2019
Glass 2019
İncele
Glass 2019
Fragman
2019 yılının Ocak ayında vizyona girmesi beklenen film gerek konusu gerekse oyuncu kadrosu ile gerçekten seneye çok iyi bir giriş yapacağa benziyor. 2016 yapımı Split filminin bir nevi devamı niteliğinde olan filmde karakterlerden birinin asıl durumunu öğrenmek için bu filme öncelikle izlemeniz gerekir. Burada bir karakter neredeyse 24 ayrı kişiliğe sahiptir ve psikolojik problemleri vardır, aynı zamanda çok ta güçlüdür.Glass Türkçe Altyazılı İzleFilmde 3 kişi tedavi görmek üzere akıl hastanesindedir. Bunlardan biri 24 kişiliğe sahip olan bir adam, diğeri iq su çok yüksek olan en zor problemleri bile saniyeler içerisinde çözebilen bir adam, diğeri ise eski özel kuvvetler personeli ve büyük bir tren kazasından kurtulmuş bir adamdır. Hepsinin kendine göre problemleri ve bir o kadar da özel güçleri vardır. Bir şekilde bulundukları yerden çıkarlar ve dışarıda hesaplaşmaya başlarlar. Ayrıca bunlar bir psikolog tarafından sürekli ziyaret edilmektedir.
  • IMDb 7.4
  • 208
  • 0
Godzilla: King of the Monsters
İncele
Godzilla: King of the Monsters
Fragman
Büyük bir ada Godzilla'nın evi konumundadır. Oraya Amerika bütün askeri birlikleriyle birlikte operasyon düzenleyecektir. Fakat bu işin arkasında tehlikeli olan sadece Godzilla değildir birçok farklı yaratık dünyayı tehdit etmektedir. Adeta bir uzaylıyı andıran bu canlıların eskiden dünyanın asıl sahibi olduklarına kanaat getirdiler ve bunlar dünyayı yine geri almaya geldiler. İnsanoğlu ise Amerika önderliğinde buna hiç gönüllü değildi ve sonuna kadar dünyayı onlardan koruyacaklardı. Yine Amerikalı arkadaşlar dünyayı kurtarıyor ve bütün dünya onları ayakta alkışlıyoruz.
  • IMDb 7.7
  • 490
  • 0
Fighting with My Family 2019
İncele
Fighting with My Family 2019
Fragman
Protestan gangster, eski güreşçi Ricky, eşi Julia, kızı Saraya ve oğlu Zak ile birlikte ülkenin dört bir yanında bulunan küçük mekanlarda canlı performans sergilemektedirler. Ricky ve Julia, çocukları için daha iyi bir hayat istemektedirler. Anne ve babaları canlı performans sergilerken onların çoçukları Saraya ve Zak WWE (dünya güreş eğlencesi)’ne katılmayı hayal ederler.Sonunda her ikisi de WWE seçmelerine katılma şansı bulurlar. Bu yarışmaya katılan iki kardeşin önceden beri kurdukları hayallerinin gerçekleşme ihtimali oluşmuştur.  Bu  yarışmanın sonunda tüm sorunlarının çözüleceğini düşünmektedirler. Bu film, aynı zamanda Stephen Merchant tarafından yazılıp yönetilen biyografi, komedi ve dram türünde 1 mart 2019 tarihinde gösterime girecek olan Amerikan bir filmdir.
  • IMDb 7.7
  • 172
  • 0
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...