2012
22 Female Kottayam
İncele
22 Female Kottayam
Türkçe Altyazı
Henüz 22 yaşında bir kadın olan hemşire, hayatında ki tüm yaşayabileceği zorlukları şimdiye kadar çoktan yaşamıştır. Bunların en acısı ise bir ihanet sonucu tecavüze uğramasıdır. Belkide onunla aynı duyguları paylaşan binlerce kadın vardır. Ama o diğer kadınlar gibi suskunluğun esiri olmayacaktır. Aklında delice fikirler vardır. Ona tecavüz eden kişileri er yada geç bulacaktır. Ve bulduktan sonra kendi yöntemleri ile intikamını almaya başlayacaktır. Bunu yaparken ise işe hiç kimsenin karışmasına izin vermeyecektir. Bir kadının ezmenin kolay olduğunu düşünen bu mahlukatlara cevabını kadının aklı ve gücü ile verecektir. Günümüz sorunlarını farklı bir dille beyaz perdeye aktaran 22 Female Kottayam filmi 2012 yılında ilk gösterimini yapmıştı.
 • 122
 • IMDb 7.4
 • 3.655
 • 0
Para Çaydanlığı
İncele
Para Çaydanlığı
Türkçe Dublaj
John ve Alice, erken yaşta evlenmeyi kafaya koymuş ve bunu yapmış olan bir çifttir. Her ne kadar o zamanlarda her şeyin çok güzel olacağına inanmış olsalar da evlilikten sonrasının çok farklı olduğunu görmüşlerdir. Çünkü ikisi de erken yaşta evlendiği için çok pişmandır. Zor geçinen çift yinede birbirine hiçbir zaman bir şey belli etmez. Bu duruma en çok bozulan kişi ise Alice'dir. Alice'in arkadaşları gününü gün etmekte ve her gün farklı mekanda takılmaktadır. O ise evinde oturmaktadır. John, Alice gibi değildir. O artık bu durumu kabullenmiş ve evinin faturalarını ödemeye çalışmaktadır. Zaman sonra bir antikacıda buldukları çaydanlık onların hayatını değiştirecektir.
 • 102dk
 • IMDb 7.6
 • 853
 • 0
Ben Bir Katilim
İncele
Ben Bir Katilim
Türkçe Dublaj
Güney Kore sinemasının öncü filmlerinden birisi olacak gibi görülen Ben Bir Katilim filmi Lee Doo Suk adında ki bir adamın yaşam öyküsünü konu alıyor. Lee Doo Suk şimdiye kadar birçok insanı öldürmüştür. Bu insanları öldürürken zerre pişmanlık duymayan Lee Doo Suk, tüm cinayetleri büyük bir soğukkanlılık içerisinde işlemiştir. Soğukkanlılığı sadece cinayet işlerken değil başka olaylarda da ön plana çıkmaktadır. Birçok insan öldürdükten sonra Ben Bir Katilim adında ki kitabını piyasaya sürerek insanlara ne kadar cesaretli olduğunu gösterme fırsatı yakalamıştır. Choi Hyung Go ise uzun zamandır onun peşindedir ama bir türlü yakalayamamıştır. Ama bu sefer çok iyi bir yöntem ile onun karşısında çıkma planları yapmaktadır.
 • 119dk
 • IMDb 7.1
 • 1.309
 • 0
UU Kodathara Ulikki Padathara
İncele
UU Kodathara Ulikki Padathara
Türkçe Altyazı
Rayudu eskiden çok değerli olan kraliyet ailesinden gelmiş olmasına rağmen artık kraliyet ailesinin ihtişamını kaybetmiş olması onu çok derinden etkilemektedir. Bu durumdan bir an olsun uzaklaşmak isteyen Rayudu, iki kızı ve eşi ile birlikte saraydan çıkarak farklı bir eve geçer. Bu sarayı ise kiralamaya karar verir. Buraya gelen insanlara çok iyi davranan ve kraliyet ailesinden gelen birisine yakışır bir tavır sergileyen Rayudu, bunun karşılığını çok kötü alacaktır. Onun bu cömert ve nazik davranışlarını suistimal eden kiracılar bunun karşılığını kirayı ödemeyerek verecektir. Her şey ile başı dertte olan Rayudu birde bununla uğraşmak zorunda kalacaktır.
 • 1.403
 • 0
Bol Bachchan
İncele
Bol Bachchan
Türkçe Altyazı
Abbas adında ki bir adamın bir çocuğu boğulmaktan kurtarmak için yıllardır kapalı olan bir tapınağın kapısını kıracaktır. Fakat bu kapı onun başına büyük dertler açabilir. Çünkü tapınağın kapısı yıllardır kapalıdır ve onu bir Müslümanın kırması gerçekten de kimsenin hoş karşılamayacağı bir durumdur. Arkadaşından fikir alan Abbas , aslında isminin farklı olduğunu söyleyerek ortaya bir yalan atar. Yalan söylediği kişi ise o bölgenin en tehlikeli kişilerinden birisidir. Bu adamın hayatta en çok nefret ettiği şey ise ona yalan söylenmesidir. Bu durumdan haberdar olan Abbas, ne yapacağını şaşırmış durumdadır. Ya bu adama yalan söylediğini güzel bir dille anlatacaktır ya da başka yalanlar söylemek zorunda kalacaktır.
 • IMDb 8.0
 • 3.497
 • 0
Thattathin Marayathu
İncele
Thattathin Marayathu
Türkçe Altyazı
Eleştirilen bir film olmasına rağmen dünya piyasasına sürülmüş en güzel yapımlardan birisi olan Thattathin Marayathu filminde Hindu bir gencin dram dolu aşk hikayesi anlatılıyor. Klasik filmlerde kavuşamama söz konusu iken bu filmde kavuşmak onlar için kolay olsa da araya başka engeller giriyor. Hindu olan genç Müslüman bir kıza aşık oluyor. Kızında ona karşı boş olmadığını anlamasına rağmen ailesinin ve toplumun baskısı onu karşısına çıkıyor. Çünkü onun toplumunda farklı dinden birisi ile evlenmek ve ilişki yaşamak yasaktır. İnsanlar bunu kötü karşılayınca ne yapacağını şaşıran genç, çaresiz bir şekilde çözüm yolu aramaya başlıyor.
 • IMDb 0.0
 • 2.131
 • 0
Marzi The Power
İncele
Marzi The Power
Türkçe Altyazı
Genç bir kız hayatını sıradan bir şekilde geçirirken aşk belası onu bulacaktır. Uğruna binlerce kitap yazılan ve şarkı çıkarılan aşkın gerçek halini yaşayıp yaşamadığını merak eden genç kız kendini sorgulamaktadır. Bu yüzden sevdiği çocuğun peşinden gitmeye karar verecektir. Yola çıktığı an gerçek aşkın onu bulduğuna inanacaktır. Çünkü son zamanların aşkları sadece lafta kalan aşklardır. Fakat o aşkı için yollara düşmüş ve Malezya'ya doğru yola çıkmıştır. Peki aşkı bulmak bu kadar kolay mıdır? Hayatında daha önce hiç bu duyguları tatmamış olan genç kız sevdiği çocuğu bulup bir an önce hayallerini gerçekleştirmek istemektedir. Ama bundan önce biraz yol katetmesi gerekmektedir.
 • 2.110
 • 3
Thaandavam
İncele
Thaandavam
Türkçe Altyazı
Kör bir adam intikam alması gereken bazı olayları hiç bir zaman aklından silmemiştir. Aslında bunu becerecek kadar derin düşüncelere sahip olan bir adam değildir. Bir taraftan da nasıl intikam alacağını düşünmektedir. Çünkü her zaman rakibinden daha geride başlayacaktır. Kör olması onun için çok büyük bir engeldir. Fakat bir çaresi vardır. Eğer diğer kör insanların yaptığı gibi etrafta ki cisimlerin seslerinden faydalanırsa intikam almak için güzel bir yöntem bulmuş olacaktır. Bunu başarınca etrafta bulunan tüm cisimlerin sesleri ve insanların sesleri onun beyninde bir görüntü olarak yankılanacaktır.
 • IMDb 6.1
 • 2.036
 • 0
Operasyon: Argo
İncele
Operasyon: Argo
Türkçe Dublaj
1979 yılının Kasım ayında bir grup İran'lı militan Amerika Birleşik Devletlerine mensup askerleri kaçırmak için harekete geçmiştir. Bulundukları yeri bilen İran'lı militanlar tam 52 Amerikan askerini kaçırmış ve esir olarak almıştır. Bu büyük bir gövde gösterisidir. Bu durumu beğenmeyen Amerika Birleşik Devletlerinin yapacağı hiç bir şey yoktur. Fakat 6 askerin yapacağı bir şeyler vardır. Kaçırılan askerlerin arasında olması gerekirken bir şekilde kaçıp kendilerini kurtara 6 asker, diğer askerleri kurtarmak için büyük bir göreve hazırlanmaktadır. Ölüm şansları çok yüksek olan 6 asker bu görev ile hayatlarında ki en büyük cesaret örneğini gösterecektir.
 • IMDb 7.7
 • 1.195
 • 0
Shobhana 7 Nights
İncele
Shobhana 7 Nights
Fragman
Sıradışı bir aşk hikayesinin anlatıldığı filmde Shobhana 40 yaşlarındadır. Saahil ise 20 li yaşların sonlarında genç bir adamdır. Oyuncu olma hayalleri kurmaktadır. Shobhana ise yazarlık yapmaktadır ve piyasada tanınmaktadır fakat geçmişinde yaşadığı ilişkiler pekte parlak değildir. Bir şekilde tanışıp bir gece beraberlik yaşarlar ve sonrasında hikaye başlar. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 8.5
 • 2.069
 • 0
Pata Nahi Rabb Kehdeyan Rangan Ch Raazi
İncele
Pata Nahi Rabb Kehdeyan Rangan Ch Raazi
Orjinal Dil
Hindistan’da fakir bir hayat yaşayan Harman, oldukça zengin bir aile kızı olan Simran’a aşık olur. Fakirliği yüzünden utanan ve genç kıza bir türlü açılamayan Harman, şehri terk ederek Bangkok’a gider. Burada hayatını değiştirme konusunda kararlı olan Harman’ın şansı dönmeye başlar ve otelcilik işi ile uğraşan Gurvinder ona yardım eli uzatır. Uzun bir süre gayretle çalışan Harman, hem büyük bir servet elde etmeyi başarır hem de iyi bir mesleğin sahibi olmayı başarır. Hindistan’a dönerek deli gibi sevdiği Simran’a açılmaya karar verir. Genç kızın üniversitede okuduğunu öğrenen Harman, aynı okula kaydını yaptırarak onunla arkadaşlık kurar. Sevgililer gününde aşkını itiraf etmek için hazırlanan genç adam, büyük gün geldiğinde bir hayal kırıklığı yaşayacaktır. Çünkü güzeller güzeli Simran başka birine aşıktır. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 7.0
 • 5.061
 • 1
Manam Kothi Paravai
İncele
Manam Kothi Paravai
Türkçe Altyazı
Manam Kothi Paravai 2012 türkçe altyazılı izleKannan babasının inşaat şirketinde kendisine yardım eden bir gençtir. Babası zengin olduğundan gelecek kaygısı kesinlikle yoktur çünkü bir zaman sonra tüm işler kendisine kalacaktır. Şimdi bile birçok gencin yaşayamadığı hayatı yaşamaktadır. Zamanının büyük bir bölümünü arkadaşları Thambi, Modu ve Kishore ile geçirmektedir. Kannan komşu kızı olan Revathy'ye aşıktır. Revathy'nin babası ve amcaları ise civarın en tehlikeli adamlarıdır. Bir nevi mafya olarak düşünebilirsiniz. İkiside çocukluktan beri birbirilerini tanımaktadır. Kannan tam kıza açılmayı aşkını itiraf etmeyi düşündüğü sırada, babası ve amcalarının onu civarın etkili adamlarından biriyle evlendirmek istediklerini anlar. Hatta düğün hazırlıkları başlamıştır bile. Kızında pek gönlü olmadığı için Kannan, Mumbai'den gelen arkadaşlarına Revathy'yi kaçırtır. Başlarda kız Kannan'la sadece arkadaş olduğunu düşündüysede daha sonraları kendi için canını tehlikeye atan bir adama hayır diyemedi ve o da ufaktan ilgi duymaya başladı.Bakalım bu hikayesin sonu nereye gidecek. Hintfilmi.net Manam Kothi Paravai filmini sunar.
 • IMDb 5.9
 • 2.621
 • 3
Theevram
İncele
Theevram
Türkçe Altyazı
Theevram filmi, kulüp çıkışında genç bir adamın nişanlısının gözlerinin önünde öldürülme sahnesi ile açılıyor. Bunun ardından olayı açıklığa kavuşturmak ve katili bulmak için iki tane polis memuru görevlendiriliyor. Bu polislerden Ramachandran son derece sert bir mizaca sahip iken, Alexander ise suçlulara işkence yaparak olayı aydınlatma fikrini benimsemeyen bir mizaca sahiptir. Ancak suçları çözebilecek kadar zeki bir zihne sahiptir.Bu sıralarda Harsha Vardhan adında gizemli bir adam, Sophie adındaki bir kıza müzik öğretmektedir. Günün birinde Sophie’yi kaçırarak evinin bodrum katında ona işkence yapmaya başlar. Bu davayı üzerlerine alan polis memurları Alexander ve Ramachandran, izini sürdükleri bu adamın çok başarılı bir seri katil olduğundan şüphelenirler. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.3
 • 3.270
 • 0
Simha 2
İncele
Simha 2
Türkçe Altyazı
Simha 2 filmi Gandharva Mahal ismindeki bir sarayın içinde gelişen olayları ele alıyor. Rayudu eşi ve kızlarıyla birlikte mütevazı bir yaşam sürmektedir. Fakat bir süre sonra ismi geçen sarayı bir süreliğine kiralar. Rayudu çevresi tarafından çok yumuşak başlı bir adam olarak gösterilmektedir. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 4.7
 • 4.222
 • 1
Dhammu
İncele
Dhammu
Türkçe Altyazı
Yetim bir çocuk zengin ve güçlü bir aile tarafından evlatlık alınır. Aile mirasınıda evlat edindikleri kişiye bırakacaklardır. Fakat bu güçlü aile bir başka aile ile geçmişte birçok problem yaşamıştır adeta birbirlerine düşmandırlar. Peki o kendi köyünün kaderi ellerinde olduğu zaman ne yapacak? Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 5.3
 • 4.757
 • 0
Routine Love Story
İncele
Routine Love Story
Türkçe Altyazı
Sanji üniversite öğrencisidir, Tanvi'ye ilk görüşte aşık olur. Akabinde ikiside birbirinden hoşlanır ve ilişkiye başlarlar, ilk etapta ilişkileri çok iyi gitsede bir süre sonra birbirilerinin kusurlarını aramaya başlarlar ve bu da ilişkilerini olumsuz etkilemeye başlar. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.2
 • 3.745
 • 0
Denikaina Ready
İncele
Denikaina Ready
Türkçe Altyazı
Süleyman iki aileyi aslında aralarında kan bağı bulunan iki aileyi birleştirmek için elinden geleni yapacaktır. Çünkü Süleyman'ın annesi üzüntüden kahrolmaktadır, annesi erkek kardeşi ile görüşmemektedir, yani Süleyman'ın dayısı ile. Bakalım Süleyman yıllar sonra iki kardeşi bir araya getirebilecek mi? Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 5.4
 • 2.000
 • 0
Sarocharu
İncele
Sarocharu
Türkçe Altyazı
Soracharu Filmi Özeti;Sandhyaa Arun bir öğrencidir ve Karthik'e deliler gibi aşıktır. İkisi de birlikte İtalya'da bir okulda öğrenim görmektedirler. Karthik ise kızdan pek hoşlanmamaktadırlar. Sandhyaa aşık olduğu adam ile birlikte Hindistan'a gitme hayalleri kurmaktadır amacı ise bu seyahat sırasında Karthik'i kendisine aşık etmektir. Karthik ise kızın isteklerine arkadaşça cevap vermektedir ve kalbini kırmamaktadır fakat sonunda evli olduğunu ona söyler ama boşanmak üzeredir bakalım bu aşk oyunu nasıl bitecek? Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 4.7
 • 5.224
 • 4
Paan Singh Tomar İzle
İncele
Paan Singh Tomar İzle
Türkçe Altyazı
Paan Singh Tomar ordudayken spordaki başarısından ötürü komutanlarının dikkatini çeker. O askerdeyken eşi ve annesi Morena'da yaşamaltadır. Daha sonra ordudaki başarısından dolayı Paan Singh Tomar Hindistanlı ünlü bir atlet haline gelir ve ayrıca 7 kez ulusal engelli koşuda şampiyonluğu-altın madalyaları bulunmaktadır. Spor hayatını sonlandırdıktan sonra ise Chambal vadisinin en korkulan haydutlarından biri haline gelir. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 8.3
 • 14.074
 • 2
Cameraman Ganga Tho Rambabu İzle
İncele
Cameraman Ganga Tho Rambabu İzle
Türkçe Altyazı
Rambabu'nun bir garajı vardır ve o burada arabaları tamir etmektedir, kendisi bir tamircidir. Rambabu haksızlığı kesinlikle sevmeyen ve çevresinde olan bitene karşı sorumluluk sahibi iyi bir vatandaştır. Bir süre sonra Ganga adında bir kadınla tanışır ve kadın onun gazeteci olarak işe alınmasını sağlar, çünkü adamımızın kanında bir takım şeyleri açığa çıkarma duygusu vardır. (Doğuştan gazeteci dedikleri Rambabu olsa gerek). O sıralarda Rana bir başkan, babası ise bir partinin lideridir. İkiside hükümeti düşürmek için ellerinden geleni yapmaktadır. Bir süre sonra Rana ile Rambabu'nun yolları kesişecek ve karşı karşıya geleceklerdir. Hintfilmi.net en çok izlenen filmlerden birini orijinal dvd olarak sunar.
 • IMDb 5.9
 • 11.867
 • 9
Jekhane Bhooter Bhoy
İncele
Jekhane Bhooter Bhoy
Türkçe Altyazı
Jekhane Bhooter Bhoy filminde Sandip Ray'in 4 hayalet hikayesi, komik bir şekilde anlatılmaktadır. Dört adet kısa Bengal filminin birleşmesinden oluşan film hayaletlerden dolayı macera kategorisinde bunları komik bir şekilde ele alması ile de komedi dalında izleyiciye sunuluyor. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 6.9
 • 3.209
 • 1
Theseus’un gemisi – Ship of Theseus
İncele
Theseus’un gemisi – Ship of Theseus
Orjinal Dil
Theseus’un gemisi – Ship of Theseus filmi, hikayesini mitolojik bir ikilemden alıyor. Öncelikle filmin adını taşıyan mitolojik öyküyü anlatmakta fayda var. Deniz tanrısı Poseidon’un oğlu Theseus, Girit’ten zaferle döner. Zaferin kazanılmasında büyük katkı koyan gemi de itinayla korunur. Ancak zaman içinde geminin tahtaları çürüdükçe yenileri ile değiştirilir. Öyle ki bir gün geminin değiştirilmedik hiçbir parçası kalmaz. Bu durumda gemi halen Theseus’un gemisi midir? Paradoksundan hareketle örülmüş çarpıcı bir film karşınızda. Ödüllü deneysel fotoğrafçının zamanla kendisindeki değişimleri bu şekilde hissediyor. Zaman içinde ideolojisi ve başından geçen ölümcül olaylar karşısında ölüme karşı bakışı ve hayata karşı değişir. Filmde de kahramanımız çaresizlik içinde varoluşunu sorgulayarak şiirsel bir finale ulaşıyor?
 • IMDb 8.3
 • 3.637
 • 0
Dangerous Ishhq İzle
İncele
Dangerous Ishhq İzle
Türkçe Altyazı
21 Mayıs 2012 tarihinde gösterime giren Dangerous Ishhq filmi, IMDB üzerinden 3.5/10 puan almıştır. Oldukça romantik sahnelere yer veren veren bu filmin yönetmenliğini Vikram Bhatt üstlenmiştir. Aynı zamanda senaryosunu da Vikram Bhatt'ın yazdığı filmin başrollerini Hindistan'ın ünlü isimlerinden Karisma Kapoor, Jimmy Shergill ve Divya Dutta paylaşmaktadır. 3D olarak gösterime giren film, birçok izleyeni tarafından beğeni kazanmıştır. Filmde, Kendi aşkını arayan bir kadının hikayesi anlatılmaktadır. Bu kadın tüm tehlikelere rağmen gerçek aşkını bulmak için çaba göstermektedir. Birçok yaşamdan seçme yapacak olan kadın, ne pahasına olursa olsun kendi aşkını bulmak için tehlikeli işlere adım atacaktır. 3d dangerous ishhq romantik filmini hintfilmi.net adresinden izleyin.
 • 130
 • IMDb 3.5
 • 15.161
 • 10
Rush İzle
İncele
Rush İzle
Türkçe Altyazı
26 Aralık 2012 tarihinde gösterime giren Rush, Shamin Desai'nin yönetmenliğiyle Bollywood yapımı olarak karşımıza çıkmıştır. Hindistan'da tüm çekimlerini tamamlayan suç ve gerilim türündeki film, Ashok Banthia, Genna Cloud ve Neha Dhupia 'nin başrollerini üstlenmiştir. Senaryosu itibariyle oldukça değişik bir Bollywood filmi olan Rush, IMDB üzerinden 3.5/10 puan almayı hak etmiştir. Samar Grover, bir kanalda haber işleriyle uğraşmaktadır. Habercilik yapan Samar, Shubroto Mukherjee'nin ölümüyle ilgili tüm kariyerini kaybeder. İşini bırakan Samar, Suç 24 adlı bir kanalın editörlüğüne başlar. Bundan dolayı başına geleceklerden fazla haberi olmayan Samar'ın, kısa bir süre sonra çok kötü şeylerle yüz yüze kalacaktır. Gerilim dolu 2012 yapımı bu güzel filmi www.hintfilmi.net adresinden seyredebilirsiniz.
 • 106
 • IMDb 3.5
 • 7.903
 • 2
Yeh Jo Mohabbat Hai
İncele
Yeh Jo Mohabbat Hai
Türkçe Altyazı
3 Ağustos 2012 tarihinde gösterime giren Yeh Jo Mohabbat Hai, Hindistan yapımı olarak karşımıza çıkmıştır. Oldukça dramatik sahnelerin bulunduğu filmin yönetmenliğini Shree Narayan Singh yapmış bulunmaktadır. Başrollerini ünlü Hint aktör ve aktristlerinden; Rati Agnihotri, Mohnish Bahl ve Nazia Hussain üstlenmiştir. Film,dramatik bir aşk hikayesini konu almatkadır. İnsanların ne denli farklı yaşam sürdüklerini gözler önüne seren film, bazen mutluluğu bazense hüznü açık açık bizlere sunuyor. İki genç insanın aralarındaki aşkına değinen filmde, Rajput adlı bir ailenin engeliyle karşılaşmaktadırlar. Bu engel onlarda büyük sorunlar oluşturmaktadır. Bundan dolayı büyük sıkıntılar çeken çift, bu yapılan çileye fazla dayanamayacaktırlar. 2012 senesi yapımı bu dram filmi hintfilmi.net adresinden kesintisiz tek part izlenebilir.
 • 131
 • IMDb 5.0
 • 16.851
 • 2
Ajab Gazabb Love İzle
İncele
Ajab Gazabb Love İzle
Fragman
Ajab Gazabb Love filminde Rajveer, Madhuri'ye aşık olmuştur. Kızın ise zengin insanlardan nefret ettiğini analiz eder, öğrenir. Fakat zengin bir aileden gelen Rajveer ne yapmalıdır? Düşünür taşınır ailesiyle birlikte sevdiği kızı elde etmek için fakircilik oyunu oynarlar. Yani tüm ailesi zenginken kıza kendilerini fakir göstermek için ellerinden geleni yaparlar.
 • IMDb 4.0
 • 9.759
 • 8
Delhi Safari (Hint Yapımı Animasyon) İzle
İncele
Delhi Safari (Hint Yapımı Animasyon) İzle
Türkçe Altyazı
Delhi Safari 2012 filmi çocukların aileleriyle izleyebileceği hayvan sevgisini aşılayan güzel bir filmdir. Filmde yavru maymun, kuş, kaplan, sincap gibi hayvanlar ormanların yok edilmesine sinirlenip bir araya gelmişlerdir. Amaçları ormanlar kanunun olduğu parlementoya gidip burada bu sorunu dile getirmektedir. Bu sevimli hayvanlarımız tabii ki bu yolda birçok komik olay yaşayacaktır. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 5.8
 • 6.301
 • 0
Kanlı Para-Blood Money Hint Filmi İzle
İncele
Kanlı Para-Blood Money Hint Filmi İzle
Orjinal Dil
Blood Money Bollywood yapımı bir filmdir ve diğer kanlı para filmi ile karıştırılmaması gerekir. Genç bir adam elmas ihracatı yapmaktadır, sevdiği kızla birlikte Güney Afrika'ya giderler. Buraya gitme amaçları doğal olarak iş içindir. Çünkü bildiğiniz gibi dünya elmas rezervinin büyük bir kısmı Afrika'dadır. Fakat genç işadamı orada tanıştığı adamlar yüzünden yavaş yavaş yer altı dünyasına doğru çekilmektedir. Hintfilmi.net sunar.
 • IMDb 4.5
 • 5.856
 • 0
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...