2002
Deewangee
İncele
Deewangee
Türkçe Altyazı
Deewangee filmi 25 Ekim 2002 yılında ilk gösterimini Hindistan'da yaptıktan sonra büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Çok eski bir film olmasına rağmen yüksek izleyici kitlesine sahip olması gerçekten de şaşırtıcı olaylardan birisi olarak kayıtlarımıza geçiyor. Filmin bu kadar çok dikkat çekmesinin sebebi ise şüphesiz oyuncu kadrosunda bulunan güzel isimler oldu. Bu ekibin başında yönetmen olarak ise başarılı yönetmen Anees Bazmee yer alıyor. Anees Bazmee daha önce de aynı türde filmleri yönetmiş bir yönetmen. Fakat Deewangee filminden sonra kariyer basamaklarını daha hızlı geçmeye başladı. Deewangee filmi Anees Bazmee'in dönüm noktası oldu.
 • IMDb 6,6
 • 1.993
 • 1
Aamaar Bhuvan
İncele
Aamaar Bhuvan
Türkçe Altyazı
Meher, Nur ve Sakina arasındaki  aşk üçgenini anlatmaktadır. Nur ve Sakina evlendikten bir süre sonra boşanırlar. Nur çalışmaya gider para yapıp gelir fakat bu arada Sakina ile Meher evlilik yapmıştır. Kahire film festivalinde boy gösteren film burada en iyi kadın oyuncu ve yönetmen ödüllerini almıştır. Ailenizle birlikte izleyebileceğiniz güzel bir aile/dram filmi. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 8.3
 • 2.259
 • 0
Maseeha
İncele
Maseeha
Türkçe Altyazı
Maseeha 2 saatlik konusu olan bir filmdir. Anarşinin hakim olduğu yıllarda ezilen halkın yanında olmak ve zorbalara karşı koymak üzere bir kurtarıcı doğar. Surajbhan bir despotun adıdır, Shantinagar yasadışı faaliyetlerin temelidir. Krishna, Surajbhan zulümünün bir kurbanıdır. Bakalım Krishna bu zulme başkaldırıp kendisini ve diğerlerini kurtarabilecek mi? Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 4.2
 • 2.579
 • 0
Leela-Leyla
İncele
Leela-Leyla
Türkçe Altyazı
Bombay’da bir üniversite profesörü olan Leela, aynı zamanda bir biyografi yazarıdır. Leela’nın eşi ise tanınmış bir şairdir ve vefat etmiştir. Eşinin hayatta olduğu süre boyunca Leela, sürekli eşinin isminin gölgesinde bir hayat sürdürmüştür. Şimdi ise eşinin ölümünün ardından sadece kendi hayal ettiği hayatı yaşamak için mücadele etmek ister. Amerika’ya giderek burada öğrencilere dersler vermeye başlayan Leela, bir gün Hintli bir aile ile karşılaşır ve onlar ile yakınlaşır. Hintli ailenin oğlu Kris bir üniversite öğrencisidir ve Leela ile yakın bir ilişki kurmaya başlar. Kris ile kurduğu yakın ilişki ile birlikte hayata yeniden doğduğunu hisseden Leela ise bu yaşadığı masal bittikten sonra mutlu olabilecek midir? Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.9
 • 1.717
 • 0
Eeshwar
İncele
Eeshwar
Türkçe Altyazı
Eeswar, Old City’de bir kenar mahalle olan Dhoolpet’te yaşayan öksüz bir çocuktur. Eeswar’ın babası, mahalle sakinlerinin yardımları ile Gudumba adı verilen uyuşturucu benzeri bir maddenin üretimini yapmaktadır. Yakın zamanda onu 20 yıldır bekleyen Sujatha adındaki bir kadın ile evlenir. hintfilmi.net Ancak Eeswar, babasının yalnızca kendi cinsel hayatını hareketlendirmek için Sujatha ile evlendiğinin farkında olduğu için gizliden gizliye babasına karşı kötü duygular besler.Bu sırada Eeswar, bir üniversite öğrencisi olan Indu’yu görür görmez aşık olur ve onu elde etmek için elinden geleni yapmaya başlar. Ancak önünde çok mühim bir engel vardır. Indu’nun babası, fakir insanlardan nefret etmektedir ve kızının fakir biri ile evlenmesine son derece karşıdır. Bu nedenle Eeswar’ı kızından uzak tutmak için onun yanına adamlarını gönderir.
 • IMDb 5.2
 • 3.941
 • 0
Youth
İncele
Youth
Türkçe Altyazı
Sandhya ABD'de eğitim görmüştür bu yüzden kültür olarak Amerikan kültürü ile birlikte büyümüş ve o şekilde yaşam tarzını yaratmıştır. Shiva ise Hindistan'da büyümüş ve gelenek-göreneklerine bağlı olarak bir yaşam tarzı sürmektedir. Fizik olarak Shiva Sanshya'yı çok beğenmektedir fakat kültürleri farklı olduğundan dolayı aralarında bu büyük bir problemdir. Bakalım bu kültür çatışması aralarını bozacak mı yoksa zıt kutuplar birbirini çekecek mi? Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 5.5
 • 2.073
 • 1
Mounam Pesiyadhe İzle
İncele
Mounam Pesiyadhe İzle
Türkçe Altyazı
Gautham ın bir restorantı vardır. Aşk adı altında birbirleriyle flört eden genç çiftlerden hiç hoşlanmamaktadır. En yakın arkadaşı Kannan ise Gautham ın tersine kadınlarla ilişki kurmaktan çok hoşlanmaktadır ve yolda gördüğü her kızla tanışmak ister. Maha adında genç bir kadına aşık olan Kannan, aslında kuzeni olan Sandhya ile evlilik hazırlığı içerisindedir. Sandhya ile Gautham muhabbet ettiklerinde ise Gautham, Sandhya'ya Kannan'ın başka bir kıza açık olduğunu söyler. Sandhya'da ondan hoşlanmadığını Gautham gibi bir adamla evlenmek istediğini belirtir. Bakalım bu aşk üşgeni nasıl sonuçlanacak? Hintfilmi.net 2002 yapımı Mounam Pesiyadhe filmini sunar.
 • IMDb 7.6
 • 3.377
 • 1
Manmadhudu İzle
İncele
Manmadhudu İzle
Türkçe Altyazı
Abhiram kendi reklam ajansına sahiptir ve ayrıca orada yöneticilik yapmaktadır. Enteresan bir şekilde tüm kadınların hain olduğunu düşündüğü için onlara karşı kin duygusu beslemektedir. hintfilmi.net Abhiram'ın amcası bu ajansta müdürlük görevi yapmaktadır ve Harika isimli bir kadını yardımcısı olarak işe alır. Abhiram ise amcasının bu kızı işe alması kararına hiçte sıcak bakmamaktadır ve kıza sürekli iğneleyici laflar söylemeye vs... başlar amacı kızın işi bırakmasını sağlamaktır. Bu eylemlere dayanamayan Harika ise istifasını ister bakalım işin sonu nereye varacak?
 • IMDb 8.1
 • 2.649
 • 1
Jeena Sirf Merre Liye İzle
İncele
Jeena Sirf Merre Liye İzle
Türkçe Altyazı
Jeena Sirf Merre Liye hint filminde; Takma adı Pinky olan Pooja ve Karan çocukluktan beri birbirlerine aşıktırlar. Bu süre içinde sadece birbirleri için yaşayacaklarına dair söz vermişlerdir. Kısa bir süre sonra ayrılırlar fakat verdikleri sözü unutmazlar. Pooja deli gibi sevgilisini arar ama nafile. Sonunda kendi aşk hikayesini yazmaya karar verir. Ve olaylar gelişir. İki aşığın başına gelenleri keyifle izleyeceğiniz bu filmi hintfilmi.net olarak sizlere ulaştırıyoruz.
 • 146
 • IMDb 4.6
 • 13.591
 • 0
Kaante
İncele
Kaante
Fragman
12 Mayıs 2000 yılında Los Angeles da bir kamyon çalınır ve soruşturma için Güney Afrika kökenli altı kişiyi polis tutuklar. Bunlar ; ‘üstat’ olarak bilinen eğitimli, zeki, işsiz ve Hindistan’a geri dönmeyi çok isteyen ve psikolojik sorunları olan eşiyle Yashvardhan Rampal, hiç İngilizce konuşamayan , ‘’Ajju’’ olarak bilinen, küfürbaz, hazır cevap - güler yüzlü bir gangster olan Jay Rehan; eskiden bir gece kulübünde bodyguardlık yapan ve öfke kontrol sorunu olduğu için sürekli kavga çıkartan bar dansçısı Lisa ile sevgili olan Marc Issak; Bali olarak tanınan, küfürbaz, alkolik, zampara, kekeme ve zehir taciri Raj Yadav; Bali’nin yardımcısı, aynı zamanda Mac olarak da tanınan Maqbool Haider; maddi sıkıntılardan dolayı oğlunun velayetini alamayan fakat onu geri almak için geri dönen Renu’dan yakın zamanda boşanan Andy takma isimli Anand Mathur.Kusursuz bir banka soygunu planı yapan bu altı kişiden birisinin kimliğini keşfeden gizli bir polis ortaya çıkar. Bakalım bu yetenekli polis banka soyguncularının kimliklerini nasıl öğrenecektir? Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.5
 • 3.066
 • 3
Hathyar: Face to Face with Reality İzle
İncele
Hathyar: Face to Face with Reality İzle
Türkçe Altyazı
Hathyar: Face to Face with Reality filminde Shivalkar ailesi çevrelerinde korkulan ve saygı duyulan bir ailedir. Çocukları Rohit ise bokstaki başarısından ötürü Bhai ünvanını alır. Boksör çocuk ailesine bu kadar yüklenilmesinden dolayı organize bir suç örgütü kurar. Hayatı gayet sakin giden çocuk bakalım bu çete işlerini nasıl yönecetek? Hayatı birden tepetaklak mı olacak yoksa gerçekten istediği bu mafya-çete işleri mi? Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 5.7
 • 3.127
 • 2
Pyaar Diwana Hota Hai – Çılgın Aşk
İncele
Pyaar Diwana Hota Hai – Çılgın Aşk
Türkçe Dublaj
Sunder ve Payal’in hikayesini anlatan ‘Pyaar Diwana Hota Hai’, 2002’de gösterime giren bir romantik film. Sunder, küçük bir köyde doğmuş ve büyümüştür. Bir süre sonra büyük bir şehre taşınır ve hayatına orada devam etmeye karar verir. hintfilmi.net Daha önce görmediği tipte bir çok insanla karşılaşan Sunder’in başı dönmüştür. En çok istediği şey ise kadınları etkilemek ve popüler olmaktır. hintfilmi.net Ama hem kadınlar hem de birlikte yaşadığı arkadaşları onu komik bulmakta ve alay etmektedir. Bir gün Payal Khurana adlı bir genç kızla tanışır. Tesadüfler nedeniyle, Payal Sunder’i konuşamayan bir engelli zannetmekte, ve ona acımaktadır. Payal’in ilgisini kaybetmek istemeyen Sunder, rol yapmaya başlar, ama bu durum ne kadar devam edecektir? Kirti Kumar’ın yönettiği filmin senaryosunu S. M. Ahale, Shashi ve Javed Siddiqui yazmış. Başrollerde ise; Payal’i canlandıran Rani Mukerji, ve Sunder’i canlandıran Govinda var.
 • IMDb 4.1
 • 5.893
 • 4
Thulluvadho Ilamai Tamil Filmi İzle
İncele
Thulluvadho Ilamai Tamil Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Yaşları genç olan ergen gençler ailelerinin kendilerine yaptığı baskılardan o kadar bunalmıştır bir araya gelip bu baskıdan kurtulmaya ve kendi hayatlarını kurmayı kararlaştırırlar. Her biri bir takım işlerde çalışmaya başlarlar ve yavaş yavaş kendilerini geçindirecek şekilde para kazanmaya başlarlar. Bu yaşları genç kardeşlerimiz bakalım bu zorlu dünyanın hayat şartlarına ne kadar dayanabilecekler? Şartlar onları vazgeçirecek mi yoksa verdiklerini karara sadık mı kalacaklar? Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.2
 • 4.469
 • 0
Bhagat Singh Efsanesi-The Legend of Bhagat Singh İzle
İncele
Bhagat Singh Efsanesi-The Legend of Bhagat Singh İzle
Türkçe Altyazı
Bhagat, 1908 yılında İngiliz hakimiyetinde olan Hindistan’da doğmuş bir gençtir. İngilizlerin yıllar boyunca Hint vatandaşlarını kıyıma uğratmasına şahit olmuştur. İngilizler başta bir şirketin idaresinde ülkeye gelmiş, ancak daha sonra ülkedeki nüfusun çoğu üzerinde hakimiyet kurmuşlardır. General Dyer gibi bazı ordu üyelerine verdikleri güçler ise onları diktatörler haline getirmiş, onlar da binlerce masum insanın ölümüne neden olmuşlardır. Halkın bu şekilde yaşamaya çalıştığı bir dönemde Mohandas Gandhi ortaya çıkmış ve halkı direnişe teşvik etmiştir. Artık İngilizler’in ürettiği mallar yakılmakta, öğrenciler okula devam etmemekte, hükümet için çalışan memurlar ise istifa etmektedir. Ancak hiç tahmin etmedikleri şey olur ve Gandhi hem hareketi hem de ona destek olanları terk eder. Bunun üzerine Bhagat önce kendi savaşını vermeye, daha sonra ise insanlar için daha büyük mücadelelere girmekten çekinmeyecek ve bir direniş kahramanı olacaktır. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 8.1
 • 12.441
 • 16
Humraaz Hint Filmi İzle
İncele
Humraaz Hint Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Raj Singhania, Hindistan’ın Bombay kentinde yaşayan zengin ve başarılı bir iş adamıdır. Diğer taraftan, Karan adında bir genç adam bir müzik grubunun lideridir; Priya ise onun hem sevgilisi hem de gruptaki en büyük desteğidir. Raj Karan’la bir araya gelir ve onunla bir anlaşma yapar. Çıkacakları bir deniz seyahati süresince Karan ve grubu Raj için müzik yapacaktır. Ancak gizli bir anlaşma daha yapılmıştır. Karan Priya’yla birlikte Raj’a komplo kurmuş ve Raj’ın topraklarından pay alabilmek için ikisinin evlenmesini ayarlamıştır. Tasarladıkları şekilde Raj ve Priya karşılaşırlar ve Raj Priya’ya sırılsıklam aşık olur. Ona evlenme teklif eder ve tüm ailesiyle tanıştırır. Plan işe yaramıştır. Kısa sürede evlenen Priya ve Raj yeni hayatlarına başlarlar. Ancak Priya Raj’a bir ay süreyle birlikte olmamaları gerektiğini söyler. Bu da Karan’la birlikte yaptıkları planın bir parçasıdır. Ancak işler tasarladıkları gibi gitmeyecek, Priya anlaştıkları gibi davranmaktan vazgeçerken, Karan birlikte yaptıkları her şeyi açıklamaya hazırlanacaktır. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 6.4
 • 4.721
 • 5
Chalo Ishq Ladaaye Türkçe Dublaj İzle
İncele
Chalo Ishq Ladaaye Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Çok popüler ve sevilen bir Bollywood yıldızı olan Rani, tüm hayranlarına ve geniş çevresine rağmen yalnız bir hayat sürmektedir. Bu yüzden giderek daha da mutsuzlaşan Rani, kendini alkole verir. Bir gün sarhoş bir halde araba kullanmaktayken Pappu adında bir gence çarpar. Hafif yaralanan ve onu tanıyan Pappu, Rani’yi çok sevdiğini ve onun için her şeyi yapacağını söyler. Rani de ondan kendisini aldatan erkek arkadaşını öldürmesini ister. Pappu kabul eder, ancak karşılığında, Rani de onun tahammül edemediği büyükannesini öldürecektir. Rani de onun şartını kabul eder. Pappu kısa sürede sözünü yerine getirir ve Rani’nin erkek arkadaşını öldürür. Yapılanlardan ürkmeye başlayan Rani vazgeçmek ister, ancak yine de sözünü tutar ve büyükanneyi öldürür. Nihayet işlerini tamamladıklarını ve hiçbir şüphe uyandırmadıklarını düşünürler, ama farkında olmadıkları bir şey vardır. Onları izleyen bir polis memuru, cinayetleri hem fark etmiş hem de kanıt elde etmiştir. Hintfilmi.net türkçe dublajlı hint filmlerini sunar.
 • IMDb 4.3
 • 12.131
 • 4
Bende Sevdim İzle
İncele
Bende Sevdim İzle
Türkçe Altyazı
Shiv ve Pooja evli bir çifttir, hewr evde olan ufak tartışmalar onların hayatlarında da vardır. Pooja eşi için yükselttiği kariyerini bir kenara koyar ve Shiv'e aşık olduğu için evinin kadını olur. Pooja sonraları Shivin kendisini aldattığını sanar ve Shiv ile boşanırlar. Sonrasında Pooja Raj ile karşılar. Raj hayatta sahip olabileceği herşeye aşk haricinde sahiptir. Sonrasında Pooja Shiv ile tekrar başlama aşamasında Raj ile Shiv arasında kalır. Pooja eski kocasınımı yoksa yeni aşık olduğu adamımı taercih edecektir. Bu güzel romantik hint filmini hintfilmi.net sitemizden full hd izleyebilirsiniz...
 • 168
 • IMDb 3.5
 • 12.458
 • 4
Yeh Hai Jalwa
İncele
Yeh Hai Jalwa
Türkçe Altyazı
Bir yasak ilişki sonucu dünyaya gelen Raj daha doğmadan babası tarafından terk edilir. Annesinin ömrü ise ancak Raj altı yaşına gelene kadardır. Annesinin ölümünden sonra zor zamanlar geçiren Raj babasının öldüğünü sanmaktadır.Babasını sadece  resimlerden tanıyan Raj, babasını haberlerde gördüğünde onu aramaya karar verir. Babasını aramaya koyulduğunda başından bir çok olay geçecektir.Yorumlarınızı hintfilmi.net sitemizden eksik etmeyiniz. İyi seyirler...
 • 141
 • IMDb 4.4
 • 14.681
 • 6
Company Aksiyon Hint Filmi
İncele
Company Aksiyon Hint Filmi
Türkçe Altyazı
Alt sınıftan gelen bir genç olan Chandu, suça ve türlü işlere bulaşmış olan Malik’le birlikte bir takım oluşturur. Şehirdeki düşmanlarına karşı mücadele etmeye başlarlar. Bir yer altı örgütünde Aslam adındaki reis için çalışan Malik, Chandu’yu da kendi çetesine katar. Zaman içinde Aslam’ı saf dışı bırakan ve birlikte çalışmaya başlayan ikili, kendi ekiplerini kurarlar. Mumbai’nin en güçlü çetesi haline gelen ekipte ikili, uyumunu kaybetmekten kurtulamayacak, ve onları karşı karşıya getiren şey birbirlerine duydukları öfke ve kıskançlık olacaktır.
 • IMDb 8.1
 • 12.690
 • 9
Mr. and Mrs. Iyer İzle
İncele
Mr. and Mrs. Iyer İzle
Türkçe Altyazı
Mrs Iyer muhafazakar bir aileden gelmiş, Mr Iyer ile evli ve Santhanam isminde daha yeni bir bebeği olan birisidir. Mrs Iyer bir başka şehri ailesini ziyaret etmeye gitmiştir, geri dönüş yolunda faşist dincilerin otobüste ayaklanması baş gösterir. Mrs Iyer otobüste beraber yolculuk yaptığı ve hiç tanımadığı bir fotoğrafçı erkeği evli olduklarını söyleyerek aşırı dincilerin elinden kurtarır. Bu sayede bu iki kişi bu darmadağınık durumda birbirlerine destek olmaya ve hayatta kalmaya çalışırlar. 2002 yapımı güzel bir hint dram filmi olan bu hikayeyi online full hd olrak hintfilmi.net web sitemizden takip edebilirsiniz...
 • 122
 • IMDb 7.8
 • 4.816
 • 4
Vatanımın Şarkıları-Gomgashtei Dar Aragh Full İzle
İncele
Vatanımın Şarkıları-Gomgashtei Dar Aragh Full İzle
Türkçe Altyazı
İran – Irak savaşı esnasında geçen film, sınırı savaş sırasında bile olsa her ne pahasına olursa olsun geçmeye kararlı kişilerin var olabileceğini gösteriyor.Mirza, İranlı Kürt bir şarkıcıdır. Eski eşi Hanareh’ten 23 yıl önce boşanmıştır; ancak Hanareh ona haber yollayarak yanına gelmesini istediğini söyler. Mirza, kendisi gibi müzisyen olan oğulları Barat ve Audeh’le birlikte yola çıkar. Ancak yolda başlarına gelenler, hiç birinin tahmin etmediği şeyler olacaktır.Diğer filmlerinde olduğu gibi bu yapımda da, yönetmen Bahman Ghobadi, insanların üzerinde baskı kurmanın ne gibi sonuçları olabileceğini tartışıyor.Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 7.3
 • 4.374
 • 0
11 Eylül İran Filmi İzle
İncele
11 Eylül İran Filmi İzle
Türkçe Altyazı
11 Eylül 2001’de Amerika’da yaşanan terör olaylarını konu alan pek çok yapımdan biri olan ’11 Eylül’ 2002 tarihli bir dram.11 farklı ülkeden 11 yönetmenin katkılarıyla çekilen filmde, her kısa film yine 11 dakikadan oluşuyor. Tüm yönetmenler, saldırılara kendi bakış açılarından bir olayı anlatarak katılıyorlar; İran’da öğrencilerine neler olduğunu açıklamaya çalışan bir öğretmen, Burkina Faso’da Usame Bin Ladin’i gördüğünü iddia eden öğrenciler, Manhattan’da o sabah Dünya Ticaret Merkezi’ne giden bir adama mektup yazan bir Fransız kadın, Şili’de yaşayan ve Allende’yi hatırlayan insanlar. Olaylar herkese geçmişte olan farklı şeyleri hatırlatmıştır, ancak hepsinin ortak noktası yıkım ve ölümdür. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 7.0
 • 2.761
 • 0
Hum Tumhare Hain Sanam – Ben Seninim
İncele
Hum Tumhare Hain Sanam – Ben Seninim
Türkçe Altyazı
Bir aşk üçgenini konu alan Hum Tumhare Hain Sanam filminde, çocukluk aşklarının, bir insanın tüm hayatını nasıl etkileyebileceği anlatılıyor. Radha ve Suraj çocukluklarından beri yakın arkadaştır. Yine küçüklüklerinden beri tanıdıkları Gopal ise, o zamandan beri Radha’ya aşıktır. hintfilmi.net Gopal’in evlenme teklifini kabul eden Radha, tanıdığı herkes içinde en çok onu sevdiğini söylese de, Gopal’i ikna edememiştir. Radha’yı Suraj’dan kıskanmasıyla hiçbir şeyi gözü görmez hale gelen Gopal, hem evliliğinde problemler yaratacak, hem de etrafındakilerin hayatını tehlikeye atacak kadar ileri gidecektir.2002 yılında gösterilen filmin yönetmeni K. S. Adiyaman. Senaryosu ise, yönetmen Adiyaman ile birlikte Adin Kumar’a ait. Başrollerdeki Shah Rukh Khan Gopal’i; Medhuri Dixit Radha’yı; Salman Khan ise Suraj’ı canlandırıyor. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • 172
 • IMDb 5.1
 • 58.038
 • 15
Haan Maine Bhi Pyaar Kiya – Evet Bende Sevdim
İncele
Haan Maine Bhi Pyaar Kiya – Evet Bende Sevdim
Türkçe Altyazı
Shiv ve Pooja’nın hikayesinin konu alındığı Haan Maine Bhi Pyaar Kiya filmi, hem müzikal hem de romantik öğelerden oluşuyor. Shiv’e aşık olan Pooja, onunla evlendikten sonra çalışmayarak ev kadını olmayı seçmiştir. Shiv de Pooja’yı sevmektedir; ve ufak tefek kavgalar yaşasalar da, mutlu bir evlilikleri vardır. hintfilmi.net Bir süre sonra, kişiliklerinin farklı olması onları daha büyük tartışmalara iter, ve Pooja, Shiv’in onu aldattığını söyleyerek ayrılmak ister. Boşandıktan sonra Raj’la tanışan Pooja, Raj’a hayran olmasına rağmen aşık değildir, ve Shiv’i unutamaz. İki erkek arasında kalan Pooja’nın bir karar vermesi gerekecektir.2002 yılında gösterime giren filmin yönetmeni, Dharmesh Darshan. Senaryo ise; Dharmesh Darshan, Naseem Mukri ve Raj Sinha tarafından yazılmış. Shiv’i Abishek Bachchan, Pooja’yı ise Karisma Kapoor canlandırıyor. Akshay Kumar ise Raj rolünde yer alıyor. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • 168
 • IMDb 3.5
 • 5.337
 • 0
Aap Mujhe Achche Lagne Lage – Artık Senden Hoşlanmıyorum
İncele
Aap Mujhe Achche Lagne Lage – Artık Senden Hoşlanmıyorum
Türkçe Altyazı
2002 yapımı Aap Mujhe Achche Lagne Lage filminde; Sapna Dholaika, oldukça sert bir aile ortamında yetişmiş bir genç kızdır. Özgür bir ruha sahip olan Rohit’le tanışınca, ondan çok etkilenir. Sapna ile birlikte olmakta kararlı olan Rohit, onun ailesinden gelecek büyük tepkiyi göze almıştır. hintfilmi.net Sapna’nın babası Pratap, önce Sapna’yı, sonra kardeşi Raman’ı kendi seçtiği kişilerle evlendirmekte kararlıdır. Bu nedenle Rohit’in, Sapna’nın hayatına girdiğini öğrenince, her ikisine de işkence etmeye başlarlar. Bu çıkmazdan kurtulmak için, hem Rohit’in hem de Sapna’nın çok çabalaması gerekecektir.Vikram Bhatt’ın yönettiği film, 2002’de gösterime girdi. Senaryosu; Robin Bhatt, Girish Dhamija ve Sanjeev Duggal tarafından yazılan ‘Artık Senden Hoşlanıyorum’un başrollerinde; Hrithnik Roshan, Ameesha Patel, Kiran Kumar ve Mukesh Tiwari yer alıyor. Hintfilmi.net sunar.
 • 173
 • IMDb 3.1
 • 21.038
 • 5
Shakthi: The Power
İncele
Shakthi: The Power
Türkçe Altyazı
Shekhar ile Nandini ülkeleri Hindistandan uzak Kanada ülkesinde ikamet eden Hint kökenli bir çekirdek ailedir. Shekhar'ı dünyaya getiren biricik annesi öldürülünce, ailesiyle birlikte Hindistana gitme ve cenazeye katılma kararı alırlar. Ülkelerine döndüklerine bizde kan davası adı ile tabir edilen bir durumun ortasında kalırlar. İki ailes birbirine girmiştir adeta savaşmaktadırlar. Bu güzel aile küçük çocuklarını nasıl koruyacak bu pis ortamdan nasıl çıkacaklardır. Shakthi the Power filmini hintfilmi.net adresinden tek part olarak izleyebilirsiniz.
 • 176
 • IMDb 5.7
 • 36.294
 • 22
Om Jai Jagadish
İncele
Om Jai Jagadish
Türkçe Altyazı
Saraswati Batra, dul olmasına rağmen bütün zorluklara göğüs gererek 3 evlat yetiştirmiştir. Bunlardan en yaşlısı Om çok dürüst ve zekidir, ayrıca Jai ve Jagadish adında 2 oğlu daha bulunmaktadır. Evin geçimini en küçük adam Om sağlamaktadır. Jai Amerika'da bir üniversitede okumaktadır ve desteği Om'dan almaktadır. Aynı şekilde Jagadish te bir üniversitede bilgisayar üzerine öğrenim görmektedir. Om Jai Jagadish filmi çocukların isimlerinden esinlenilmiştir ve hintfilmi.net adresinden tek parça olarak sizlerin beğenisine sunulmuştur.
 • IMDb 5.6
 • 4.874
 • 2
Aankhen
İncele
Aankhen
Türkçe Altyazı
Vijay Singh Rajput, 30 senedir Jefferson Bankasında müdürlük yapmaktadır. İşinde gayet başarılı olan Rajput aynı zamanda işine çok saygı gösterir ve yanında çalışan kişilerin disiplinli hareket etmesini ve full performans şeklinde çalışmasını ister. Fakat Rajput'un yanında çalışan elemanlardan biri eski bir banka müşterisine bir yanlış yapar akabinde kovulur. Orijinal konusu olan Aankhen filmini hintfilmi.net vasıtası ile 720p kalitede izleyebilirsiniz. Eğer yüksek bağlantı hızına sahip değilseniz vk playerları filmi size 360 ve 480 p kalitesinde de izleme fırsatı vermektedir. 
 • 166
 • IMDb 7.4
 • 13.169
 • 4
12
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...