1. Yedi Sual Hint Filmi İzle

  Yedi Sual Hint Filmi İzle

  360p Türkçe Dublaj

  Munirshah ve Sabeena, bir av sırasında tanışan iki gençtir. Birbirlerine aşık olurlar, ve Munirshah Sabeena ile evlenebilmek için babasından izin ister. Ancak Sabeena’nın babası buna karşıdır, çünkü kendisi uzun zaman önce, Gulnar adında bir kadının büyüyle taşa dönüşmesine neden olmuştur, ve onun laneti nedeniyle de, kızı Sabeena evlendikten sonra taşa dönüşecektir. Munirshah, Haatim Tai adında bir büyücüye gidip yardım ister, ve çünkü ancak yedi gizemli bulmaca çözüldükten sonra Gulnar normale dönecek, ve lanetini geri alacaktır. Haatim Tai bulmacaları çözmeyi kabul eder, ama karşılaşacağı tehlikelerin farkında değildir. Hintfilmi.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.9   8.875

Background
 • TEK PART
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...