın oğlu Riyaz’ ın annesinin hayatını araştırmaya başlamasıyla açılır. Annesini tanıyan insanlarla bir bir tanışır ve hikayeyi onların anılarından oluşturmaya başlar.Zubeida Müslüman bir oyuncudur. Kariyeri, filmlerde kadın oyuncuların oynamasını hoş karşılamayan film yapımcısı babası tarafından sonlanır. Babası, arkadaşının oğluyla Zubeida’ yı evlendirir. Fakat bu evlilik oğlu Riyaz doğduktan sonra sona erer. Zubeida tekrar ailesinin yanına döner. Üzgün ve depresif bir haldeyken babasının metresi Rose, onu gezintilere çıkararak neşelendirmeye çalışır. Bu gezintilerden birinde Zubeida Prens Vijayendra ile tanışır. Prens ona kurlar yapar ve evlenirler. Zubeida artık Prens’ in ikinci karısı olmuştur. Eşinin yanına Fatehpur’a giderken annesi ve oğlunu ardında bırakır. Zubeida yeni evine taşındığı zaman Prens’ in ilk karısı Mandira Devi ile tanışır. İlişkileri dalgalı bir deniz gibi dengesiz bir seyir izler. Mandira ona Prens karısı olmakla ilgili deneyimlerini aktarır. Zubeida yavaş yavaş bu ortamdan sıkılır ve nefes alamaz hale gelir. Seçimler sırasında Prens yanında ilk karısıyla boy göstermeye başlar ve Zubeida bu olanların hiç birisini kendine yediremez.2001 yapımı belgesel tadındaki Zubeida’ yı sakın kaçırmayın.
 • IMDb 6.2
 • 5.200
 • 2
Bu Sadece Küçük Bir Rüya – Bas Itna Sa Khwaab Hai
İncele
Bu Sadece Küçük Bir Rüya – Bas Itna Sa Khwaab Hai
Türkçe Altyazı
Bas Itna Sa Khwaab Hai filmi, çocukluğundan beri annesiyle yaşayan Surajchand Srivastav'ın hayatını romantik sahnelerle izliyoruz. Birgün Mumbai'ye üniversite eğitimi için gidiyor ve tüm hayatı değişiyor. 2001 yapımı olan film, 4.2 imdb puanına sahiptir. Orjinal adı "Bu sadece küçük bir rüya" olan bu romantik Hint filmi ile romantizme doyacaksınız. Hindistan filmine özgü sesleri ve sahneleriyle sizleri farklı bir dünyaya götürecek olan bu yapımı hintfilmi.net farkı ile izleyin.
 • 168
 • IMDb 4.2
 • 10.597
 • 1
Ayurveda: Varolma Sanatı – Ayurveda: Art of Being
İncele
Ayurveda: Varolma Sanatı – Ayurveda: Art of Being
Türkçe Altyazı
2001 yapımı bir belgesel olan Ayurveda; Hint kültürüne ait bir tedavi yöntemi ve yaşam tarzı olan Ayurveda’nın, her koşula sahip insanın bu yöntemden nasıl faydalanabileceğini anlatıyor. Pan Nulin’in yazdığı ve yönettiği belgeselde, Hindistan’ın bir ucundan diğer ucuna yapılan bir yolculuk esnasında; hem saygın tıp insanlarının hem de küçük köylerde yaşayan kişilerin doğayla uyum içinde yaşayarak nasıl tedavi sağladığını görüyoruz. Beden, zihin ve ruhun aynı önemde olduğu Ayurveda’da, ‘Umut insanların yaşayabilmesi için doğanın insanlara verdiği bir hediyedir; böylece insanlar da doğayı keşfedebilirler.’ şeklindeki felsefe, farklı kişilerin tecrübeleriyle aktarılıyor. Yaşam bilimi ve tedavi sanatı olarak sunulan Ayurveda’yla şiirsel bir yolculuk yapılıyor. Hintfilmi.net sunar. 
 • 105
 • IMDb 7.5
 • 3.643
 • 1
Mujhe Meri Biwi Se Bachaao Türkçe Dublaj İzle
İncele
Mujhe Meri Biwi Se Bachaao Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Anand Mathur orta sınıf bir aileden gelmektedir, fakat küçüklükten beri hayalinde hep zengin olmak ve lüks içinde yaşamak vardır. Anand ın rüyaları hasta ve yakında ölecek olan milyoner bir adamın kızı olan Kamini ile tanışınca şekillenir. Kamini bu milyoner adamın tek kızı ve varisidir. Anand bu kızla evlenirse mirasa sahip olacağını düşünür durur. Kamini aşırı kiloludur ve yakında düğünleri olacaktır. Anand aslında Kamini yi pek sevmez ve milyoner olduktan sonraki zamanlarda daha güzel ve genç bir kızla tanışacaktır. Bakalım hikayenin sonu nasıl bitecek? Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 4.2
 • 13.157
 • 3
Murari 2001 Telugu Filmi İzle
İncele
Murari 2001 Telugu Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Telugu filmleri de Bollywood filmleri gibidir zaten oyuncular hemen hemen aynıdır ve hint filmi niteliğindedir. Filmde Murari'nin dedesi büyük bir tapınaktan heykeli arakladığı sırada Deva yani onların İlahları tarafından öldürülür. Tabii heykelin çalınmayacağını o civarda herkes bilmektedir ve Deva bu duruma acayip şekilde iflit olmuştur. Bu yüzden Murari'nin ailesini lanetlerler. Devanın aileye uyguladığı lanet ise her 48 senede bir aileden bir erkeğin ölmesidir. Son ölüm tam 48 sene önce olmuştur ve ölüm sırası ailenin o anki tek erkek üyesi olan Murari'dedir. Murari ölümü nasıl karşılayacak? Hintfilmi.net ten Telugu nun en iyi filmlerini seyredin.
 • IMDb 7.7
 • 14.186
 • 0
Sarhoş Atlar Zamanı İran Filmi İzle
İncele
Sarhoş Atlar Zamanı İran Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Ayoub, beş kardeşiyle ve babasıyla birlikte yaşamaktadır. Anneleri doğum sırasında ölünce, onlara babaları ve ablaları Rojin bakmaktadır. İran – Irak sınırında, diğer çocuklar gibi kaçakçılarla birlikte çalışan Ayoub, bir taraftan da sakat kardeşi Madi ile ilgilenir. Bir gün eve döndükleri zaman, babalarının öldüğünü öğrenirler, artık tek başlarına kalmışlardır. Amcaları da kendisinin zaten 8 çocuğu olduğu için onlara bakamayacağını söyleyince, Ayoub okulu bırakmaya ve ailesinin başına geçmeye karar verir. Bir süre sonra Madi’nin durumu kötüleşir, ve doktor ameliyat olması gerektiğini söyler.Amcasının bulduğu işte çalışmaya başlayan Ayoub, para biriktirmeye ve kardeşini ameliyat ettirmeye karar verir. Diğer işçiler yükleri atlarla taşımakta, ama Ayoub’un atı olmadığı için o sırtında taşımaktadır. Soğuğa dayanabilmeleri için içtikleri suya içki karıştırılan atlar, bazen yolun yarısında yığılarak zorlukla çalışırlar. Zaman geçmekte, ancak Ayoub’un biriktirdiği para yetmemektedir. O da amcasının atını alarak belki de dönemeyecekleri bir yola çıkmaya karar verir. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 7.7
 • 6.546
 • 0
Baran Tr Dublaj İran Filmi
İncele
Baran Tr Dublaj İran Filmi
Türkçe Dublaj
2001 tarihli bir dram olan Baran, farklı bir kimlikle yaşamanın zorluğunu, ve hayatın ilişkileri sınamasını konu alıyor.Latif, inşaatlarda çalışmakta olan 17 yaşında genç bir işçidir. Türk ve birkaç tane de kaçak Afgan işçiyle birlikte çalıştığı inşaatta, bir gün bir işçi sakatlanır, ve işi bırakmak zorunda kalır. Onun yerine oğlu Rahmat çalışmaya başlar. Bir süre sonra Latif’in işi de Rahmat’a verilince, Latif ona karşı kin güder, ancak ona yakınlaştıkça, Rahmat’ın bir sırrı olduğunu, ve aslında göründüğünden farklı bir olduğunu fark eder. Bu sırrı paylaşmaları, aralarındaki ilişkiyi de tamamen değiştirecektir. Üstelik karşılarına, ikisinin de hayatlarını değiştirecek zorluklar çıkmasına rağmen, birbirlerinden kopmayacaklardır. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 7.8
 • 10.068
 • 4
Kandahar’a Yolculuk 720p İzle
İncele
Kandahar’a Yolculuk 720p İzle
Türkçe Altyazı
Nafas, Afganistan’da doğmuş olan, ancak küçük bir çocukken ailesiyle birlikte Kanada’ya göç eden bir fotoğrafçıdır. Ancak kız kardeşi onun kadar şanslı olamamıştır; geçirdiği bir kaza sonucu bacaklarını kaybeden kardeşi, aile yola çıkmışken istemeden geride bırakılmıştır. Genç kadın bir gün Afganistan’daki kız kardeşinden bir mektup alır. Kardeşi intihar etmeye karar verdiğini, ve güneş tutulmasının meydana geleceği gün kendini öldüreceğini yazmaktadır. Kardeşinin hayatını kurtarmak için aceleyle yola çıkan Nafas, kendini mültecilerle dolu bir karavanda bulur. Ülke savaşı yaşamakta, ancak pek çok Afgan vatandaşı farklı nedenlerle ülkesine dönmektedir. Zorluklar içinde ülkeye ulaşan Nafas, Taliban rejiminin ülke üzerinde oynadığı tehlikeli oyunlara yakından tanık olacaktır. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.8
 • 13.342
 • 1
Albela – Kafası Karışık
İncele
Albela – Kafası Karışık
Türkçe Altyazı
2001 tarihli Albela, Hint sinemasının ünlü oyuncularını bir araya getiriyor. Tony, turistlere ülkesini tanıtmaktan zevk alan bir rehberdir. Mesleğinden dolayı da oldukça uyumlu bir gençtir. Ancak kendisine ilgi duyan Nina’nın farkında bile olmayacak kadar kendi hayatına dalmıştır. Bir gün Sonia ile tanışan Tony, onun tavırlarından çok hoşlanan Sonia’nın kendisine aşık olduğunu zanneder. hintfilmi.net Sonia’nın güzelliğinden çok etkilenen Tony, onun da kendisiyle birlikte olmayı kabul edeceğini düşünür. Ancak Sonia’nın zaten bir sevgilisi vardır.Filmin yönetmenliğini Deepak Sareen yapıyor. Senaryosu ise Honey Irani ve Javed Siddiqui’ye ait. Tony’yi Govinda, Sonia’yı Aichwarya Rai Bachchan, Nina’yı Namrata Shirodkar canlandırıyor. Ünlü oyuncular Jackie Shroff ve Saeed Jaffrey de diğer rolleri paylaşıyorlar. 1994 yılında Hindistan Güzellik Yarışması’nda derece alan, daha sonra ise Dünya Güzeli seçilen Aishwarya Rai Bachchan, hem Hindistan da hem de dünya çapında tanınan bir isim. Govinda ise, Hint sinemasında 100’den fazla rol alan ve dans yeteneğiyle de tanınan bir aktör. Hintfilmi.net sunar.
 • 146
 • IMDb 3.5
 • 9.093
 • 2
Asoka Türkçe Dublaj İzle
İncele
Asoka Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Asoka filminin başrollerinde Hindistan'da kral olarak tanımlanan Shah Rukh Khan ve yine onun kadar ünlü bayan aktrist Kareena Kapoor oynamaktadır. Filmde SRK bir kraldır ve bir takım olaylar sonrasında rahip olmaya karar verir. Sonrasında kral Buda felsefesini tüm dünyaya anlatmak ve aslında ne olduğunu göstermek adına harekete geçer. Asoka filmi Hintlilerin birkaç efsanesi mix edilerek yapılmıştır.2001 yapımı bu güzel tarihsel olayı hintfilmi.net ten tek link ve türkçe dublajlı bir şekilde takip edebilirsiniz.
 • 137
 • IMDb 6.4
 • 88.646
 • 26
Muson Düğünü – Monsoon Wedding İzle
İncele
Muson Düğünü – Monsoon Wedding İzle
Türkçe Altyazı
Aditi, ailesi ile beraber Yeni Delhi'de yaşamaktadır. Evli bir adama aşıktır. Fakat bu aşkın sonu olmadığının da farkındadır. Ailesi kızlarının bir an önce el ayağı düzgün biriyle evlenmelerini arzu etmektedir. Amerika'da yaşayan tanıdıklarının iyi bir kariyeri olan mühendis oğulları Hemant ile kızlarını evlendirmeyi düşünürler. Aditi görücü usulü evlilik düşünmemektedir. Birine aşık olup evlenmek istemektedir. Fakat ailesini de kıramaz Hemant ile evlenmeye razı olur. Dünya'nın birçok yerinde görücü usulü evlilikler yapılıyor. Hindistan'da bu süreç nasıl işliyor hintfilmi.net farkıyla bu filmde izleyebilirsiniz.
 • 104
 • IMDb 7.2
 • 14.037
 • 2
Pyaar Ishq Aur Mohabbat İzle
İncele
Pyaar Ishq Aur Mohabbat İzle
Türkçe Altyazı
3 tane birbirinden yakışıklı ve farklı karakterlerdeki erkeğin, aynı kıza aşık olması ile yaşanan romantizm ve komedi dolu olayları konu alan harika bir Hint filmi. Bu üç erkekten kahramanımız Yash, varlıklı bir ailenin çocuğudur.  Taj ise İngiltere'de sözü geçen, saygıdeğer bir babaya sahiptir. Gaurav ise içlerinden belki en mülayimidir. Gaurav part time çalışarak geçimini sağlayan bir öğrencidir. Bu üç farklı erkeğin Isha Nair adındaki bir kıza duygusal hisler beslemesi sonucu yaşanan bir dizi olayı konu alan filmi hintfilmi.net olarak sizlere sunuyoruz.
 • 168
 • IMDb 4.3
 • 7.098
 • 1
Utanç – Lajja Hint Filmi İzle
İncele
Utanç – Lajja Hint Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Kadınlar tarih boyunca dünyanın birçok yerinde aşağılanmışlardır. Hatta bazı toplumlar kadınların insan olup olmadığını tartışıyorlardı. Bazı toplumlar onları sadece seks ve çocuk sahibi olmak için kullandı. Bazı toplumlarda ise diri diri öldürüldüler. Tarihteki kadının Hindistan'da nasıl bir yere sahip olduğunu hintfilmi.net farkıyla Lajja filmimizde izleyeceksiniz. Hindistan'da yaşanan kadına şiddet ve namus vakalarını ele alan sosyal içerikli güzel bir film.
 • 202
 • IMDb 6.7
 • 7.113
 • 3
Ek Rishtaa: The Bond of Love İzle
İncele
Ek Rishtaa: The Bond of Love İzle
Türkçe Altyazı
Vijay, dört çocuklu bir aile babası olan işinde belirli bir konuma yükselmiş bir iş adamıdır. Güzel karısı Raakhee ile mutlu bir hayat sürmektedir. Vijay, oğlu Ajay'ı yurtdışına eğitimini tamamlaması için göndermiştir. Ajay, ailesini utandırmamış bilişim teknolojileri eğitimini başarıyla tamamlayarak evine dönmüştür. Büyük kızları Priti'nin çevresinde yakışıklı bir adam olan Rajesh dolanmaktadır. Priti'yi tavlamak için elinden geleni ardına koymaz ve sonunda başarır. Fakat Rajesh'in istediği Priti değil, onun ailesinin mal varlığıdır. Hinfilmi.net keyifli dakilar geçirmeniz dileğiyle...
 • 174
 • IMDb 4.6
 • 6.558
 • 1
Yaadein Hint Filmi İzle
İncele
Yaadein Hint Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Aile hayatı içinde yaşanan olayları konu alan güzel bir film Yadeen. Raj 3 kız evlat sahibi bir aile babasıdır. Kızlarından birini zorla sevmediği bir adamla evlendirmiştir. Ortanca kızı ise babasına inat aşık olduğu kişiyle evlenir. En küçük kızı ise ablalarından tamamen farklıdır. O aşka inanmıyordur. Bu güzel ailenin yaşamlarında olup bitenleri Jackie Shroff, Hrithik Roshan, Kareena Kapoor başrolleriyle hintfilmi.net vasıtasıyla izliyoruz.
 • 171
 • IMDb 4.3
 • 28.605
 • 7
One 2 Ka 4 İzle
İncele
One 2 Ka 4 İzle
Türkçe Altyazı
Yönetmenliğini K Shashilal Nair'in yaptığı, başrollerinde Jackie Shroff ve Shah rukh Khan'ın yer aldığı polisiye bir film. Javed ve Arun iki iyi arkadaş olan polis memurlarıdır. Javed evli ve 4 çocuk babasıdır. Javed birgün öldürülür. Arun arkadaşına olan vefa borcunu ödemelidir. Javed'in katillerini aramak için aksiyon, macera dolu bir yolculuğa çıkar. Keyifle izleyeceğiniz Hint aksiyon filmi hintfilmi.net farkıyla sizlerle.
 • 177
 • IMDb 5.1
 • 36.148
 • 8
Kuch Khatti Kuch Meethi İzle
İncele
Kuch Khatti Kuch Meethi İzle
Türkçe Altyazı
2001 yapımı Kuch Khattai Kuch Meethi filminde Bollywoodun en güzel aktrisi Kajol'un yanısıra, ünlü aktör Rishi Kapoor da rol almaktadır. Film yaklaşık 350 kişinin oyu ile 4.8 lik bir puan elde etmiştir. Yönetmenliğini Rahul Rawail in üstlendiği bu filmi hintfilmi.net üzerinden soluksuzbir şekilde izleyebilirsiniz.   Filmde Tina ve Sweety adındaki ikiz olan karakterleri Kajol canlandırmaktadır. Bu ikiz kızkardeşin anne ve babaları birbirlerini çok severek evlenmiştir fakat bir süre sonra aralarında meydana gelen ufak bir kıskançlık krizi yüzünde çift boşanmanın eşiğine gelir ve akabinde boşanır. Anlaşmalarına göre ikiz kızlardan biri annede, ötekisi ise baba da kalacaktır. Bu dram yüklü hikayeyi hintfilmi.net sitemizden 2 part şeklinde izleyebilirsiniz.  
 • 139
 • IMDb 4.8
 • 12.634
 • 8
Lagaan Once Upon a Time in India
İncele
Lagaan Once Upon a Time in India
Türkçe Dublaj
Eski zamanlarda İngiltere'nin dünyaya hakim ettiği ve birçok küçük ülkeyi sömürge yöntemi ile kendine bağladığı zamanlarda, yine ingiliz sömürgesindeki Champagner isimli çok küçük ve sevimli bir köyde uzun süredir yağmur yağmadığından ve kuraklıktan endişe edildiği için insanların canı sıkkındır. Köylüler çok zor durumda kalmışlardır ayrıca vergilerin artacağı insanları iyice çaresizliğe doğru iter. Sonunda köyün gençlerinden Bhuvan şehrin racasını görmeye gider ve onunla görüşürü. Raca yetkinin kendisini aştığını problemin İngiliz hükümeti tarafından kaynaklandığını söyler. Bu arad İngiliz Yüzbaşı Bhuvana bir teklif götürür, teklifinde bir takım çıkarmasını ve kriket maçı yapacaklarını belirtir. Yenmeleri halinde 3 sene lagaan olmayacaktır, kaybederlerse 3 misline çıkacaktır. Bhuvan çaresiz maçı kabul eder ne varki köylülerden hiçbiri kriket sporunu hayatlarında dahi duymamıştır. Hintfilmi.net iyi seyirler diler... Not: Filmde Tek Part yazan Türkçe Dublajlı Partlı yazan kısım Türkçe Altyazılıdır...
 • 224
 • IMDb 8.2
 • 99.323
 • 31
Yağmurdan Önce Yağmurdan Sonra – Kabhi Khushi Kabhie Gham
İncele
Yağmurdan Önce Yağmurdan Sonra – Kabhi Khushi Kabhie Gham
Türkçe Dublaj
Filmde işadamı birisi karısı ve 2 tane oğullarının mutlu bir yuvası vardır. İşadamının eşi Nandini iki oğlunada tutkuyla bağlıdır ve onları canından çok sever. Fakat evlatlığı olan Rahul'a karşı özel bir ilgi beslemektedir. Günlerden birgün evlatlık olan çocuk Rahul Güzeller güzeli Anjaliye aşık olur. Babası ise bu ilişkiye karşı çıkmaktadır , çünkü Anjali onlar kadar zengin değildir. Fakat Rahul babasını karşısına alarak evden ayrılır ve Anjali ile evlenmeye karar verir. Bu sırada annesi bu duruma çok üzülmüştür ve öteki kardeşi Rohan'a kardeşini eve geri getirmesini söyler. Rohan'da annesine söz verir ve kardeşini getirmeye gider. Fakat bu sırada Anjali'nin kız kardeşi Pooja'ya aşık olur yani iki erkek kardeş iki kızkardeşe aşık olmuştur. Hindistan'ın en çok izlenen filmleri arasında yer alan filmi izlerken umarızki keyifli vakit geçirirsiniz. Hintfilmi.net iyi seyirler diler...Yağmurdan Önce Yağmurdan Sonra izleKabhi Khushi Kabhie Gham izle 
 • 210
 • IMDb 7.1
 • 474.603
 • 170
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...