2007
Amal
İncele
Amal
Türkçe Altyazı
Bir Rikşa şoförü olan Amal, genç ama haddinden fazla hırslı bir kişiliği içerisinde barındırmaktadır. Hayatında ki en büyük şans ise Amal'ın hayatına giren bir adamdır. Zengin bir adam hayatı boyunca onun gibi bir insanla tanışmadığını söyler ve Amal'a çok değer verir. Zaman sonra adam hayatını kaybettiğinde tüm mirasını Amal'a bıraktığı belli olur. Bu vakitten sonra Amal'ın yapacağı tek şey mirasın başına geçmek olacaktır. Peki o zenginliği bu kadar kısa sürede kabul edecek midir? Zenginlik onun için bir sınavdır. Bir anda parayı bulmanın ona iyi gelmeyeceğinin kendisi de farkındadır. Bu yüzden dikkatli ve özverili davranması gerekmektedir.
 • 55dk
 • IMDb 7.5
 • 900
 • 0
Partition
İncele
Partition
Türkçe Altyazı
Bazı aşkları diğer aşklardan ayıran özellik arada ki yaş farkıdır. İzleyeceğimiz Hindistan yapımı olan filmde büyük bir yaş farkının aşka engel olmayacağı anlatılıyor. Bir Hintli adam 38 yaşında olmasına rağmen genç bir kıza şık oluyor. Arada ki yaş farkı büyük bir sorun olurken birde üzerine din farkı ortaya çıkıyor. 17 yaşında olan genç kızın Müslüman olması ikilinin arasında ki engellerin en büyüğü haline geliyor. Ama ikili bu engelleri umursamayarak bir araya gelmek için büyük bir çaba sarf etmeye başlar. Çünkü aralarında ki aşk her şeyi yıkacak güçtedir ve onlar buna inanmaktadır.
 • 116dk
 • IMDb 7.0
 • 2.959
 • 4
Madhumasam
İncele
Madhumasam
Türkçe Dublaj
Sanjay her zaman mantıktan yana olan bir kişiliktir. Mantık dahilinde olmayan hiç bir şeyin varlığına inanmamakta ve insanlara kolay kolay güvenmemektedir. Hamsa ise onun tam tersi bir kişiliktedir. İnsanlara kolayca güvenen ve aşka sevgiye inanan bir insan olan Hamsa, Sanjay ile tanışır. İkili arasında bir etkileşim olduğu bellidir. Hamsa, Sanjay'a bir evlilik teklif eder. Sanjay duygularına tam olarak güvenmese bile Hamsa'nın bu teklifini kabul eder. Zaman sonra Sanjay bu düşüncelerini Hamsa'ya söyleyecektir. Bu duruma çok üzülen Hamsa ile standart duygulara sahip olan Sanjay arasında büyük bir fikir tartışması başlayacaktır.
 • 1.490
 • 0
Athidhi
İncele
Athidhi
Türkçe Altyazı
Athidhi çocuk olmasına rağmen hayatın kötü taraflarını çoktan görmüştür. Bunun sebebi ise kimsesiz bir çocuk olmasıdır. Çok çabuk olgunlaşan Athidhi, bunu yalnızlığına bağlamaktadır. Ama tam anlamı ile sahipsiz değildir. Çünkü bazı kişiler ona ailesi gibi davranmakta ve onu gözetmektedir. Bir gün bu değer verdiği kişiler Athidhi'nin gözlerinin önünde öldürülür. Gerçek ailesi olmasa bile ailesi katledilmiştir. Bu durumdan çok rahatsız olan Athidhi, henüz daha çocuk olmasına rağmen büyük bir intikam planının içerisine girer. Sevdiklerini öldüren kişileri bulup bir bir öldürmek istemektedir. Eğer bunu yaparsa sevdiklerinin intikamını almış olacaktır. Bu da hayatı boyunca rahat yaşaması demektir.
 • IMDb 5.6
 • 3.538
 • 0
Strangers
İncele
Strangers
Orjinal Dil
Sanjeev Rai, İngiltere’de karısı Nandini ile birlikte oldukça naif ama zengin bir hayat yaşamaktadır. Günün birinde Sanjeev, Fransa’ya yaptığı bir tren yolculuğu sırasında Rahul ismindeki bir adam ile tanışır. Rahul, bir yazardır, fakat yazma ilhamını tamamen kaybetmiştir. Günün birinde 6 yaşındaki oğlunun ölmesi üzerine neredeyse delirecek hale gelmiş ve evliliği bu durumdan zarar görmüştür. Sohbetlerinin sonunda Rahul, Sanjeev’e bir teklifte bulunur. Bu teklif korkunç bir şekilde kendi karılarını öldürmek üzerinedir. Bu teklifi kabul eden Sanjeev ile birlikte Rahul, planladıkları görevi yerine getirmek için harekete geçerler, fakat içlerinden birisi aslında bu işi yapmaya niyetli değildir. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 5.2
 • 1.190
 • 0
Dhol
İncele
Dhol
Türkçe Altyazı
Dört tembel ve sorumsuz arkadaş daha iyi, varlıklı ve zengin bir yaşam sürebilmek adına zenginbir kızı tavlamaya onunla tanışmaya çalışırlar. Fakat yaptıkları plan bir şekilde kötü bir hal alır ve bir suça karışırlar. Zengin kızın adı Rito'dur ve bir süre önce erkek kardeşi arkadaşıyla birlikte öldürülmüştür. Hintfilmi.net Dhol filmini sunar.
 • IMDb 6.0
 • 2.735
 • 0
Shakalaka Boom Boom
İncele
Shakalaka Boom Boom
Orjinal Dil
Shakalaka Boom Boom 2007 hint filmiFilmde, iki farklı müzisyenin kesişen öyküleri anlatılıyor. AJ, kıskanç, bencil ve açgözlü bir müzik sanatçısıdır. Bununla birlikte o müzik endüstrisinin en iyilerindendir ve yeni bir proje düşünemediği için üretimini durdurmuştur. AJ, aynı zamanda Ruhi adındaki birine tutku ile aşıktır. Fakat piyasada özenti bir şarkıcı olan Reggie de onun sevdiği kadına aşık olmuştur. Bu nedenle AJ, Reggie’nin kariyerini yok etmek için plan yapar. Öncelikle Reggie ile arkadaş olarak onun hayatına girer. Onun hakkında araştırma yapar ve karaciğer yetmezliği olduğunu öğrenir. Bunun üzerine bir gün onun evine vakit geçirmeye gider ve gereğinden fazla içki sunarak onu bayıltır. Tüm proje dosyalarını, müzik notaları çaldıktan sonra evi terk eder. Birkaç yıl sonra çaldığı parça ile büyük ün kazanır. Fakat Reggie geri dönecek ve intikamını alacaktır. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 2.7
 • 3.149
 • 0
Paruthi Veeran İzle
İncele
Paruthi Veeran İzle
Türkçe Altyazı
Madurai çevresinde kırsal bir bölgedeki Parithiyur köyünde yaşayan Paruthiveeran, sık sık köyde işlenen küçük suçlardan dolayı aranmaktadır. Hayattaki tek amacı yeterince kötü şöhrete ulaştıktan sonra haber kanallarına çıkmak ve Madras hapishanesine tıkılmaktır... Paruthiveeran sık sık köylülerin parasını zorbalıkla ele geçirir. Eğlenmek için de köyün kadınlarına el koyar. Bütün bu zorbalıklarına göz yuman, ona taparcasına bağlı olan amcası da onun en büyük destekçisidir. hintfilmi.net Kuzeni Muththazhagu, köyün ileri gelenlerinden birinin kızıdır. Kız onu kendi canından bile daha çok sevmektedir. Çocukken Paruthiveeran onu kuyuda boğulmaktan son anda kurtarmıştır. Ve Muththazhagu da onunla evlenmeye söz vermiş ve tutkuyla Paruthiveeran’a bağlanmıştır. Kızın sevgisi o kadar derindir ki, aynı sınıfta kalabilmeleri için, bile bile okulunda başarısız olmaktadır. Paruthiveeran ve Muththazhagu arasındaki bu değişik bağ bizi nerelere sürükleyecek? Dram ve romantizmin iç içe geçtiği Paruthi Veeran sinemaseverleri derinden etkileyecek bir yapıt.
 • IMDb 8.2
 • 12.708
 • 3
Dhan Dhana Dhan Goal
İncele
Dhan Dhana Dhan Goal
Türkçe Altyazı
Jaidev ve Kavita, oğulları Sunny ile birlikte İngiltere’de yaşayan orta sınıf bir ailedir. Jaidev, aynı zamanda bir futbol kulübünde futbol yıldızıdır. Oynadığı takım son derece başarılıdır, ancak bu başarı aynı zamanda takımın sonunu da getirir. Üst üste aldığı başarıların ardından rakip takım ve destekçileri tarafından saldırıya maruz kalan takım, en sonunda baskılara dayanamaz. Jaidev, oğlu Sunny de kendi gibi bir futbol yıldızı olacak şekilde yetiştirir. Önce İngiliz takımına ve sonra kendileri gibi Asyalı olanların takımına girmeyi başaran Sunny, ilerleyen zaman içinde büyük başarılara imza atar. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 4.9
 • 5.340
 • 6
Ek Chalis Ki Last Local
İncele
Ek Chalis Ki Last Local
Türkçe Altyazı
Ek Chalis Ki Last Local filmi konusu: İki kişi saat 1.40 taki trenlerini aynı anda kaçırırlar ve bu onların hayatında başlı başına bir değişiklik yaratacaktır. Tren Kurla'dan Vikroli'ye sefer yapmaktadır fakat ikili Kurla'da kalmıştır. 18 mayıs 2007 senesinde hindistan'da vizyona giren filmi Türkçe altyazılı hd kalitede hintfilmi.net sitemizden tek part olarak izleyebilirsiniz.
 • IMDb 7.3
 • 2.262
 • 0
Dharm
İncele
Dharm
Türkçe Altyazı
Dharm filmi konusu:Hindistan’ın görkemli şehirlerinden biri olan Varanasi’de Hinduların keşişi olarak hayatını sürdüren Pandit Chaturvedi, oldukça dindar ve geleneklerine bağlı bir adamdır. Herkese iyilik yapmak isteyen ve çevresine çok iyi davranan bu adamın kızı, bir gün kucağında bir bebekle çıkagelir. Tapınağın kenarında kimsesiz halde bulduğu bebeği babasına getirmiştir. hintfilmi.net Keşiş Pandit, bebeğin kimsesiz olduğuna inandıktan sonra onu yetimhaneye vermeye karar verir. Ancak eşi ona karşı çıkar ve bebeğin kendileri tarafından büyütülmesi için ısrar eder. Karthik adını verdikleri bebek, gün be gün büyür ve okul hayatına başlar. Uzun yıllar sonra bir kadın çıkagelir ve Karthik’in kendi çocuğunu söyleyerek onun bir Müslüman çocuğu olduğunu, adının da Mustafa olduğunu keşişe bildirir. Bu durum karşısında kendini büyük bir günah işlemiş olarak gören keşiş, büyük bir yıkım yaşar. Ancak sonunda vicdanı ona doğru yola gösterecektir.
 • IMDb 8.0
 • 2.562
 • 1
Yamadonga
İncele
Yamadonga
Türkçe Altyazı
Raja büyük bir hırsızdır. Patronu ona sürekli işler verir o da hırsızlığını yapar ve patronuna çaldığı malları götürür bunun karşılığında güzel paralar kazanır. Patron kaza sonucu jayatını kaybedince Raja bu işe çok sinirlenir ve hemen ölüm Tanrısı Yamaya durumdan yakınır lanet eder. Yama bu lanet karşısında ondan intikam alacağına söz verir. Raja'nın ise pes etmeye pekte niyeti yoktur ve sürekli Yama ile uğraşmaktadır. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 7.4
 • 7.387
 • 0
Dhamaal İzle
İncele
Dhamaal İzle
Türkçe Altyazı
Boman varlıklı bir hayat sürüp ekzantirik babasıyla birlikte yaşamaktadır, Nari antika arabasını oğlundan daha çok sevmektedir o kadar ki arabasına zarar verince onun evi terk etmesini ister, zeka geriliği olan Manav ve abisi Adi'de Dhamaal dörtlüsünü oluşturmaktadır. Bakalım bu dörtlümüz nasıl olaylara imza atacak onları ne maceralar bekliyor. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 7.0
 • 3.794
 • 0
Manorama Six Feet Under
İncele
Manorama Six Feet Under
Türkçe Altyazı
Satyaveer Singh Randhawa, Lahkot belediyesinde görev yapmaktadır. Nimmi adlı bir kadınla evli olan adamımızın birde Raju adında oğlu vardır, bu çekirdek aile mutlu mesut bir yaşam sürmektedir. İstedikleri herşeyi alamasalarda karınları toktur başlarını sokacak bir evleri vardır. Fakat Randhawa belediye çalışmaktan pekte memnun değildir. Yazdığı romanı "manorama" ise hüsranla sonuçlanır sadece 200 adet satar. O da kitabı arşivine kaldırmaya karar verir. Bu esnadada belediyede bir rüşvet soruşturması nedeniyle açığa alınır ve sorgulanmaya başlar. Eşi ise "keşke zamanında zengin biriyle evlenseydim" düşüncelerine kapılır. Hintfilmi.net sitemizden izleyelim bakalım adamımızın hayatı nasıl şekillenecek?
 • IMDb 7.8
 • 6.698
 • 3
No Smoking
İncele
No Smoking
Türkçe Altyazı
K dul annesi ve J isimli kardeşiyle birlikte Hindistan’la birlikte zengin bir hayat sürmektedir. K’nın annesi Alman büyükelçiliğinde çevirmen olarak çalışmaktadır. K. Çocukluğundan beri arkadaşı Abbas Tyrewala ile birlikte sigara içmektedir. O kadar iki bir sigaraya öbürünü eklemektedir. Birlikte sigara içtiği arkadaşı sigarayı bırakmıştır. Prayogshala adlı bir klinikte tedavi olan Abbas’ın hayatı düzene girmiştir. K ilk başta bu teklifi reddeder. Ancak sonradan karısı Anjali onu terk edince kliniğe giderek tedavi olmayı kabul eder. Orada ona bir sözleşme imzalatırlar. Okumadan sözleşmeyi imzalayan K.nın başı derde girecektir. Çünkü maddelerden birinde yeniden sigara içmeye başlaması halinde ailesinin ve akrabalarının başına kötü şeyler geleceği yazılmaktadır. İzleyip görelim K. Eğer sigara içerse başına neler gelecek? Hintfilmi.net iyi seyirler diler. *Çeviri için Hanibal Barca'ya çok teşekkürler...
 • IMDb 7.1
 • 10.889
 • 3
Munna İzle
İncele
Munna İzle
Türkçe Altyazı
Kolejde okuyan Munna kendi okulunda okuyan başka bir öğrenciyle kavga eder ve onu döver. Sonradan öğrenir ki dövdüğü çocuk azılı bir mafya olan Kakha'nın öz oğludur. Tabii ki bu yüzden Kakha kafayı Munna'ya takar. Bir süre sonra Munna'nın sevdiği bir kişininde kimvurduya giderek öldürülmesi Munna'nın moralini bozar. Munna'da adeta mafya gibi olmuştur ve mücadele vermek zorundadır. Aksi halde bu mafya onuda öldürecektir. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 5.5
 • 26.851
 • 10
Yogi Hint Filmi İzle
İncele
Yogi Hint Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Genç bir köylü, babası vefat edince annesine bilezik alıp onu mutlu etmek için şehre inip iş aramaya başlar. Şehire gitme sebebi sadece biraz para kazanıp kısa sürede annesinin yanına dönmektir fakat işler istediği gibi gitmez ve şehrin pisliklerine kapılır, çünkü köylü adamımız çok saftiriktir. Annesi oğlu dönmeyince onu merak eder ve onun peşinden o da şehre gider. Bakalım anne oğlunu bulabilecek mi? Hintfilmi.net iyi seyirler diler. 
 • IMDb 4.4
 • 19.004
 • 16
Aaja Nachle İzle
İncele
Aaja Nachle İzle
Türkçe Altyazı
Başrolde Madhuri Dixit'i gördüğümüz sanat şöleni sunan müzikal film Aaja Nachle. Başrol kahramanımız Dia, Amerika'da çok sevdiği öğretmeniyle beraber bir dans kursu işletmektedir. Dia çok sevdiği öğretmenini kaybedince tekrar Hindistan'a döner. hintfilmi.net Eskiden Dia'nın birçok müzikal yaptığı antik bir tiyatro vardır. Orası yıkılıp yerine alışveriş merkezi kurulmak isteniyor. Dia'nın vefat eden öğretmeni bunu istememekteydi. Dia, öğretmeninin bu arzusunu yerine getirmek amacıyla dans gösterileri ile antik tiyatro için kampanya yapmaya başlar. Harika Hint dansları izleyebileceğiniz hintfilmi.net adresinde görsel bir şölen sunan bir film.
 • 144
 • IMDb 6.3
 • 28.825
 • 12
Aata
İncele
Aata
Türkçe Altyazı
Srikrishna babasının sinema salonu sayesinde küçüklüğünde neredeyse bütün vizyona giren filmleri izlemiştir ve sinema kültürü çok geniştir. Hayali ise izlediği bir takım filmlerdeki aktörler gibi kahraman olmaktır. Satya ise güzel bir kızdır ve zengin bir politikicanın oğlu ile zorla evlendirilmek istenmektedir. Fakat kız bu baskıya dayanamayıp evden kaçar ve Srikrishna ile yolları kesişir. Birbirlerini görür görmez aralarında bir aşk başlar. Yıldırım aşkı çok güzel süregelsin kıza aşık olan ve onunla evlenmek isteyen genç sonunda kızın izini bulur. Bakalım işin sonu nereye varacak? Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 4.8
 • 10.488
 • 10
Awarapan İzle
İncele
Awarapan İzle
Türkçe Altyazı
Awarapan Başrolünde Emraan Hashmi'nin oynadığı Hindistan aksiyon ve dram filmidir. Filmi izlerken kendinizi alamayacaksınız. Sahneleri ve görselleri yüksek çözünürlükte olan film hintfilmi.net farkıyla izlenebilir. Filmde kahramanımız geçmiş hayatında inancı ve yaşam stili yüzünden yargılanmıştır. Canından çok sevdiği kadını  da bu yüzden kaybetmiştir. Kahramanımız birçok badireler atlatıyor. Aşkı ve inancı için mücadele ediyor. Sadece aşkı bulmuyor aynı zamanda Allah'ı da buluyor. Hintfilmi.net sunar.
 • 126
 • IMDb 6.8
 • 11.870
 • 8
Dus Kahaniyaan
İncele
Dus Kahaniyaan
Türkçe Altyazı
Dus Kahaniyaan filmi 2007 yılının Aralık ayında Hindistan'da gösterime girmiştir. Bollywood ün ünlü oyuncularından Sanjay Dutt un başrol aldığı film dram,gerilim, ve suç konularını barındırır. Hintfilmi.net in sunduğu Dus Kahaniyaan filminde aşk, entrika, erotizm, macera ve romantizm sahnelerini bolca görebilirsiniz. Film 3.1 milyon dolarlık bir bütçe ile çekilmiştir ve kısa bir süre içerisinde 5.4 milyon dolarlık bir gişe hasılatı yaparak başarılı bir yapım olduğunu göstermiştir. 
 • 114
 • IMDb 5.7
 • 7.963
 • 4
Bheja Fry İzle
İncele
Bheja Fry İzle
Orjinal Dil
Ranjet Thadani zengin bir adamdır, Eşi Sheetal ile birlikte Mumbai şehrinde yaşıyorlar. Sheetal, bir şarkıcıdır. Ranjet Müzik Albüm Endüstrisinin de sahibidir. Arkadaşı Jigdikse Verma’nın ısrarı üzerine bir şarkıcı davet etmeye karar verirler ve akşam yemeği için rezidansına Libran, Bharat Bhushan’ı davet eder. Dinlemeyi sevdiği şarkıcılarsan birisidir. Sırt ağrıları çeken Ranjet Bharat’ın aynı zamanda bir gelir vergisi müfettişi de olduğunu fark etmez ve Ranjeet’in rezidansına varmaları üzerine şöhretli ve büyüleyici bu lüks hayatı tam tersine dönecektir.
 • IMDb 7.7
 • 1.043
 • 0
Nishabd Türkçe Altyazılı Tek Part İzle
İncele
Nishabd Türkçe Altyazılı Tek Part İzle
Türkçe Altyazı
Hint yapımı Nishabd filminde 27 senelik bir evliliği olan yaşlı bir adamın ayrıca 18 yaşında da bir kız çocuğu vardır. Fakat bu adam 18 yaşındaki kızının yine aynı yaştaki kız arkadaşına aşık olur ve tasvip etmediğimiz bir ilişki aralarında yaşanmaya başlar. 2007 de vizyona giren filmin yönetmenliği usta Bollywood yönetmeni Ram Gopal Varma yapmaktadır.
 • IMDb 5.5
 • 7.003
 • 3
Brick Lane
İncele
Brick Lane
Türkçe Altyazı
2007 yapımı Brick Lane filminde; Nazneem, Bangladeşli genç bir kadındır. Ailesinin zorlamasıyla, kendisinden yaşça büyük ve sevmediği bir adam olan Chanu ile evlenerek Londra’ya gelmiştir. Bangladeş’teki hayatını, çok sevdiği kız kardeşini ve ailesini özleyen Nazneem oldukça mutsuzdur. hintfilmi.net Evinde hapsolduğunu hisseden ve Londra’ya alışamayan Nazneem, kaderini ve yeni hayatını kabullenmeye çalışır, ancak zorlanmaktadır. Bir taraftan kardeşi de kendisine mektup yazmakta, ve istediği gibi yaşadığı hayatını anlatmaktadır. Bütün bunlara dayanmakta zorlanan Nazneem’in karşısına bir gün genç bir adam olan Karim çıkacak, ve her şey farklı bir hal alacaktır.2007 tarihli bir dram olan Brick Lane’in yönetmeni, Sarah Gavron. Monica Ali, Laura Jones ve Abi Morgan’ın senaryosunu yazdığı filmde, Tannishtha Chatterjee, Satish Kaushik ve Christopher Simpson yer alıyor. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • 98
 • IMDb 6.7
 • 3.403
 • 0
Sivaji Türkçe Altyazılı İzle
İncele
Sivaji Türkçe Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
Sivaji Amerika'da yaşamaktadır ve çok iyi bir eğitim almıştır. Kendisi mimari işlerle uğraşan bir bilgisayar mühendisidir. Memleketi Hindistan'a hizmet etmek için ise yanıp tutuşmaktadır ve bu yüzden Hindistan'a döner. Buradaki amacı bir takım inşaatlar yapıp insanlara hizmet etmektir. Fakat rakip şirketler bundan hoşlanmaz ve araya polisleri ve politikacıları sokarak Sivaji'nin ihalelere girmesini ve iş almasını engellemeye çalışırlar. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 7.3
 • 7.026
 • 1
Shootout at Lokhandwala İzle
İncele
Shootout at Lokhandwala İzle
Türkçe Altyazı
Olay 1991 yılının sıcak bir yazında kalabalık Lokhandwala Complex inde geçmektedir. Maya ve Dillip inde aralarında bulunduğu 5 suçlu bu bölgede bir binada 186 polis tarafından basıldı. Polislerin başında şef Khan vardı. Hemen teslim olmayı düşünmeyen bu 5 suçlu ise etraflarını komple saran polislerle çatışmaya girerler, hintfilmi.net sitesinden güzel bir aksiyon ve suç filmi sizlerle. Suç-para konulu filmleri sevenler için biçilmiş bir kaftan.
 • IMDb 7.0
 • 7.282
 • 2
Vel Tamil Filmi HD İzle
İncele
Vel Tamil Filmi HD İzle
Türkçe Altyazı
Film trende yolculuk eden bir çift ve ikizleri ile birlikte başlar. Trende ikizlerden erkek olan hırsızlar tarafından çalışınır ve üzerindeki altınlar mücevherler alındıktan sonra tekrar bırakılır. Bırakılan çocuk, çocuk sahibi olamayan köylü bir çift tarafından bulunur. Bunun üzerine çift polise falan haber vermeyip kendi çocuklarıymış gibi buldukları çocuğu büyütürler. Yani ikizler iki farklı ailede büyümektedir. İkiz olan kardeşler büyür ve farklı farklı şehirlerde meslekler edinirler bakalım ikizler küçük dünyada karşılaşıp şaşıracaklar mı? Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 5.5
 • 6.597
 • 7
Billa Hint Filmi İzle
İncele
Billa Hint Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Yer altı suç dünyasında tanınan bir isim olan David Billa, bir süredir Interpol tarafından izlenmekte, bu nedenle Malezya’da saklanıp işlerini buradan idare etmektedir. Ona yakın bir kişi olan DSP ise son birkaç yılını Billa’ya bakmakla geçirmiş ve Hindistan’daki hayatını bunun için terk etmiştir. Bir gün Billa polisle sert bir çatışmaya girer ve bu esnada vurularak ölür. Ancak bunu DSP’den başka bilen yoktur. Interpol memuru Gokulnath DSP ile bir anlaşma yapar; Billa’nın öldüğünü hiç kimse bilmeyecek, onun yerine Billa’ya çok benzeyen Velu adında bir adam geçecektir. Velu Billa’nın tüm işlerini yürütecek ve çetesini idare edecektir. Gokalnath ve DSP karşılığında çocuğuyla ilgilenmeye söz verirler. Plan işlemeye başlar, ancak işler yalnızca bir süreliğine istedikleri gibi gidecektir.
 • IMDb 7.3
 • 14.747
 • 5
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...